Перейти к содержанию

Продажа маток Бакфаст F1


Рекомендуемые сообщения

Ціна 200 грн/штуку. 

Пропозиція дійсна до 15.08.16
тел. +380966256914 Олексій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На даний час дороговато, а за 100  запитаю Бак F1 хто тато, мама  - педігрі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плодные? И шо за комби, заточка на что? Нада на акацию 5 маток с белой меткой. А они  меченные?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу спросить.Эти матки не в Вилково случайно облетывались на пасеке Жмуда Михаила Ерофеевича? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якого вони кольору чи відтінку?

питаю тому, що ви особисто колись мене дуже образив своїм невіглаством, звинувативши мене в фальшуванні бакфасту, а племматеріал відбирав ваш син особисто... від матки В 72 PJ і номер на опалитці він читав (№12) і я йому показував, що на точку всього дві сім'ї: племінна на рамку 230 і рій на рамку 145 в двох напівкорпусах. Він взяв і привіз вам при мені 230 рамку. Колір дочок вам тоді не сподобався - темним виявився... а ви хотів золотого? І ви так прямо мені сказали, що я вас обманив, майбуть вельмишановний, ви сам такий. Прийшлось ковтнути і промовчати... а що робити коли так в лоб і базапеляційно ?

Надіюсь, що вже  розібрались, що таке бакфаст і яким він може бути... але ж вибачень так і не надійшло... прикро.

Висновок: не можна  з тобою чоловіче мати справу хоч ти і знатний, Єрофеевич... ковтай цю пилюлю... неможеш?  комок в горлі? пролізе і все пройде ...  

 То що там з кольорами ... червоними і чорними нитками?

Спілкувався з братом вашим - Людина.

40 минут назад, военрук сказал:

Хочу спросить.Эти матки не в Вилково случайно облетывались на пасеке Жмуда Михаила Ерофеевича? 

чи може вже на острові Зміїний? Чув. Хороший проект.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, военрук сказал:

Хочу спросить.Эти матки не в Вилково случайно облетывались на пасеке Жмуда Михаила Ерофеевича? 

Они в прошлом году выставили все на продажу, продали или нет так и не понятно :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...