Перейти к содержанию

Виготовлення рамок 145 мм


Пасічник+

Рекомендуемые сообщения

Шановні колеги. Звертаюсь до Вас із запитанням що-до розміру верхнього бруска рамки на145мм (470/25/22 мм, чи 470/25/10мм.) Буду вдячрий за допомогу. З повагою Пасічник+.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минуты назад, Пасічник+ сказал:

Шановні колеги. Звертаюсь до Вас із запитанням що-до розміру верхнього бруска рамки на145мм (470/25/22 мм, чи 470/25/10мм.) Буду вдячрий за допомогу. З повагою Пасічник+.

Я використовую 10 мм планку з пропилами з боків цього достатньо непотрібно робити планку товстою товста збільшує відстань між корпусами зарас зроблю фото і викладу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніяких 20, 22.... на 145 рамку 10 мм товщина верхнього бруска придостатня !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 145 рамку 10 мм товщина верхнього бруска придостатня !!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяюсь , делаю верхний и нижний 10-11*20 мм. , проблем не было .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vladimir1980ist сказал:

Присоединяюсь , делаю верхний и нижний 10-11*20 мм. , проблем не было .

:ay: Ще один за. Я хіба що спробував-би товщину 12 мм, і робити сходинку 2 мм там де бічна планка прибивається, щоб зручніше і точніше збирати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шаблон-кондуктор Вам и Нам вместо ступеньки для точности !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене навіть в рамці на 300 товщина бруска 10мм., а на 145 однозначно 10мм., для чого вам красти 12мм. корисної площі стільника :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В магазинной надставке на 145мм верхний брусок 10мм, а вот на 300мм толщину в 10мм не пробовал. Хватит ли, когда полностью залита медом? В этом году попробую сделать пяток таких рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ALEKS1952 сказал:

В магазинной надставке на 145мм верхний брусок 10мм, а вот на 300мм толщину в 10мм не пробовал. Хватит ли, когда полностью залита медом? В этом году попробую сделать пяток таких рамок.

Рамка посередині ніколи не переломиться, так як основна нагрузка іде на бічні планки, через які протягнутий дріт.:IMHO: Ну а самі плечики то і так у всіх рамках 10мм :ah:

У мене і 300-ті рамки з 10-ти міліметровим бруском, ще середина ніколи не ламалась :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Виготовлення рамок 145 мм

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...