Jump to content

Пасічник+

Пользователи
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

90

2 Followers

About Пасічник+

 • Birthday 02/10/1954

Profile Information

 • Location
  Дніпропетровська обл.

Contact Methods

 • Skype
  380664824945

General Information

 • Пасека в
  Дніпропетровська обл
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Корпусні на рамку 145мм.
 • Порода пчел
  Карпатська і Бакфаст

Recent Profile Visitors

1,435 profile views
 1. Я вибачаюсь- помилився"для вароатозу" незнаю ,як замінити у запитанні слово "нозаметоз на вароатоз"
 2. Колеги всим доброго дня .Неможу знайти інформацію -яку кількість КАС81 необхідно дати весною для профілактики від нозаметозу на одну бджолину сім"ю.Якщо хто знає-підкажіть будьласка.
 3. Колеги всим доброго вечора.Для навощування рамок я використовую стальну проволоку в коткшках по 0,5кг.діаметром 0,5мм. але ніколи небачив інформації про метраж,проволоки в котушці, бо продається вона без упаковки.Якщо є така інформація то підкажіть будьласка.
 4. Дякую колегам за інформацію по користуванню рефрактометром.
 5. Колега Крук говорить, шо прилад перед використанням потрібно калібрувати та і в комплекті до приладу є маленька викрутка-то як правильно?
 6. Сьогдні придбав рефрактометр ,але в компекті до приладу ,окрім викрутки і інструкції не на нашій мові нічого більше небуло.В обід почали відкачку акаційового меду ,зробив кілька замірів вологості меду в різних бідонах-17,8-18,5%.Не можу стверджувати, що це є вірні показники, бо підготовку рефрактометра до замірів і його калібровку не робив, незнав як.
 7. Заміри колега робив у відкачаному медові.
 8. Колега заміряв на своїй пасіці-18,3% відстань між нашими точками до кілометра.Незрозуміло чому бджоли запечатали мед з такою вологістю 21,5%.З часом волога через запечатку мабуть не випарується.
 9. До цьогорічного сезону мед завжди відкачував при запечатаних наполовину або і більше медових рамках .Три дні тому теж почавби відкачку акаційового меду, якби колега не заїхав до мене на пасіку з рефрактометром.Зразки меду брали у верхіх частинах ЗАПЕЧАТАНИХ рамок 3-4см.від верхніх брусків-показники=21,5 %.Запитання до шановних колег-чи не зіпсується відкачаний мед з такою вологістю?
 10. Більша частина сімей находяться з розплодом у нижніх корпусах,зверху ще багато меду, чому ці сім"ї теж не піднялися у верхні корпуси?
 11. Звертаюсь до колег у кого БК на145 рамку.Сьогодні був хороший обліт.При огляді сімей, у яких більше місяця є розплід у верхніх корпусах і яким давав у пакетах мед, виявилось,що у нижніх корпусах мед у рамках залишився майже цілим.Днище глибоке + сітка ,зверху- плівка утеплювач.Чому бджоли покинули нижні корпуси і перейшли уверхні, чи варто поміняти їх місцями,щоб мед був над розплодом?
 12. При осінньому та кінцевому формуванні гнізд ,а також загодівлі цукровим сиропом бджолиних сімей в зиму, у кожного пасічника сформувались свої методи і правила виконання цих робіт.
 13. Третій рік сім"ї зимують на сітчатих днищах.Cітка і всі деталі вуликів проварені в парафіні.парафін на сітках 25 на20см. цілий,днища 10см.,за три зими не пропала жодна сім"я.На сьогоднішній день у 5 сім"ях немає розплоду,а у решти сімей є печатний розплід вседньому до 1кв.дециметра на 1-2 рамках,незалежно чи карпатка чи бакфаст. Обліт був слабуватим+5 в тіні.Зимівля у двох корпусах по 5-7рамок теплі заставні, зверху не целофанова плівка а будівельний гідробар"єр і утеплювач.Якщо хтось буде переходити на сітчасті днища, обов"язково робіть сітку на все днище !
 14. Другий сезон пропарафінені сітки не ржавіють,вологи на дні багато ,бо сітки не но все дно.
×
×
 • Create New...