Перейти к содержанию

Продам бджолопакети, бджоломатки 2016р.


Рекомендуемые сообщения

На це впливало багато різних причин але щоб небуло як в тому анегдоті приііжає один науковець в колгосп і замитує зоотехніка що потрібно зробити щоб збільшити надоіі молока а той йому годувати краще а той йому каже як іі негодуй вона всерівно недась більше а основним чинником е порода і цим все сказано. Чекаю на дискусію...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене теж краще і рік кращий був по медозбору!

По медозбору в мене цей рік краще, а от в кінці серпня сімї просіли трохи, правда я 9 травня здавав пакети... а минулого року ні...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По медозбору в мене цей рік краще, а от в кінці серпня сімї просіли трохи, правда я 9 травня здавав пакети... а минулого року ні...

Травень 9 .... і кінець серпня - просіли...  Який тут зв"язок? Очевидно стояли на соняху,- ось Вам і результат, а не пакети травневі. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас соняха несіють а якщо сіють то гібриди минулого року на такий виііхав 500-800 гектарів а з вулика навіть по5кг невийшло хіба з будяка який був між соняхом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

Сімї після пакетів відновлювались всі на свищевих своїх маточниках, от і порахуйте коли вони відновились... деякі навіть обєднуав... окрім того, вірно, був щей в липні соняшник... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І можна озвучити де був сонях і скільки взяли?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я взяв мало... отакий от пасічник :) але ті хто, були на тому ж соняху взяли непогано... Бродівський район... Львівська область

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хоч комусь везе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Сімї після пакетів відновлювались всі на свищевих своїх маточниках, от і порахуйте коли вони відновились... деякі навіть обєднуав... окрім того, вірно, був щей в липні соняшник... :(

Ну з свищовими - Ви тут перебрали! Я вважаю це просто недоглядом.  :dntknw::umora: Для чого ж було тоді ті пакети продавати ?!:dntknw: А за сонях я ж зразу ж "просканував" наперед. Це тому, що не лише в одного Вас бджоли постійно  просідають після нього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну з свищовими - Ви тут перебрали! Я вважаю це просто недоглядом.  :dntknw::umora: Для чого ж було тоді ті пакети продавати ?!:dntknw: А за сонях я ж зразу ж "просканував" наперед. Це тому, що не лише в одного Вас бджоли постійно  просідають після нього.

Мій досвід гляньте - 2 роки.

Продавав, бо то основний заробіток в багатьох в нашому регіоні з бджіл. Продав пакети з 90% сімей. Маток не мав, купляти непланував - от і мусів брати із свищевих... Відповідно все затягнулося... потім відновилось, після соняха - знову... соняшник вперше в нас посіяли...А меду взяв пять видиів(хоч потрошки - ріпак, потім навіть не знаю з чого (такого ще не мав - запах ніби сушеного сіна, потім різнотравя, потім возив дві сімї на гречку - взяв 50л, а потім ще соняшник... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Сімї після пакетів відновлювались всі на свищевих своїх маточниках, от і порахуйте коли вони відновились... деякі навіть обєднуав... окрім того, вірно, був щей в липні соняшник... :(

Качество выведенных маток, не могло повлиять на темпы развития семей? Какой силы были семьи, которые выращивали себе маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мій досвід гляньте - 2 роки.

Продавав, бо то основний заробіток в багатьох в нашому регіоні з бджіл. Продав пакети з 90% сімей. Маток не мав, купляти непланував - от і мусів брати із свищевих... Відповідно все затягнулося... потім відновилось, після соняха - знову... соняшник вперше в нас посіяли...А меду взяв пять видиів(хоч потрошки - ріпак, потім навіть не знаю з чого (такого ще не мав - запах ніби сушеного сіна, потім різнотравя, потім возив дві сімї на гречку - взяв 50л, а потім ще соняшник... :)

 Із запахом сіна,- то буркун.

Так, не подивився на ваш стаж пасічний, бо я не часто звертаю на це увагу, лише коли що раджу...:dntknw: Але, якщо продаєте пакети, повинні мати на кожний з них запасних маток...:blink: Ну, а свищові то не вихід!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Деякі матки вийшли досить хорошої якості по моїм міркам :) сімї були різні від 4 до 6 рамок всередньому, деякі обєднував... 

 Із запахом сіна,- то буркун.

Так, не подивився на ваш стаж пасічний, бо я не часто звертаю на це увагу, лише коли що раджу...:dntknw: Але, якщо продаєте пакети, повинні мати на кожний з них запасних маток...:blink:

Як буркун? в першій декаді червня? Та й немає у нас буркуну ніби ніде... А де взяти запасних маток на 10 травня?? купляти 15 маток - складно... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Деякі матки вийшли досить хорошої якості по моїм міркам :) сімї були різні від 4 до 6 рамок всередньому, деякі обєднував... 

Порахуйте втрачений час на розвиток сімей, коли виводились свищові матки. І вам стане зрозуміло скільки  втрачено на цьому кг меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Порахуйте втрачений час на розвиток сімей, коли виводились свищові матки. І вам стане зрозуміло скільки  втрачено на цьому кг меду.

Повністю з Вами згідний, тут проблема лише із своєчасними запасними плідними матками. ДЛя пасічника вихідного дня в нашому регіоні основна проблема в  середині травня - роїння, і не завжди протиройові прийоми спрацьовуюють - пакети один з них, зокрема для мене - а з медом - в нас нема стабільних значних медодаїв - меду може й небути, пасіка на стацонарі - а тут пакети здав, гроші уже є для розвитку і на корми на оснь.. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Деякі матки вийшли досить хорошої якості по моїм міркам :) сімї були різні від 4 до 6 рамок всередньому, деякі обєднував... 

Як буркун? в першій декаді червня? Та й немає у нас буркуну ніби ніде... А де взяти запасних маток на 10 травня?? купляти 15 маток - складно... :)

Із запахом сіна то найчастіше - буркун . :dntknw:А коли його ви викачали то ж зразу не вказали...На 10 .05 на Львівщині вже могли б вивести й самі.

На це впливало багато різних причин але щоб небуло як в тому анегдоті приііжає один науковець в колгосп і замитує зоотехніка що потрібно зробити щоб збільшити надоіі молока а той йому годувати краще а той йому каже як іі негодуй вона всерівно недась більше а основним чинником е порода і цим все сказано. Чекаю на дискусію...

Богдане, ви хоч крапки понаставляли б ...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Качав десь 15 червня...

Міг би :) та не вмію... на 2016 запланував почати, план складений... підготовка ведеться... будем стартувати... :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повністю з Вами згідний, тут проблема лише із своєчасними запасними плідними матками. ДЛя пасічника вихідного дня в нашому регіоні основна проблема в  середині травня - роїння, і не завжди протиройові прийоми спрацьовуюють - пакети один з них, зокрема для мене - а з медом - в нас нема стабільних значних медодаїв - меду може й небути, пасіка на стацонарі - а тут пакети здав, гроші уже є для розвитку і на корми на оснь.. :) 

У Вас є ліпший варіант, - робити нуки на ройових маточниках. І на наступний сезон буде відмінний старт. Ройові для пакетчиків - саме те!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж варіант, дякую за підказку...варіант для роздумів... планів багато, основне як зимівля пройде...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Вас є ліпший варіант, - робити нуки на ройових маточниках. І на наступний сезон буде відмінний старт. Ройові для пакетчиків - саме те!:ay:

Для пакетчиков хороший вариант, а для тех кто купит не очень. Особенно начинающим или кто на выходные к пчелам ездит. Вместе с пакетами надо сачки продавать, что бы готовились рои ловить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А потім запитують що це за бджола карпатка хоча там знею нічого спільного а оті маточники свищові це наступному році комусь попадеться от і розносится слава карпатки як вона роііться як погано працює так що перед тим як купляти незабувайте запитувати походження маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовники з Запорізької області якраз і запитували чи часом не "ройові" матки в пакетах - бо таких не хотіли.

А потім запитують що це за бджола карпатка хоча там знею нічого спільного а оті маточники свищові це наступному році комусь попадеться от і розносится слава карпатки як вона роііться як погано працює так що перед тим як купляти незабувайте запитувати походження маток.

Я, зокрема, і не стверджую, що у мене порода карпатка, а так і кажу - місцеві помісні...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А потім запитують що це за бджола карпатка хоча там знею нічого спільного а оті маточники свищові це наступному році комусь попадеться от і розносится слава карпатки як вона роііться як погано працює так що перед тим як купляти незабувайте запитувати походження маток.

От Ви пропонуєте маток карніки, а в самого понад 90% сімей карпатської породи... То на якому трутневому фоні ці матки карніки облітаються? А потім скажуть - і що це за карніка така? І піде слава...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От Ви пропонуєте маток карніки, а в самого понад 90% сімей карпатської породи... То на якому трутневому фоні ці матки карніки облітаються? А потім скажуть - і що це за карніка така? І піде слава...

 

зазвичай кажуть що це вже гібрид першого чи другого покоління (ф1 чи ф2)

Помісі  карніки з карпаткою (якщо справжня карніка і вучківська карпатка) дають хороші результати. (міжлінійні гібриди)


це якщо виводити маток для себе, в добрих нуклеусах, без пересилок маток ітд...

якщо такі матки підуть з пакетами вони не будуть в стресових ситуаціях (пересилочних кліточках) і будуть класні пакети і матки в них.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Сімї після пакетів відновлювались всі на свищевих своїх маточниках, от і порахуйте коли вони відновились... деякі навіть обєднуав... окрім того, вірно, був щей в липні соняшник... :(

 

можна вибрати за 10 днів до продажу пакетів саму сильнішу чи кращу сімю чи дві,

від них забрати маленький відводок з матками і (якщо немає навиків виводу маток) то нехай вони закладають свіщові маточники, (можна підрізати сот) через 3 дні заглянути в ці сімї, повирізати маточники які вже запечатані - свіщові маточники на 3 денних личинках) і залишити потрібну кількість відкритих маточників, а з зайвих повиймати личинок, щоб бджоли перенесли маточне молочко в маточники які позалишались...

а через 10-11 днів (продати пакети) а ті маточники акуратно повирізати канцелярским лезом, обгорнути фольгою (низ маточника де має виходити матка залишити відкритим..) і пороздавати в хвости які залишились після продажу пакетів.

будуть матки на 12 днів раніше і  виведені в сильних сімях на 1 денних личинках... це все ж буде кращий варіант без особливих додаткових затрат.

 

ну а попутно вчитись самому виводити маток з переносом наймолодших личинок.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned, unpinned и locked this тема
  • Sanich unlocked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...