Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  184,584

50000 €- штраф за убитую осу


ромео

1,678 views

 Share

В Германии штраф за уничтожение одного насекомого доходит до €65 тыс.

05/18/2018
 
  

bee-300x225.jpgВ Германии всерьез обеспокоились проблемой выживания в современных реалиях насекомых всех разновидностей, в том числе – пчел и ос, которых внесли в Красную книгу.

Статус краснокнижных означает не только то, что насекомым будут уделять больше внимания, но и запрет на уничтожение. Убийство даже одной осы, которая мешала вам есть мороженое, наказуемо. Штраф, в зависимости от региона, колеблется от 5 евро до 50 тысяч евро.

Для определения суммы штрафа за уничтоженную осу в разных районах ФРН существует Штрафовальный каталог, согласно которому в Бранденбурге за подобное нарушение вас оштрафуют до 13 тысяч, в Баден-Вюртемберге – до 15 тысяч, а в Северном Рейне-Вестфалии – до 50 тысяч евро. Уничтожение редкого вида осы штрафуется 50 тысячами евро, а в Бранденбурге - 65 тысячами евро. Аналогичное наказание грозит и за уничтожение осиного гнезда.

Причины столь строгих наказаний – в резком снижении популяции ос. На сегодня в Германии осталось не более 25% численности ос, традиционно обитавших в этой местности. Особенно это касается пригородов мегаполисов, которые все больше застраиваются жильем. Поэтому и специалисты, и обычные граждане пытаются не только остановить уничтожение лугов, полей, кустарников, но и помочь выжить всему, что прыгает, летает, ползает и бегает.

Например, на автобанах страны не в диковинку увидеть специальные переходы для жаб. Ведется борьба с применением всевозможных гербицидов на полях, от которых гибнут пчелы. А если и не гибнут, то производят «химический» мед. Поэтому сейчас в ФРН очень сложно получить разрешение на строительство в зоне свободной природы: на пути застройщика сразу возникнет толпа активистов.

http://atmagro.ru/2018/05/18/v-germanii-shtraf-za-unichtozhenie-odnogo-nasekomogo-doxodit-do-e65-tys/

 • Like 10
 • Thanks 1
 • Confused 1
 Share

10 Comments


Recommended Comments

в мене там би й ще молоток відібрали, але то є сила, я восени певній міліонером в дебеті був.

 • Like 1
 • Thanks 1
 • Haha 1
Link to comment

В Австралії є знайома, яка інколи розказує їхні побутові реалії...   Там опинитись в тюрмі, років так на 3, за вбиту пташку, чи щось подібне, звичайна справа...  І не знають, що з кроликами робити, витрачаючи мільярди доларів на всілякі "яценюківські" протикроликові паркани...  А треба тільки в нас  дати оголошення, що за 200-500 долярів, набирають охочих полювати на кроликів, в Австралію... Кілька круїзних лайнерів  охочих набралось би за півгодини... І через рік кролики в Червоній книзі Австралії:umora:.  В кожній країні свої заморочки і менталітет...Що одним гарно, іншим "смерть".   Про ос тихенько промовчу,  а то ще німці свої штрафи до нас пропхають...:af:.  А в нас і так ще є чим зайнятись... Бджолоїдку в Червону книгу  відправити, шершнів  прорідити...:umora:

 • Like 1
Link to comment

Интересно. Тот кто пропхал такой "закон" , что будет делать если у него дома под обшивкой в доме найдут осиное гнездо (лучше шершней) и растревожат. Будет думать о красной книге или как избавится от боли в заднице от десятков укусов.:crazy:

Link to comment
В 22.05.2018 в 10:27, Володимир Джос сказав:

Бджолоїдку в Червону книгу  відправити, шершнів  прорідити...

Якщо чисельність бджолоїдки зменшиться - то шершнів стане більше... :wave:

В Австралії весь час якісь перекоси біологічні, то саранча, то щурі заполоняють все і всюди, то жаби, на разі кролики,  а це розвиток кормових  ланцюжків для диких собак, гієн, шакалів, лисів та вовків... і так до нашестя  мамонтів.

Link to comment
В 22.05.2018 в 10:27, Володимир Джос сказал:

Там опинитись в тюрмі, років так на 3, за вбиту пташку, чи щось подібне, звичайна справа.

Так это мне в Австралии пожалуй намерили-бы десяток тысячелетий:blink: за войнушку со щуркой.:umora:

 • Like 1
Link to comment
В 22.05.2018 в 12:06, Джаз сказав:

что будет делать если у него дома под обшивкой в доме найдут осиное гнездо (лучше шершней) и растревожат. Будет думать о красной книге или как избавится от боли в заднице от десятков укусов.:crazy:

В більш-менш розвинених країнах для цього є спеціальні служби. Які працюють, а не на бумазі...   Дзвінок, і вони вже вирішують Вашу проблему,звичайно, за Ваші кошти... Це стосується практично всього тваринного світу, від слонів, до комарів.   Менталітет і відношення до свого життя і здоров"я в них дещо інший, ніж у нас "разудалих".   До речі, в  тій же Австралії. всі домашні тварини зареєстровані, з обов"язковим медоглядом два рази на рік, і контрацепцією, якщо це потрібно. І кішки , які гуляють самі по собі, за територією будинку, обов"язково носять дзвіночки, щоб дикі птахи і тварини могли їх побачити і никнути... До речі, якщо кіт зловить якогось там мінісумчатого, чи ще щось з фауни, хазяїн того кота (тварини чіпуються), буде нести відповідальність,  таку, якби сам вбив ту тваринку...

Link to comment
14 часов назад, Володимир Джос сказал:

 До речі, якщо кіт зловить якогось там мінісумчатого, чи ще щось з фауни, хазяїн того кота (тварини чіпуються), буде нести відповідальність,  таку, якби сам вбив ту тваринку...

У нас якось був випадок в селі. Череда корів йшла повз ставок. А поблизу ставка стояла машина орендаря. В тисняві одна корова майже вилізла на капот Тойоти. Вмятин не було, але пошкрябала нормально. От цікаво, чи власник корови повинен компенсувати шкоду?

Link to comment
9 часов назад, ромео сказал:

У нас якось був випадок в селі. Череда корів йшла повз ставок. А поблизу ставка стояла машина орендаря. В тисняві одна корова майже вилізла на капот Тойоти. Вмятин не було, але пошкрябала нормально. От цікаво, чи власник корови повинен компенсувати шкоду?

Хозяин вряд ли, разве что он сам выпасал. Ответственность лежит на пастухе. Ему вверены коровы и он отвечает как за скотину, так и за ее действия.

 • Like 1
Link to comment
1 година тому, Mаксим сказав:

Ответственность лежит на пастухе.

В більшості випадків, з пастуха як з "гуся вода".   Там може бути багато юридичних закарлючок... А в  наших реаліях, все буде залежати від "крутості" пастуха, хазяїна корови і хазяїна авто...Коли закон діє для всіх однаково, тоді він закон..Це якраз стосується  більшості Європейських країн, Тієї самої Австралії з Новою Зеландією, деяких американських і азійських держав... Хоча і там можуть бути ньюанси... А в нас все просто, в кого гроші і влада, той і правий... Якщо місцевий фермер заїде своїм джипом в сільське стадо, то в кращому випадку власники отримають "утішальний приз" , в гіршому, виявиться що їх корови не там ходили...  Коли п"яний селюк влетить на мотоциклі в панську корову, то буде він винен за неї, як за рідкісного носорога...:IMHO:

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...