Перейти к содержанию

Чим замісити канді


larson

Рекомендуемые сообщения

У нас на форумі є тема про те, як змолоти цукор на пудру для кнді, а от теми як замісити це канді використовуючи сучисні тістозамішвачі чи якісь саморобні хитромудрі винаходи нема. Думаю всі знають, щоб замісити наприклад одне чи два відра канді не одним потом зійдеш. Може форумчани поділяться якимись напрацюваннями в даному напрямі?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас на форумі є тема про те, як змолоти цукор на пудру для кнді, а от теми як замісити це канді використовуючи сучисні тістозамішвачі чи якісь саморобні хитромудрі винаходи нема. Думаю всі знають, щоб замісити наприклад одне чи два відра канді не одним потом зійдеш. Може форумчани поділяться якимись напрацюваннями в даному напрямі?????
Залишати бджолам якістні мед та пергу, в кількості 20-25кг на сім"ю. Почнете пасічникувати навчитесь і робити і не робити канді. Я особисто разкладаю канді (на всяк випадок) по 1кг на сім"ю рано на весні в годівнички та наливаю воду. Місить жінка. Після обльоту замінюю пусті рамки на кормові котрі лишились з осени.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тістозамішвачі чи якісь саморобні хитромудрі винаходи нема. Думаю всі знають, щоб замісити наприклад одне чи два відра канді не одним потом зійдеш.
За 33 года так и не научился делать канди и никогда им не пользовался. Пока как то обходился. Но что бы использовать современные тестомесилиные машины, для производства канди , это по моему ЗАНАДТО
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

это по моему ЗАНАДТО

мене на створення цієї теми надихнула моя жіночка. Сьодні вона за допомогою хлібопічки замісила на вареники тісто. Берендея також його жінка надихнула з міллю боротися за допомогою вакум упаковки. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний, а Ви в курсі для чого канді? Якщо "ні" то підскажу прекрасний вихід - при Ваших апетитах і відсутності бджілок найліпше підійде бетонозмішувач! Дуже надійна штука і великих Ваших об'ємів не злякається. А я подам заявку на авторське право на цей винахід.Та й Вам подякую, бо Ви ж мене до цього надихнули! :IMHO1::ole_ole::umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... Но что бы использовать современные тестомесилиные машины, для производства канди , это по моему ЗАНАДТО
Ну чому?
:)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...

При такой нагрузке должна или муфта предохранительная разорваться,или шлицы сьесть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із своєї практики - в цю п"ятницю за 4,5  години  вимісив вручну 50 кг  цукру-пудри, головне не лінитись !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, dust сказав:

Із своєї практики - в цю п"ятницю за 4,5  години  вимісив вручну 50 кг  цукру-пудри, головне не лінитись !!!

два тижні тому, за годину змолов 30кг пудри одразу взяв на заміс,мед був рідкий готовий в стакані вода розбавлена із перцевою настойкою,коли пудра свіжо змелена я зауважив,що заміс получається швидко і легко,білково-вуглеводну буду готовити мабуть завтра

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

два тижні тому, за годину змолов 30кг пудри одразу взяв на заміс,мед був рідкий готовий в стакані вода розбавлена із перцевою настойкою,коли пудра свіжо змелена я зауважив,що заміс получається швидко і легко,білково-вуглеводну буду готовити мабуть завтра

чим мелете

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.12.2013 в 21:47, ДобровоЛ сказав:

Шановний, а Ви в курсі для чого канді? Якщо "ні" то підскажу прекрасний вихід - при Ваших апетитах і відсутності бджілок найліпше підійде бетонозмішувач! Дуже надійна штука і великих Ваших об'ємів не злякається. А я подам заявку на авторське право на цей винахід.Та й Вам подякую, бо Ви ж мене до цього надихнули! :IMHO1::ole_ole::umora::wave:

хотів був спробувати у бетономішалці,і згадав,що дозвіл треба брати,пане Леонід мож я в бетмішалці з Вашого дозволу замішаю:ah::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

12 хвилини тому, miro сказав:

два тижні тому, за годину змолов 30кг пудри одразу взяв на заміс,мед був рідкий готовий в стакані вода розбавлена із перцевою настойкою,коли пудра свіжо змелена я зауважив,що заміс получається швидко і легко,білково-вуглеводну буду готовити мабуть завтра

В мене троха часу пішло , бо чекав щоб пилок розмокав у  теплому чаї з деревію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, targal сказав:

чим мелете

болгарка sparkee 2кВт ,від трімера коса,баняк стирив у жінки,общем зараз секретарка приїде я сфотографую або на відео виложу напевне завтра,а мож сьогодні бо за годину буде дефіляда

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, miro сказал:

болгарка sparkee 2кВт ,від трімера коса,баняк стирив у жінки,общем зараз секретарка приїде я сфотографую або на відео виложу напевне завтра,а мож сьогодні бо за годину буде дефіляда

Буду вам дуже вдячний якщо покажите 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50кг. пудри за 4,5 год.То як на мої здобутки неймовірні успіхи.В мене цикл вимішування 11кг. протеінової пасти(5 пудри,1.5 пилку,1,5 с борошна,3-4 меду,25мл. фітопрепарату) до запаковування коржиків в стреч плівку займае 2,5-3год.Куля вимісеного тіста діаметром 10-15см. дуже повільно розпливаеться в форму єліпса,тісто настільки тверде.що про тістомішальну машину годі й думати.Коли мед замінив на ц.сироп справа замішування скоротилась до 1-1,5 год. тісто м'якше при розкатуванні в коржик краї тріскаються.Такий особистий досвід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я меду не додаю, можливо тому І швидше виходить

. В мене такий рецепт :

- 10 кг пудри

- 0,5 кг  пилку

-0,15 кг сухого молока

- 1 л чаю з деревію ( 10-15  стебел деревію в фазі цвітіння (кінець липня- початок серпня) на 3 л води).

Спочатку змішую пилок і сухе молоко і заливаю теплим чаєм. Мішаю до розчинення грудочок пилку, а потім додаю частинами  пудру.

І виходить відмінної якості паста

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, targal сказав:

Буду вам дуже вдячний якщо покажите 

знизу диск від різки камення,всередині лише прокладка із войлоку вона пристає до баняка,до диску із 50 труби зроблений хамут та приварений,щоб плотно сіла коса тимчасово зробив вкладку кольцо,тепер воно вже на постійно.

16996804_567655603426528_451963064_n.jpg

16997034_567655610093194_818139886_n.jpg

17006233_567655613426527_2072019597_n.jp

16997319_567655726759849_1455154941_n.jp

16977101_567655720093183_342053806_n.jpg

17028939_567655686759853_1793895352_n.jp

 

17006152_567655676759854_508927432_n.jpg

якщо треба дати ще пояснення ,чи фото кажіть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, miro сказал:

,баняк стирив у жінки,общем зараз секретарка приїде я сфотографую

Звучить заманчиво .:rofl:

20 минут назад, miro сказал:

знизу диск від різки камення,всередині лише прокладка із войлоку вона пристає до баняка,до диску із 50 труби зроблений хамут та приварений,щоб плотно сіла коса тимчасово зробив вкладку кольцо,тепер воно вже на постійно.

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, miro сказав:

хотів був спробувати у бетономішалці,і згадав,що дозвіл треба брати,пане Леонід мож я в бетмішалці з Вашого дозволу замішаю:ah::az:

Саме так! Але ж винахід ще не зареєстровано!:umora: Хоча ідея у мене була дійсно непогана, якщо змішувати одночасно з півсотні кг.

 А мої будуть оглянуті не раніше як 20 березня. Кормів повинно вистачить. Отоді й підкормлю перший раз але сиропчиком прямо у рамки десь по півлітрі .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Хоча ідея у мене була дійсно непогана, якщо змішувати одночасно з півсотні кг.

  Смотреть с 8 минуты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О! Це саме те про що я говорив!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Чим замісити канді

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...