Перейти к содержанию

Погода в Україні


sij

Рекомендуемые сообщения

Що ви маєте на увазі? smile.gif

Робити ставки на прогноз. На щелбани. :P
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Попоную ще одну статтю про погоду нашого краю http://www.volyn.com.ua/?rub=15&article=0&arch=737

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Робити ставки на прогноз. На щелбани

Я не проти. :) Лише щилбани не знаю як буду вам роздавати. :D
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лише щилбани не знаю як буду вам роздавати.

А віртуально :D :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Погоду передбачає колодязь! :blink:http://www.volyn.com.ua/?rub=15&article=0&arch=636

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дід, який торгує дощем. http://www.volyn.com.ua/?rub=15&article=0&arch=651

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З історії спостережень за погодою. http://www.volyn.com.ua/?rub=15&article=0&arch=655

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дід, який торгує дощем.

Ну нормально , на Волыни знают деда , а мы тут на месте и даже не слыхали о таком?( я сам из Бершади,) Спецом звонил в Бершадь друзьям, ни кто понятия не имеет , что за дед. Может это из-за него в прошлом году весь бершадский район пострадал от небывалой в нашей местности засухи?! Ведь закон сохранения (равновесия) , НИ КТО не отменял.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну нормально , на Волыни знают деда , а мы тут на месте и даже не слыхали о таком?

На днях загляну в редакцію, виясню хто писав і звідки інформація. Я ніколи повністю газетярам не довіряв, але і у відверту брехню в нашій газеті також не вірю. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ось допис з "Пасіки" № 11 за 2007 рік З ВЛАСНОГО ДОСВІДУ СПОСТЕРІГАЙМО ЗА ПОГОДОЮ: ВОНА РОЗПОВІСТЬ ПРО БДЖІЛ Для бджільництва погода має велике значення. Знаючи її прогнози на найближчу чи віддалену перспективу, пасічник мо¬же створювати оптимальні умови для пасічникування, вносити відповідні корективи в підготовку бджолиних сімей до певних періодів їхнього життя, організацію кочівель, поліпшення кормо¬вої бази, строки сівби та набору нектароносів тощо. Я давно веду такі спостереження і ось які висновки вже зро¬бив щодо погоди взимку. Бджоли будуть добре роїтися, якщо: — зимою з дахів будівель звисає сніг; — на Хрещенський сопільник (18 січня) хуртовина; — на Хрещення (19 січня) піднімуться сильні завірюхи; — зимою йде багато лапастого снігу; — раній виліт бджіл (початок березня); — на Антипа (24 квітня) день буде червоним; — ранній розплід — хороший рік. Якщо бджоли зимують на волі, вилітають із вулика в лютому — довго чекати тепла. Який перший день грудня, такою буде і вся зима. Якщо до 13 грудня не випаде сніг — зима очікується теп¬лою і малосніжною, якщо ж випаде — холодною і довгою. Якщо 13 січня день сонячний і відлига — буде тепле літо. Якщо 14 січня багато пухнастої паморозі на деревах — рік буде багатим на мед. Якщо на Різдво тепло — чекайте холодної весни. Який перший день лютого, такими будуть і решта днів місяця. Якщо 15 лютого сніг, хуртовина — буде пізня й холодна весна. Якщо лютий холодний і сухий — серпень очікується спекотливий. Зима буде теплою, якщо: — у травні багато щавлю; — на сосні шишки вродили зверху; — пізньої осені з'явилися комарі; — білки будують гнізда високо; — білки линяють від голови до хвоста; — під час листопаду осикове листя лягає "долілиць". При неврожаї на соснові шишки зима не буває лютою. Зима буде холодною, морозною, якщо: — бджоли восени заліплюють прополісом і воском всі щілини і льотки; — соснові шишки вродили в середній частині дерева і внизу; — тепла осінь; — листопад дружний; — до 14 жовтня опаде листя з вишні; — з дуба опало не все листя; — під час листопаду осикове листя лягає "горілиць"; — білки линяють від хвоста до голови; — снігурі прилетіли у грудні; — добре квітують і плодоносять чагарники; — до 10 вересня дуб не починає скидати листя; — рано достигають шипшина і калина; — білки будують гніздо низько; — 23 вересня вітер північно-західний. З кожним десятиріччям клімат змінюється і багато народних прикмет не сходяться. Шановні друзі, пишіть, підказуйте, додавайте до тексту і ми всі разом складемо цю пам'ятку для нас і наших дітей, які про¬довжать нашу нелегку працю пасічника. A.A. ШИШКО, с. Ворожба, Сумська обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На днях загляну в редакцію, виясню хто писав і звідки інформація. Я ніколи повністю газетярам не довіряв, але і у відверту брехню в нашій газеті також не вірю. --------------------

Шановний Струк ,я не казав що то є брехня , тим більш нехотів би нікого образити, можливо це як то кажуть "Нет пророка в своем отечестве", але ні в місцевій пресі ні серед людей ні хто не знає :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тим більш нехотів би нікого образити

В мене й в думці не було ображатись. Просто я передплачую цю газету вже кілька десятків років, вона завжди була цікавою, навіть в при совітах. Тож не хочеться в ній розчаровуватися. Я з неділі таки зайду в редакцію (маю там знайомих) і все виясню. А те, що завдяки Вам ми зможемо все перевірити, то навіть цікаво. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Пропоную прогноз Володимира Лиса на 2008р

Як на мене, то на лютий прогноз підтвердився.
А може в тоталізатор? Уявляєте, на протязі цілого року!

Але а тоталізатор з погодою я б не наважився. :hi::umora: Прийшов березень
БЕРЕЗЕНЬ Не наздожене красуню-весну зима уже на початку календарного часу найжаданішої пори року. Потепління, яке має початися ще наприкінці лютого, має поступово наростати, салютуючи сонечком і дедалі яскравішими весняними ознаками. У другій декаді мають прийти дощі, але тепло після них продовжиться. Похолодання настане десь на початку третьої декади і триватиме фактично до кінця місяця, а числа 27-ого, можливо, і посилиться, аж до мокрого снігу. Так цей перший місяць — вісник весни — і завершиться. Геть змарнілий кіт Лиш ячмінну кашу їсть... А ще ж і любов!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене, то на лютий прогноз підтвердився.

http://www.volyn.com.ua/?rub=7&article=0&arch=760
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Можливо прогноз і справджується для тієї місцевості, де живе Лис, але в нашій місцевості не зовсім :ah: Довгосторкові прогнози, взагалі- справа невдячна :IMHO1: А з прогнозами на 3-5 днів мені Цей сайт допомагає, прогнози (на відміну від багатьох інших) справджуються на 90% Там, до речі, можна вибрати будь яке місто а також більшість сіл.. Уявляєте, відкриваєте сторінку в інтернеті, що називається: Погода в Микуличах або Погода в Вергунах :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А з прогнозами на 3-5 днів мені Цей сайт допомагає,

Тогорішного літа брхав цей асйт як приблудний пес, дощу виглядали як манни небесної, і по прогнозу мав бути , але.......і так ціле літо. Правда видно поміляли вони шамана, бо зараз правда на три дні вгадують. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо прогноз і справджується для тієї місцевості, де живе Лис, але в нашій місцевості не зовсім

У нас 50 на 50. Раз співпало, раз - ні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже зрозуміло, що прохолода кінцівки травня початок літа не зачепить. - щось якось не дуже не чіпає... ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже зрозуміло, що прохолода кінцівки травня початок літа не зачепить. - щось якось не дуже не чіпає... ;)
Так писано було що прогноз діє на відстань 150-200км, а до вас "трошки" далі :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
http://www.volyn.com.ua/?rub=7&article=0&arch=811 Стаття народного прогностика Володимира Лиса про історію його хоббі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Не знаю чи звернув увагу хтось, (думаю багато хто знає і бачив) як падають бджоли з рамки пізно осінню, неначе грушки з дерева, з характерним звуком падіння. Так от цього року я запримітив що дуже швидко почався той час падіння, ще на початку вересня. Це значить що бджоли переходять у інший стан, (зимовий), але чому так швидко. Чи не говорить це про те що зима наступить дуже рано, порівнюючи з попередніми роками? :hmm: Може це ще одна прикмета?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цей звук падіння я теж запримітив, але минулі роки не зауважував коли це починалося. Втім помітив що цього року, незважаючи на дуже теплу погоду, матки швидше зменшили червлення. Подививмося як воно буде...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дійсно,що розплоду на виході мало.Та й трутнів уже майже немає.За приземленням бджілок прослідкую,бо досі увагу на це не звертав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Втім помітив що цього року, незважаючи на дуже теплу погоду, матки швидше зменшили червлення.

Дійсно,що розплоду на виході мало.Та й трутнів уже майже немає.

О, не я один на це звернув увагу! Думаю, що зима рано настане, але не буде дуже холодною (прополісу було багато лише в одній сім"ї)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...