Перейти к содержанию

Камінь у жовчному міхурі


Толя

Рекомендуемые сообщения

камень сошел с места и открыл каналы решив проблемы аденомы

Камінь був у сечовому?
Так- так, виходить, я вилікувався у одного з цих ,,шаромижників'', то це казочка?! Абсолютна більшість хворих чомусь впевнені, що якщо хвороба не виліковується протягом пари тижнів, то й лікуватися не варто. А якщо їм говорять, що потрібно відмовитися від певної їжі, то вони кажуть, що навіщо тоді жити. Відсутність елементарних знань призводить до свідомої саморуйнації власного здоров'я. А потрібно ж майже нічого- раз на 1-3 роки робити УЗО, і замість кави і чаю пити цикорій з медом, пару місяців в сезон з'їдати щодня ложку калини з медом. Багатьма засобами можна зупинити хворобу, а хірургічним втручанням люди часто заробляють собі додаткові болячки, наприклад, діабет

Це виходить що більшість людей не думають про своє здоров`я, тільки Ви? Тож хай Вам дає здоров`я і лікуйтесь у кого хочете. Вам даремно що доказувати. :hi:
наприклад, діабет

Діабет від різних факторів може появитись, а от коли організм здатен утворювати каміння, то це уже на завжди. У мене були каміння і у нирках. Та знирок я вивожу без лікарів, правда медикаментами. Тепер два рази на рік роблю на ниркипрофілактику, весною березовий сік, а осінню кавуни.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

камень сошел с места и открыл каналы решив проблемы аденомы

Камінь був у сечовому?
Так- так, виходить, я вилікувався у одного з цих ,,шаромижників'', то це казочка?! Абсолютна більшість хворих чомусь впевнені, що якщо хвороба не виліковується протягом пари тижнів, то й лікуватися не варто. А якщо їм говорять, що потрібно відмовитися від певної їжі, то вони кажуть, що навіщо тоді жити. Відсутність елементарних знань призводить до свідомої саморуйнації власного здоров'я. А потрібно ж майже нічого- раз на 1-3 роки робити УЗО, і замість кави і чаю пити цикорій з медом, пару місяців в сезон з'їдати щодня ложку калини з медом. Багатьма засобами можна зупинити хворобу, а хірургічним втручанням люди часто заробляють собі додаткові болячки, наприклад, діабет

Це виходить що більшість людей не думають про своє здоров`я, тільки Ви? Тож хай Вам дає здоров`я і лікуйтесь у кого хочете. Вам даремно що доказувати. :hi:
Я дико извиняюсь,ничего личного ,но на самом деле многие не думают о своём здоровье,и много людей умерло и умирает имея такое же мнение.Ничего личного но Вы не правы. Есть много шарлотанов я согласен ,но и реальные доктора есть. Скажите пожалуйста,если мой ребёнок пропустил за четыре года ПЯТЬ учебных дней и вылечивается от простудных заболеваний за 2-3 дня -это шарлотанство?Антибиотиков не принимаем 7мь лет ;) . Я вылечил восполение лёгких за ПЯТЬ дней :wave: . Ну и давайте посчитаем сколько обходится банальный грипп за 7мь дней ,траты в аптеке и на врачей? Мне обходится одно заболевание 100гр + дорога .В эти 100гр входят 4ре флакона с вытяжками из трав и капли от насморка :hi: . Увидев изнутри как фармокологическая фирма изготавливает таблетки и сиропы мои опасения подтвердились. Вообще мне искренне жаль людей посещающих аптеки.Я традиционную медицину не отвергаю и врачей СПЕЦИАЛИСТОВ уажаю ,кстати знаю врачей которые сидели на приём к этому врачу(травнику)! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ничего личного но Вы не правы.

Про особисте не іде мова, просто не всі хвороби лікуються травами. Скажіть тоді чому апендецит не лікують травами, з переломом ідуть до травматолога? Не рівняйте насморк з жовчно-кам`яною хворобою, пийте чай і Вам кістка стане на місце і гарно зростеться. Можливо я не правий, тож вибачте. Та я лікуюсь і буду(та щоб непотрібно, мені та нікому) лікуватись за допомогою традиційної медецини. :IMHO1::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ничего личного но Вы не правы.

Про особисте не іде мова, просто не всі хвороби лікуються травами. Скажіть тоді чому апендецит не лікують травами, з переломом ідуть до травматолога? Не рівняйте насморк з жовчно-кам`яною хворобою, пийте чай і Вам кістка стане на місце і гарно зростеться. Можливо я не правий, тож вибачте. Та я лікуюсь і буду(та щоб непотрібно, мені та нікому) лікуватись за допомогою традиційної медецини. :IMHO1::hi:
Вы в крайности впадаете ,я не призываю переломы лечить травами,да и не в каждом состоянии травы помогут :hi: .Кстати у моего сына были кристалы в почке ,еслиб лечили традиционно угробили бы другие органы ,пока обходимся фито терапией. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Діабет від різних факторів може появитись, а от коли організм здатен утворювати каміння, то це уже на завжди.

Статистика офіційної медицини- більше 90% причин діабету це стрес, а будь- яка операція це стрес. У більшості людей пісок в органах це наслідок незбалансованого і неправильного харчування. Камінці в жовчному починаються з застою і загущення жовчі. Не їжте після 17-ої, не їжте жирної їжі тваринного походження, харчуйтеся 5-6 разів на день, регулярно вживайте жочогінні рослини і у вас ніколи не буде камінців у жочному міхурі. Для цього треба хоч трохи любити себе, а не аптеку. За 80 років комунофашистської влади традиційна народна медицина постійно винищувалася офіційною медициною. Знахарі, мольфари, шамани, ясновидці знищувалися і морально і фізично. Хоча виродки- комісари тихцем лікувалися у них. На ринку медичних послуг засилля фармкомпаній з мільярдними прибутками. Ну про яку об'єктивність у порівнювані ефективності традиційної і офіційної медицин може йти мова
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы в крайности впадаете ,я не призываю переломы лечить травами,

Я не вкрайності впадаю, а просто-напросто хочу Вам пояснити що не все лікується травами. З нирок дрібне каміння та пісок можна вивести не спорю, а от з жовчного міхура вибачте не вийде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы в крайности впадаете ,я не призываю переломы лечить травами,

Я не вкрайності впадаю, а просто-напросто хочу Вам пояснити що не все лікується травами. З нирок дрібне каміння та пісок можна вивести не спорю, а от з жовчного міхура вибачте не вийде.
Я ж не спорю :az: ,но писал не конкретно о Вас .У нас ведь как по жизни ,ребенок заболел гриппом,пичкают сиропчиками ,а когда время ушло ,начинают антибиотиками :at: . :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

,а когда время ушло ,начинают антибиотиками at.gif . opr06K93.gif

Це ж у на закономірність. Я не проти того щоб можна вилічити всі хвороби задопомогою чаїв, та воно не виходить. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все у пасічників виходить :az: , навіть камінці розчиняються :at: , ось тут, наприклад http://fitoapteka.org/herbs-g/777-crataegus-oxyacantha-l-. Навіть кора глоду лікує :ay: , а не тільки квіти і плоди

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для цього треба хоч трохи любити себе, а не аптеку. За 80 років комунофашистської влади традиційна народна медицина постійно винищувалася офіційною медициною. Знахарі, мольфари, шамани, ясновидці знищувалися і морально і фізично. Хоча виродки- комісари тихцем лікувалися у них. На ринку медичних послуг засилля фармкомпаній з мільярдними прибутками. Ну про яку об'єктивність у порівнювані ефективності традиційної і офіційної медицин може йти мова
Дійсно народна і офіційна медицина зараз не в рівних умовах. Було б добре трошки поправити крен в сторону народної Хоча не потрібно "падати в крайності" повністю відкидати як одну так і другу. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все у пасічників виходить az.gif , навіть камінці розчиняються at.gif , ось тут, наприклад http://fitoapteka.org/herbs-g/777-crataegus-oxyacantha-l-. Навіть кора глоду лікує ay.gif , а не тільки квіти і плоди

Тема взагалі то про жовчний міхур, Ви тут уже про що тільки не пишите. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема взагалі то про жовчний міхур, Ви тут уже про що тільки не пишите.

Уважніше читайте :ah: . В кінці статті саме про лікування жовчокамяної хвороби і йдеться :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось надибав статтю про каменюки http://questions.medforyour.info/html/archive19.html. Виходячи зі статті, каменюки завжди мають холестеринову складову, яка відносно швидко розчиняється лікарськими засобами. Отже швидкість росипання каменюки на пісок напряму залежить від кількості холестеринової складової, це вже залежить хто і що полюбляє їсти не в міру

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...