Перейти к содержанию

Маакія амурська (Акація амурська) Maackia Amurensis


язичник

Рекомендуемые сообщения

Дерево або високий кущ сімейства бобових. Квітне з середини липня протягом 2-3 тижнів. Продуктивність 100-150 кг/га. Полюбляє сонце, тепло, вологу і родючу землю. Але пристойно почувається в напівтіні і на бідних грунтах. Рослинна сировина ефективна при відвиканні від цигарки і при лікуванні бронхіту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацветает маакия амурская в июле. Цветет на протяжении 20 дней. Учитывая, что в это же время цветет липа, цветки маакии амурской пчелы посещают слабо. post-1517-1375453186_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Квітує маакія разом з липами маньчжурською, амурською і сріблястою, яких у нас катма. Всі інші липи квітують раніше. Також вона грунтопокращуюча і поживна кормова рослина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мда... Ну хоч у кого є, воно оте чудо, чи Ви його шукаєте? Чи нам аби про медонос написати :dntknw: Якщо є то діліться, або оголошуйте ціну- нам треба :hi: ,, чи пишіть шукаю в кого є- будем разом шукати, а так... :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ділюся з ближніми корисною інформацією, а натомість на мене ще й бурчать. Ну нехай би бусурмани, а тож свої, українці :az: Будь ласка, конкретніше викладіть свою думку :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Зібрав насіння маакії. Можу трохи продати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як вона в порівнянні до білої витримує спеку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Росте в умовах ,,пів- дня затінку'', тому про мааку на спекотному сонці нічого сказати не можу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Квітує маакія разом з липами маньчжурською, амурською і сріблястою, яких у нас катма. Всі інші липи квітують раніше.

Шановний земляче, підскажу, де можна саджанців амурської набрати, якої, Ваша правда,у нас майже немає, а по медопродуктивності у нас серед лип вона беззаперечно держе перше місце - до 800-1000 кг з га- і квіте найпізніше. Пам'ятаєте у Києві на Перова був перший автобазар? Так от там на вул. Сулеймана Стальського внизу цілий ряд її. А навколо крони торік була маса саджанців - одноліток. Цього року, на жаль я там ще не був. :umora::wave:
Зібрав насіння маакії. Можу трохи продати

Як з Вами звязатись ? Пишіть в личку. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про що писати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Про що писати?

язичник, хочу придбати у Вас насіння маакії.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробую проростити, і якщо все буде добре, то 4-6 квітня в інституті бджільництва буде виставка-ярмарка. Можемо домовитися про зустріч на тій ярмарці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 years later...
В 27.03.2014 в 11:17, язичник сказав:

Спробую проростити, і якщо все буде добре, то 4-6 квітня в інституті бджільництва буде виставка-ярмарка. Можемо домовитися про зустріч на тій ярмарці

ТО яка доля цієї  рослини, як вона в нас  приживеться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.11.2019 в 15:23, Николай S сказав:

ТО яка доля цієї  рослини, як вона в нас  приживеться?

Давненько не заглядав до того дерева, тому наразі нічого сказати не можу. При минулій спробі виростити саджанці ,,чорна ніжка'' знищила всі сходи сіянців

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Интересно. по низинам поросшим ольхой будет развиваться или нужно повыше ей место?? а так бы ольху немного с крапивой разбавить. было бы самое оно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, є в кого це дерево?? Чи теорія одна? тернет пише що є в Україні поодинокі дерева.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.08.2013 в 13:45, язичник сказав:

Квітує маакія разом з липами маньчжурською, амурською і сріблястою, яких у нас катма. Всі інші липи квітують раніше. Також вона грунтопокращуюча і поживна кормова рослина

Де це її немає? Під"їдьте в Київ на вул. Сулеймана Стальського - від Радужної до б. Перова - в районі старого автобазару. Там накопаєте ростків сріблястої стільки вам потрібно - там ціла липова алея була, якщо ще не вирізали:ay:.

 О! Передивився тему, та я вже про це писав...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...