Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Куплю стільниковий мед в Кривому Розі на світлих, без перги та без слідів розплоду рамках 435х145мм та 285х110мм за ціною 20 грн/кг. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за ціною 20 грн/кг.

Не за дуже дорого?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рамка суши стоит сколько ? ну а мёд не в счёт :dntknw: , вот так уважаемые пакетчики сколько стоит мёд :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за ціною 20 грн/кг.

Не за дуже дорого?
М-да... :hmm: ціна надихає.... Літом я продавав рамку 435х145мм по 150 грн за шт. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рамка суши стоит сколько ? ну а мёд не в счёт :dntknw: , вот так уважаемые пакетчики сколько стоит мёд :blink:
Так пише, що купить, і це не значить, що це ціна. Коли ще хтось продасть- тоді можна брати до уваги.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так пише, що купить, і це не значить, що це ціна. Коли ще хтось продасть- тоді можна брати до уваги.

Так купит ЗА а купит дороже , больше не дают :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так пише, що купить, і це не значить, що це ціна. Коли ще хтось продасть- тоді можна брати до уваги.
Согласен,но самое признанное экономистами определение цены:"Цена - это количество денег,которое ДАЮТ в данное время в данной местности за данный товар"(А Смит). Даст кто-то больше - и цена поднялась в данной ....ситуации.А вот отдавать,или не отдавать за такую цену - тут уж каждый сам решает.Если бы никто не шел в дворники довольно длительное время,зарплата дворника(цена его труда) была бы больше,чем у таксиста или директора завода.А пока - рынок диктует свою цену...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Літом я продавав рамку 435х145мм по 150 грн за шт.

Примерно такая цена и у меня была, а за
ціною 20 грн/кг.

у меня весной пчелки с удовольствием покушают. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у меня весной пчелки с удовольствием покушают

І користі більше буде ніж від 20 гривень :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Примерно такая цена и у меня была, а за Цитата(Prostomed @ 13.2.2013, 21:24) ціною 20 грн/кг. *

По 20 гривен я продавал летом сушку на 145 рамке... :ah: Причём не с магазина,а с гнезда :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Куплю стільниковий мед в Кривому Розі на світлих, без перги та без слідів розплоду рамках 435х145мм та 285х110мм за ціною 20 грн/кг. :hi:
Это человек пошутил,хотел вас встряхнуть от зимней "спячки",а вы приняли за чистую монету и взбунтовались. Цель достигнута!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Куплю стільниковий мед в Кривому Розі на світлих, без перги та без слідів розплоду рамках 435х145мм та 285х110мм за ціною 20 грн/кг. :hi:
Это человек пошутил...
:dntknw: За такие шутки в зубах бывают промежутки :umora: (шутка)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За такие шутки в зубах бывают промежутки :umora: (шутка)
Промежутка захотелось? :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не за дуже дорого?
Все може бути. Порівняємо варіанти виробництва центрифужного та стільникового меду. Схожість: 1. Майже всі пасічники стверджують, що качають майже повністю запечатані рамки - для стільникового різаного меду саме такі й потрібні. Невже пасічники лукавлять? 2. Також всі говорять, що не качають рамки з розплодом та пергою та гніздові рамки - теж саме потрібно для стільникового меду. Віримо пасічникам? 3. Оскільки ми будемо різати стільники на шматочки, то не потрібно добиватись повного запечатування стільників, достатньо 2/3. Отже не треба "стискати" сім`ю, обмежувати її життєвий простір та розвиток. Несхожість: 4. На рамку 435х145мм зі стільниковим медом йде 120г воску, при відкачуванні з забрусом йде з швидкого обороту воску близько 20г. Отже, зі стільниковим медом продається додатково 100г воску. При перерахунку на мед з загальноприйнятим коефіцієнтом 2,5 одержимо (120-20)х2,5=250г меду. 5. Для одержання центрифужного меду треба розпечатувати рамки, відкачувати мед, фільтрувати його, переробляти його та дуже рідко навощувати рамки, при орієнтації на стільниковий мед треба кожен раз навощувати рамки. На мою думку - трудозатрати співставні. Різними витратами на зберігання, транспортування, зберігання - нехтуэмо. Враховуючи, що середня майже повністю заповнена рамка 435х145мм важить 2400г, одержуємо приблизне співвідношення вартості товарної продукції: (2400-120+120х2,5)/(2400-120+20х2,5)=2580/2330=1,107 Висновок: собівартість стільникового меду на 11% більше собівартості центрифужного. :hi: Враховуючи, що в нашій зоні більш-менш запечатані рамки можна одержати тільки на взятку з соняшнику (гуртова ціна 12грн/кг) або на інтенсивному підживленні, я пропоную коефіціент 1,5-1,6 (20 грн/кг). Підкажіть, в чому я не правий? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть, в чому я не правий?

Цифры писать и считать все умеют, только вот иногда теория расходится с практикой.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще два зауваження: 1. На мою думку при рівній ціні покупець вибере центрифужний акацієвий мед, а не стільниковий соняшниковий мед, отже стільниковий соняшниковий повинен бути дешевшим, ніж центрифужний акацієвий. :IMHO1: 2. На зовнішніх ринках Україна не може по ціні конкурувати з Китаєм, а по стільниковому - може. На мою думку, саме в цьому напрямку треба розвиватись українському бджільництву. Треба переконати весь світ, що краще за український стільниковий степовий (соняшниковий) мед немає нічого! :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Враховуючи, що середня майже повністю заповнена рамка 435х145мм важить 2400г,

Ви мабуть ще не купували такі рамки , бо в рамці 145 (якщо в корпусі їх 10 а не 9 замість 10) немає 2.4кг в середньому 1.5 кг по цьому виходить що ви за рамку пропонуєте 30 грн за корпус 300 грн , в мене зараз є такі рамки штук 100 (запас на весну по 4р на сімю) ...але мене наприклад така ціна не зацікавила.. бо це мед який є запасом і продати його ні за що немає сенсу , а от якби такі рамки заготовлювати з весни наприклад щоб продати в кінці літа, тоді є сенс , але не по такій ціні а хочаб по 30 грн /кг + і мед в рамках був би такий як повинен бути тобто рідкий , а зараз (я не перевіряв ) скоріш за все він закристалізований бо зберігається на холоді. а який то стільниковий якщо він закристалізований.. особисто моя думка .. а мед я оптом не продаю , пасіка не велика розходиться в роздріб..
Треба переконати весь світ, що краще за український стільниковий степовий (соняшниковий) мед немає нічого! opr06KBF.gif

такий мед швидко кристалізуеться в стільниках , його треба швидко продати ...бо закристалізований стільниковий це не те.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4. На рамку 435х145мм зі стільниковим медом йде 120г воску, при відкачуванні з забрусом йде з швидкого обороту воску близько 20г. Отже, зі стільниковим медом продається додатково 100г воску. При перерахунку на мед з загальноприйнятим коефіцієнтом 2,5 одержимо (120-20)х2,5=250г меду.

Середня ціна воску- 60 грн, отже, якщо за коефіцієнт береться соняховий мед, то це +500 г меду.
5. Для одержання центрифужного меду треба розпечатувати рамки, відкачувати мед, фільтрувати його, переробляти його та дуже рідко навощувати рамки, при орієнтації на стільниковий мед треба кожен раз навощувати рамки. На мою думку - трудозатрати співставні.

На своїй, взагалі не механізованій пасіці, я за день відкачаю 1000 рамок на 145 і поставлю їх назад у вулики (цикл). Нехай- ще день-два на підготовку до продажу й продаж. Щоб виготовити, навощити й відбудувати 1000 рамок ... три дні точно не вистачить :dntknw: В 3-х тижнях теж не впевнений...
Різними витратами на зберігання, транспортування, зберігання - нехтуэмо.

Одному доброму знайомому в минулому році я не привіз обіцяні 50 рамок з сотовим медом якраз через фактор "транспортування" (при +35).
Висновок: собівартість стільникового меду на 11% більше собівартості центрифужного.

Мене ( в 2012) просили продати по 30, я спочатку погодився, але потім... вибачився :ah:
Треба переконати весь світ, що краще за український стільниковий степовий (соняшниковий) мед немає нічого!

Коли світ спробує український стільниковий липовий ( пропонували 50 за кг) мед :ay: - він зрозуміє, як його жорстоко ошукали... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть, в чому я не правий? :dntknw:
Тут вам вже відписали - я хочу доповнити. Коли магазинні рамки відбудовані і їх ставити на медозбір - все дуже класно. А коли ставити в магазини вощину - не завжди можна добитись щоб бджоли її відбудували, особливо якщо ти ставиш цілий магазин вощин. Так що я вже краще відкачаний буду по 70 за літр продавати. І мед продам і рамочки залишаться ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба переконати весь світ, що краще за український стільниковий степовий (соняшниковий) мед немає нічого!

Вот Вы этим и займитесь! Сонях - чудесный мёд! Но не самый "крутой" по вкусовым качествам... Его хорошо с чайком ароматным! Да со сметанкой с творожком! А вот мой "городской", кому из форумчан довелось пробовать знают о чём я, да ещё и в сотах - это сказка! Не кристаллизуется
собівартість стільникового меду на 11% більше собівартості центрифужного.

По этому пункту надо бы добавить на новую отстройку рамок в следующем сезоне! Их как бы уже снова нет... Плюс сюда ещё: сотового мёда всегда получим меньше, чем центробежного. По факту! Строить ничего не надо, только складируй и перерабатывай. Какой % не знаю, но думаю что ещё накинуть не менее Ваших 11% Жизнь есть спекуляция на человеческих потребностях, однако... Да, с праздником: в этом году 100 лет со дня создания ФРС! Такая себе организация-устроительница "кризисов", войн и сделок с совестью :ole_ole:
- він зрозуміє, як його жорстоко ...

ошукали
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви мабуть ще не купували такі рамки , бо в рамці 145 (якщо в корпусі їх 10 а не 9 замість 10) немає 2.4кг в середньому 1.5 кг
960кг стільникового меду закупив у одного пасічника, 610кг з них розфасував і продав на експорт. В корпусі їх 7, замість 8 і вага саме така. :hi: Мене такі стільники не влаштовують, треба тонші (легші), пасічник згоден ставити на майбутнє 8 рамок.
мед в рамках був би такий як повинен бути тобто рідкий , а зараз (я не перевіряв ) скоріш за все він закристалізований бо зберігається на холоді. а який то стільниковий якщо він закристалізований..
Тверді снікерси люди їдять, а мед - ні. Чому? Але то вже мої технологічні та рекламні питання. :dntknw:
особисто моя думка .. а мед я оптом не продаю
Моя пропозиція розрахована на опт, партії менше 200-300кг нерентабельно перевіряти на якість та забрюднювачі. :hi:
такий мед швидко кристалізуеться в стільниках , його треба швидко продати ...бо закристалізований стільниковий це не те.
Це якось не по-християнськи - продав і забув! Мед, згідно ДСТУ 4497:2005 повинен зберігатись до 2-х років, отже повинен зберігати свою якість. :hi:
Цифры писать и считать все умеют
Така в мене робота, а більшість людей навіть не знає, скільки їх (цифр) всього. :dntknw:
только вот иногда теория расходится с практикой.
Майже завжди розходиться... :dntknw: Це тільки бджоли будують ідеальні стільники без теорії, а люди змушені планувати свої дії. :hi:
Щоб виготовити, навощити й відбудувати 1000 рамок ... три дні точно не вистачить
Виготовляти рамки не потрібно, я їх Вам поверну через 2-3 години. Наскільки я розумію, бджоли виробляють віск при переробці нектару в мед і не можуть регулювати цей процес (а може не так?), то бджоли стільники відбудують, якщо буде достатньо вощини і корму. :dntknw:
По этому пункту надо бы добавить на новую отстройку рамок в следующем сезоне! Их как бы уже снова нет... Плюс сюда ещё: сотового мёда всегда получим меньше, чем центробежного. По факту! Строить ничего не надо, только складируй и перерабатывай. Какой % не знаю, но думаю что ещё накинуть не менее Ваших 11%
Може й так, але дуже хочеться щоб хтось більш кваліфікований ніж я оцінив цей коефіцієнт точніше. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще два зауваження:

Вы ещё забыли упомянуть,что купив сотовый мёд,избавляете пасечника от забот по сохранности суши от моли. :):hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

розфасував і продав на експорт.

Цікаво, в яких рамках був мед? рамки були з проволкою?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы ещё забыли упомянуть,что купив сотовый мёд,избавляете пасечника от забот по сохранности суши от моли.
Я писав, що витратами на зберігання, транспортування - нехтуємо. У вас задача - вберегти від молі сухі стільники, а мені треба, щоб вона не завелась при зберіганні стільникового меду в магазині протягом хоча б року. :)
Цікаво, в яких рамках був мед? рамки були з проволкою?
Так, з чорним дротом, а мені потрібно або з н/ж або взагалі без дроту. :az: До речі, турецький стільниковий мед вже ловили в Німеччині із залишками гострого дроту та мертвих комах. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

960кг стільникового меду закупив у одного пасічника, 610кг з них розфасував і продав на експорт. В корпусі їх 7, замість 8 і вага саме така. opr06K93.gif Мене такі стільники не влаштовують, треба тонші (легші), пасічник згоден ставити на майбутнє 8 рамок.

зрозуміло ви купували потовщенні стільники ,
Тверді снікерси люди їдять, а мед - ні. Чому? Але то вже мої технологічні та рекламні питання. opr06K94.gif

я купував рамочки під стільниковий мед у Топоріна (пластикові в коробочці) по 4 штуки стає в 145 рамку, в сотику приблизно (+-)330 гр, небагато, так кому дати, трошки продати, 120 таких рамочок зробив у 2011 так от частина була з медом літнім частина з пізньолітнім , іншими словами з соняшником , на даний час зосталось менше 10 та мед в них закристалізований і на смакових якостях це відображеється в погану сторону ... воно не таке як треба 2 роки соняшник не витримує щоб не закристалізуватись
Це якось не по-християнськи - продав і забув! Мед, згідно ДСТУ 4497:2005 повинен зберігатись до 2-х років, отже повинен зберігати свою якість. opr06K93.gif

я мав на увазі пошвидше продати щоб люди мали час його спожити , бо кристалізується швидко і чим довше зберігаеться у продавця тим менше часу споживачу на його споживання. а 2 роки соняшник не витримує щоб не закристалізуватись.
Виготовляти рамки не потрібно, я їх Вам поверну через 2-3 години.

це+
Наскільки я розумію, бджоли виробляють віск при переробці нектару в мед і не можуть регулювати цей процес (а може не так?), то бджоли стільники відбудують, якщо буде достатньо вощини і корму. opr06K94.gif

справа в тому що якщо продати стільник то на слідуючий медозбір бджолам треба ставити вощину , тим самим замість того щоб носити мед бджоли будують , без запасу сотів пасічник втрачає медозбір. сотові рамки для пасіки це половина медозбору. Я зрозумів що ціна 20 грн за кг це для соняшникового меду. А інші сорти меду не купуєте , якщо купуєте яка ціна?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...