Jump to content

Сад и пчелы

Recommended Posts

Виникло питання купівлі бензопили для побутових потреб, зокрема і в саду. Зупинився на двох моделях stihl 180 і Байкал 45 . Конкуренцію Штілю важко знайти, проте все ж хтось експлуатував Байкали? Наскільки вони надійні. Розрекламовані нехило, проте хто ж правду скаже, крім споживача...
Байкал чистый Китай http://top-instrument.com.ua/?p=99 Знаком со Штилем 180. Работал им с 2004 до весны прошлого года каждый сезон. Давал и куму и племяннику, пока не позаимствовал "кривым рукам" - запороли поршневую. Ремонт - замена оригинальной "штилевской" поршневой стоил-бы почти полцены. Взял новую Штиль, часть оплатил "криворукий". Mapet, кстати, в Тернополе, есть фирма в которой можно и консультацию по этому вопросу получить и приобрести - они официальные представители Штиля. Если интересно найду координаты и сброшу - я у них когда-то брал Штиль 230.
Повністю підписуюсь під вище сказаним.В швагра китаєць відробив сезон(літо),правда інтенсивної експлуатації в лісі.Штілік вже 4 роки.Хоча за ту ціну для домашнього користування (зрідка :umora: ) можна брати.

Конкуренцію Штілю важко знайти,

Важко, та можна. Берете Гусварну, і працюєте скільки можете. :ay: Правда оригінал. На рахунок Байкала, не раджу, фігня, переконаний особисто.

Для обізки саду десь більше року назад купив Ейнхель, жовта така. Ніяких особливих вимог, просто сад оновити. В Метро обдививсь уважно, коробку всю перечитав, консультанта спросив чи не Китай. Ніде нічого. Вже дома заливаю масло і бачу таку малюсіньку наклейку "мейд ін чіна" :) Але працює. Поки що нарікань ніяких.

Конкуренцію Штілю важко знайти,

Важко, та можна. Берете Гусварну, і працюєте скільки можете. :ay: Правда оригінал. На рахунок Байкала, не раджу, фігня, переконаний особисто.
Да, согласен, но только в оригинале ее нет! Вся сегодняшняя Хускварна собирается в подмосковных Химках из китайских комплектующих и тайными тропами завозится на Украину. Если брать пилу только чтобы раз в сезон подрезку сада делать - то можно любого китайца, даже не глядя на название, а если надо хотябы дровишки иногда заготовить то лучше на итальянцев посмотреть, хотя они не намного дешевле тогоже штиля :IMHO1:

у мене електрична vertex уже 3 роки легка пилю навыть з драбини, але треба кабель тягати. за цей час поламалось стопорне кільце (не зупиняється одразу як відпускаєш ручку) пиляю багато, загалом довольний

• 3 months later...

Похвалюсь чим минулого року заздалегідь обсадив місце під пасіку: 590322_240.jpg590319_240.jpg590318_240.jpg А хто вважає червону смородину й агрус низькою огорожею для бджіл: 590320_240.jpg Висота на фото - 2м :ole_ole: ПС: фото не мої - в мене ще тільки цвітуть, хоча минулого року по пару ягід скуштував. Цього року вже надіюсь на нормальну дегустацію і власні фото, не гірше наведених :ay:

• 4 weeks later...

в цьому році підпилював гілки для того щоб зігнути для формування крони 07.jpg тепер від вітру багато гілок поламалось. може їх треба привязувати до опор?

олександр, так, бажана опора і бинтування на перший час, щоб не занести заразу (у нас наприклад дуже легко заноситься рак) А краще відкинати гілки ще молодими, поки вони зелені і на тонкому стовбурі - просто вдягаєте прищепку на стовбур, зразу над гілкою, і вона впирається в прищепку і відгинається під кут 90 градусів. А на кінець гілки - маленький камінець прив'яжіть, чи пакетик з водою (продаються такі пакетики на застібку-блістер), щоб вирівняти горизонтально

дерева вже дорослі, дістались в спадок. коли побачив опустились руки. форма крони як в тополі. (високі, знизу гілок нема, загущені) тут пакетиком з водою не поможеш, підвісив цеглу :) в принципі ці гілки треба було вирізати. рішив провести експеримент... бинтував скотчем. Ним давно перевязую щапки :ay:

бинтував скотчем.

Значно краще використовувати звичайний бинт, змочений в глиняній бовтанці. Під скотчем якраз ідеальні умови для розвитку спор трутовиків чи інших паразитів

• 3 months later...

Микола Іванович дякую що розказали про пакети з водою. :hi: я почав підвішувати пластикові пляшки з водою :ay:

• 2 months later...

Запитання до садівників:Хто знає яка приблизно медопродуктивність у сучасних сортів малини?По зовнішньому вигляду у них квіток і плодів в рази більше ніж у звичайної малини,та й цвітуть вони як правило у другій половині літа?

Запитання до садівників:Хто знає яка приблизно медопродуктивність у сучасних сортів малини?По зовнішньому вигляду у них квіток і плодів в рази більше ніж у звичайної малини,та й цвітуть вони як правило у другій половині літа?
Ніде не зустрічав такої інформації. Знаю тільки, що є сорти, що взагалі не мають нектару - переважно японські триплоїди - слава Богу, у нас їх дуже мало і тільки у любителів.

Ніде не зустрічав такої інформації. Знаю тільки, що є сорти, що взагалі не мають нектару - переважно японські триплоїди - слава Богу, у нас їх дуже мало і тільки у любителів.
Чому цікавлюсь?Давно шукаю такий медонос,щоб не лише добре медував,але і урожаєм радував.Минулого року подарувади декілька кущів цієї чудо малини,так на них майже 2 місяці постійно гули бджоли,причому масово,а далі ще й по декілька літрів з одного такого кущика зібрав :ah: Якщо звичайна малина має медопродуктивність близько 100кг.з гектара,то сортова можливо не поступається приміром акації?!

• 5 weeks later...
  • 1 month later...
Дуже цікава стаття:

Між іншим, щороку в Умані, на базі Уманського національного університету садівництва, проходить міжнародний семінар "Свято квітуючої яблуні", де і Микола Сергійович щороку присутній і багато гостей з Європи, зокрема з Італії, Бельгії, Німеччини, Голандії, Польщі, та ін. Можливо буде комусь цікаво особливо з Черкаської обл. та з сусідніх. Семінар проходить кожного року в травні, число буде відомо десь в квітні (як правило десь від 5 до 10 травня). Якщо комусь потрібен номер мобільного Олійника Миколи Сергійовича, звертайтесь :hi:

Забув добавити, того року після семінару був виїзд бажаючих в господарство Миколи Олійника, думаю що цього року теж щось подібне буде.

• 2 years later...

Цветёт груша Запах необыкновенный Пчела опыляет

Цветёт груша Запах необыкновенный Пчела опыляет
но пчел маловато на каждый цветок, у нас так было

post-944-1398602349_thumb.jpg

но пчел маловато на каждый цветок, у нас так было
Если бы так было как у вас, то думаю и ветки бы все обломались от груш А оно мне надо ? Даже при таком скудном посещении думаю придётся часть урожая обрывать сразу после завязи :IMHO1:

• Алёнка changed the title to Сад и пчелы