Перейти к содержанию

Борода бджіл під льотком


antonovich

Рекомендуемые сообщения

post-3243-1315335654_thumb.jpg хлопцi що це???? сёгоднi зняв, первий раз з таким зтикаюся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-3243-1315335654_thumb.jpg хлопцi що це????
сёгоднi зняв, первий раз з таким зтикаюся.
:IMHO1: , просто пчеле жарко вот и выкучилась , когда сжимаешь гнездо
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Всім вітання. У мене, як у новачка питання. Позавчора дід дав відводок, 5 рамок, 3 з розплодом і двома маточниками, 2 рамки з медом. Я пересадив це все у вулик. На слідуючий день відліт , приліт бджіл був досить активний, а сьогодні вони сидят по декілька штук на прилітній дошці і нікуди майже не літають. Що це може бути?

post-5259-1338896718_thumb.jpg

post-5259-1338896892_thumb.jpg

post-5259-1338896975_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А дід далеко від Вас живе?Якщо ні,то льотна злетіла.Або просто нельотна погода,нема взятку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На слідуючий день відліт , приліт бджіл був досить активний, а сьогодні вони сидят по декілька штук на прилітній дошці і нікуди майже не літають.

А дід далеко від Вас живе?Якщо ні,то льотна злетіла

якщо льтна відлетіла то бджіл у вулику не густо, ви бджоли купували?? якщо просто дід дав то , дарованому коню як кажуть ... а якщо купували то претензіїї якби і предявляти нема кому
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дід отводок мені подарував, живе десь за 2.5 км. У вулику, я трохи відкривав їх багато, крайня рамка, яку я бачив була ними заліплена, а погода така , наче буде дощ з грозою( дуже парить).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Льотна вернулась до діда :) У Вас лишилась молода бджола,так що дня три літати не будуть.Круглий льоток можна закрити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, поможіть, будь ласка, визначити чому бджоли сидять над льотком (фото). На дворі +14, хмарно. post-3342-1338908668_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Льотна вернулась до діда :) У Вас лишилась молода бджола,так що дня три літати не будуть.Круглий льоток можна закрити.
Круглий нехай буде відкритим, а нижній прикрийте для проходу однієї - двох бджіл. Не літають тому що поки нема кого годувати. З'явиться розплод - полетять.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибі. Трохи заспокоїли. Дуже добре, що існує цей форум. Через кілька днів зроблю огляд, і попробою сфоткати, те що там побачу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я б налив в рамку з стільниками води і постав би зкраю гнізда. Так як льотної бджоли немає, то по воду ніхто 3 дні не полетить. Просто візьміть рамку з сушшю і налийте в пусті ячейки звичайної води, яку сами п"єте. Я так роблю завжди при формуванні відводків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, поможіть, будь ласка, визначити чому бджоли сидять над льотком (фото). На дворі +14, хмарно. post-3342-1338908668_thumb.jpg
А не тіснувато їм у вулику? В прохолодну погоду буває що так закривають собою льоток...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может из-за холода. Как я понял - у вас там пчелы 10 рам на 300 внизу и сверху магазин на 145. Возможно пчелы мало. Попробуйте верхний леток открыть не более, чем на 1см. Кажется, пчелы вам рекомендуют закрыть верхний леток. А в магазине много пчелы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Верхіній і нижній на 300. В нижньому 12 рамок, в верхньому 6. Бджіл багато, матка засіває всю рамку (весь нижній корпус - розплід). Погода не сприятлива, не знаю чи варто дивитися. Може рамок в верхній доставити і прикрити подушкою, бо зараз лише холстиком рамки накриті?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Верхіній і нижній на 300. В нижньому 12 рамок, в верхньому 6. Бджіл багато, матка засіває всю рамку (весь нижній корпус - розплід). Погода не сприятлива, не знаю чи варто дивитися. Може рамок в верхній доставити і прикрити подушкою, бо зараз лише холстиком рамки накриті?
Обычно так рамки не расставляют. У вас всго 18 рам: тогда по 9 в каждом корпусе и расплод в середине. Так пчелам проще регулировать температуру в гнезде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні побачив ось таке на своєму вулику Що це може означати. Погода стоїть жарка, душно. Може жарко бджілкам? Вчора розширив дав дві вощини і порожнью рамку, вроді тіснувато їм було вже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жарко
Вибачаюсь, перший рік бджіл завів. Бджолам жарко?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь, перший рік бджіл завів. Бджолам жарко?

Люба істота потерпає від температури чи то високої чи низької , бджола не виключення ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь, перший рік бджіл завів. Бджолам жарко?

Жарко им, но мне кажется у Вас нижний леток не на самом дну вырезан??? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вроді тіснувато їм було вже.

yuraok, Вы хоть летки им откройте ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Летки откройте полностью. Лишнее они запрополисусуют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жарко им, но мне кажется у Вас нижний леток не на самом дну вырезан??? :blink:
Та ні, на дні. Просто вулик з товстими стінками(утеплений), може так здається..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ні, на дні. Просто вулик з товстими стінками(утеплений), може так здається..

Тогда верхний леток надо было выше, чето мне кажется маловатое растояние у Вас.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...