Jump to content

Жінки-пасічники


Recommended Posts

http://vidomosti-ua.com/news/45222 Пропоную тему про жінок - пасічників. Прошу підтримки.
Link to comment
Share on other sites

— Мій чоловік навіть не підходить до бджіл, — розповідає Надія Сидорівна. — На пасіці господарюю я сама. .... навіть столярні роботи виконую сама: збити вулика, оснастити рамку — для мене не проблема.
Це ж як потрібно "любити" дружину, щоб навіть вулики вона сама робила. Вважаю, що це дуже важка праця як для жінок.
Link to comment
Share on other sites

Оскільки Горохівський район визнано благополучним щодо інфекційних та інвазійних захворювань, то у нас вигідно продавати не тільки продукцію бджільництва, а й самі бджоли. Один пакет, у якому невелика сім’я, вартує 550 гривень. Часто до нас приїжджають закупляти бджіл зі східних областей України, а також із Росії.
А де це Вона пасічникуе, де цей Горохів розташований??
Link to comment
Share on other sites

Вважаю, що це дуже важка праця як для жінок.

У нас рівноправ`я, тож повинно бути у всім. :umora::umora::umora: А серйозно, то у мене сусідка почала теж займатись цією справою. Втому році подарував їй рій, то цього року гарненько працює.
Link to comment
Share on other sites

У меня соседка напротив, тоже пчеловод! Я уже в другой теме писал, прикупила два пакета, а за зиму три семьи отошли! Просился посмотреть на погибшие семьи, не пустила... та шо там на них смотреть-потравили их! Так а Вы что за всю зиму не разу не слушали их или не заглядывали, кто мог их потравить в начале марта :dntknw: ??? Сосед-зараза.. :blink: .. Я ухахатывался, у них с соседом взаимопонимание и любовь!!

Link to comment
Share on other sites

А серйозно, то у мене сусідка почала теж займатись цією справою. Втому році подарував їй рій, то цього року гарненько працює...
... рій чи сусідка? :umora: У мене аж дві сусідки тримають пасіку. Одна вже пенсіонерка, інша - близько 30 років. Правда обидві стали поневолі пасічниками: повмирали батьки.
Link to comment
Share on other sites

В мене дід тримав бджіл і його сестра - баба Галя. Дід мав велику пасіку - 50-80 лежаків, вивозив на кочівлю, але великими медозборами міг похвалитись не завжди. А от баба Галя тримала в селі у садку 10 сімей щороку мала від них 10 бідонів меду по 50 л. І дід завжди до неї за порадами їздив, як до професіонала. До речі, зараз баба Галя ще жива - їй 84 роки і ще має 2 вулики для себе.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
http://ukurier.gov.ua/uk/articles/hto-bdzh...ni-ne-spadut/p/ Тут наведені розповіді про родину Шотіків з Луцька і зокрема про пані Марію, яка вже кілька років займається бджільництвом. http://volga.lutsk.ua/ukr/rubrics/working_hands/1067/ post-218-1360164942_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Алёнка changed the title to Жінки-пасічники

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...