Перейти к содержанию

Робота з Google Sketchup


Маркіян

Рекомендуемые сообщения

. Ідея в тому, щоб стільники були не в секціях, а на брусках, які можна взяти в руку і вживати з них того стільникового меду. Щоб стільник не обламувався, він не має бути більше 5 см. Це все з журналу БК. Ідея надставки для таких брусків така

Дійсно цікаво. Та у мене прохання до Мапета по можливості прокоментувати створення самого малюнку пошагово. Відкрию відповідну тему. Бо щось не можу знайти потрібну інструкцію в програмі Google SketchUp.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний п.Мапет з повідомлень бачу, що тільки Ви добре освоїли роботу цієї просунутої програми. З Вашої подачі я також встановив її та попробував працювати. Але спосіб роботи на ній відрізняється від відомих мені програм. Наприкла Paint. Проханя поділитись досвідом роботи в ній. Бажано на якомусь малюнку розказати пошагово його створення. Ось наприклад у мене виникло таке питання. Роблю якийсь один фрагмент, який в подальшому буде використовуватись як компонент в іншому. Яким чином його зберегти і потім вставляти в інший малюнок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раджу спочатку переглянути Відеоуроки, після чого багато питань відпаде. Щодо збереження компонентів, то такий механізм є, проте я практикую тільки створення компонентів, але не зберігаю їх в бібіліотеці. При потребі просто копіюю з одного проекту і вставляю в інший.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раджу спочатку переглянути Відеоуроки, після чого багато питань відпаде.

Дякую за швидку відповідь та питання залишаються бо :Несмотря на то, что данные видеоролики озвучены на английском языке, содержащаяся в них визуальная информация будет полезна и для пользователей, не владеющих английским языком.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В другому відео : Video 2: Drawing Shapos малюнок хати зрозумілий а от яким чином вибрати стандартні об"єкти Лавка та Людина зовсім не ясно. Бо у мене немає таких кнопок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яким чином вибрати стандартні об"єкти Лавка та Людина

Окно/Компоненты - там є. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найкраще вивчати, коли комусь пояснюєш... :umora: В вікні компонент є можливість створити локальну папку і туди записувати всі зроблені деталі з можливістю використовувати в різних проектах. В принципі є реальна можливість створювати і обмінюватися готовими деталями, чи конструкціями. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В вікні компонент є можливість створити локальну папку і туди записувати всі зроблені деталі з можливістю використовувати в різних проектах.

Попробую. У мене є віконце: Создать компонент. -створюю- потім йду до віконця: Обмен компонентами. Тут треба створити акаунт в Гуглі. Попробую створити. Далі подивимось. Знайшов ще в опції Файли створити шаблон в якійсь своїй папці. Створюю нормально. А от загрузити в одну картинку кілька таких шаблонів не виходить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Створив акаунт. Зайшов. Дійсно можу загрузити 3Д модель. Ось як виглядає запит на створення : post-3891-1327083449_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бо щось не можу знайти потрібну інструкцію в програмі Google SketchUp. ---------------------- на сайті цього пакету є навчальні фільми, я правду кажучи останній із складними кресленнями не дуже зрозумів, але креслення на рівні конструкцій вуликів зрозумілі інтуітивно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але креслення на рівні конструкцій вуликів зрозумілі інтуітивно

Трохи практики і тоді ще раз фільми. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось покроковий опис тиць Повторіть цей урок. Це власне одночасно і практика, і вивчення інструментів. ще уроки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Скачав Google Sketchup, але воно на англ. мові. Також скачав русифікатор та не знаю куди його вставити. Mapet прошу Вашої допомоги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet прошу Вашої допомоги.

В папці C:\Program Files\Google\Google SketchUp 8\Resources\ всі файли з папки <Ru> скопіюйте (з заміною) в папку <en-US>. Якщо там нема папки RU, то мабуть треба брати файли з того русифікатора, який Ви скачали. Я просто скачував російську версію. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую! Досить якісна допомога, все получилось саме так, як я і хотів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...