Перейти к содержанию

Садові екзоти


kochut

Рекомендуемые сообщения

А я розвожу у саду інжир - вона же фіга, вона же смоковниця. Зараз достигає перша хвиля урожаю, десь в жовтні другий урожай :ay: На зиму треба прикривати листям, щоб не змерзла. Маю саженці. :ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я розвожу у саду інжир - вона же фіга, вона же смоковниця.

Це круто. А у нас і абрикоси не родять,що там вже про інжир казати. Я голубику канадську посадив - таке для нас. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас і абрикоси не родять,що там вже про інжир казати.

не зрозумів що означає не родять,Mapet, ви де живете пізні сорти пробували садити
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я розвожу у саду інжир - вона же фіга, вона же смоковниця.

Це круто. А у нас і абрикоси не родять,що там вже про інжир казати. Я голубику канадську посадив - таке для нас. :umora:
Абрикоси і в нас поблематичні - постійно хворіють і сохнуть... А ось Фіга аж буяє! Я думаю, що ця фіга буде добре себе чути і у львівській обл. - при нагоді завезу у Жовкву для експеременту.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при нагоді завезу у Жовкву для експеременту.

По дорозі залиште трішки в Сколе, також поексперементую :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
По дорозі залиште трішки в Сколе, також поексперементую smile.gif

А у Львові теж є тернопільські експерементатори :ole_ole::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ех, місця вже немає на такі диковинки... А недавно бачив в магазині саджанець інжиру... Хоча якщо хтось поділиться саджанцем чи хоч насінням хурми віргінської - буду дуже вдячний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

правда обильный урожай раз 4-5 лет.

А чому так? Через хвороби? Ви ж на самому півдні - тепла вистачає і зима не така сувора. У нас в Кременчуці тих абрикос - по кожній лісосмузі як ... Школярі по 10 грн відро здають проїзжим, а крупний сортовий абрикос в бананки пакують на московію та Білорусь - сам не раз здавав зі свого саду. Роки без урожаю бувають тільки після дуже сильних морозів, особливо в лютому-березні. А цього року їздив ті старі дерева випилювати - всі вже на землі лежать розчахнуті урожаєм за останні роки - немає догляду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

правда обильный урожай раз 4-5 лет.

А чому так? Через хвороби? Ви ж на самому півдні - тепла вистачає і зима не така сувора...
Сколько себя помню у нас всегда была цикличность по урожаю на абрикосе, даже как-то не приходило в голову задуматься почему.. Может от возвратных заморозков, когда он цветет практически каждый год возвратные холода(ночи холодные) :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для того щоб уникнути циклічності треба проривати завязь,тобто регуліровать,кількість плодів.А також робити правильну обрізку дерев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я розвожу у саду інжир - вона же фіга, вона же смоковниця. Зараз достигає перша хвиля урожаю, десь в жовтні другий урожай :ay: На зиму треба прикривати листям, щоб не змерзла. Маю саженці. :ax:
Кочут, скажите, а какой у Вас сорт?
Абрыкос весной обрабатываю медным купоросом(300гр на 10 литров) по фазе розового лепеска (когда роскроются только первые несколько цветков)против монилиоза,правда обильный урожай раз 4-5 лет.
Обработайте Хорусом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Шукаю саджанці цитрусових. Можливо відвідувачі сайту вирощують їх. Цікаво, які сорти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кочут, скажите, а какой у Вас сорт?

Сорт не знаю. Виглядає такий. injir.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...
Шукаю саджанці цитрусових. Можливо відвідувачі сайту вирощують їх. Цікаво, які сорти.
Из цитрусовых лимоны: Мейера, Павловский, Пандероза, Киевский. Цитрон. Мандарин Миагава-Васе.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На зиму треба прикривати листям, щоб не змерзла. Маю саженці. :ax:
На скільки я бачив цю рослину,то це дерево.Як його можна вкривати листям???Як Ви вважаете,чи буде рости інжир на Чернігівщині (північ Ураїни).Якщо так ,то ,чи не можна мені вислати декілька саджанців...звісно що не задаром.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Куплю насіння або цибулини морської цибулі ( urginea maritima ) - тільки червона форма. Використовується як екологічний метод боротьби з мишовидними. В дикому стані росте в Іспанії, Португалії, Ізраїлі. В Європі заборонена для вільного продажу, поскільки з 2004 року входить в ідіотський список отруйних рослин

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Посадив цього року хурму.Росіянка нікітінська бордова і віргінська всього три сорти.Саджанці з нікітінського бот сада.На зиму буду укривати соломяними матами.В дерева буду формувати низьку крону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для того щоб уникнути циклічності треба

августовские поливы...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

ось лимон Пандероза вирощений від gardener та хурма вирощена цієї весни з кісточки. post-792-1430165806_thumb.jpg post-792-1430165779_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Маю лимон Пандероза, мандарин Уншиу та мікроцитрус Фаустримедин. А на днях буду багато чого щепити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ, а у кого-нибудь  хурма растет? Виргинка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

У каждого свои  экзоты, у меня тоже имеются  пару соток  http://kartofan.pp.ua/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.02.2016в17:30, gardener сказал:

 А на днях буду багато чого щепити.

Какие сеянцы вы используете в качестве подвоя. На других форумах читал что лучше Помелла но тут какието мелкие семечки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для підщепи використовую сіянці лимонів (пандерози. в основному) Крім того, коли щеплю. то верхівки дичок пускаю на вкорінення і потім  на них теж прищеплюю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо. Понял.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...