Перейти к содержанию

Бджолина косметика


Рекомендуемые сообщения

Ось такий рецепт воскового крему для рук. 20091206_1019639.jpg потрібен віск, олія жожоба (це, здається одне й теж, що унабі, або зізіфус) - знаю, що в Україні дістати можна, бо роблять мило ручної роботи на її основі, але де купують не знаю, ароматичне масло - в данному випадку з білого винограду. 20091206_1019639.jpg Віск топиться на водяній бані і додається олія жожоба 1:1 20091206_1019640.jpg додаєм кілька крапель ароматичної олії і перемішуєм - крем готовий 20091206_1019641.jpg Крем виходить досить густим, якщо хочем зробити рідшим, то додаєм олії жожоба не 1:1, а більше. Тут 1:2 20091206_1019642.jpg Тепер можна клеїти етикетки й на прилавок. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Микола Іванович, спасибо за рецепт ... сколько интересовался этой темой, но практических наработок так и не появилось :dntknw: ... если не секрет, от куда рецепт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З Японії :) знайшов в інтернеті. Самому цікаво спробувати зробити, тільки варто поекспериментувати чим замінити олію жожоба. У Фуршеті колись бачив велику поличку з різними оліями в фасовці 200-500 г - гарбузова, горіхова, виноградна та ін. Загляну скоро туди

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По большому счету масло жожоба - это жидкий воск, который получается методом холодного прессования плодов и семян дикого пустынного растения, произрастающего в Мексике, Калифорнии и Аризоне. Особенностью масла жожоба является его высокая текучесть и проникающая способность. Именно поэтому масло впитывается даже в глубокие слои кожи, прекрасно увлажняет их, восстанавливает, питает и защищает.
Порився в інтернеті. Треба вводити в пошук "косметичні олії" або "косметические масла" - є в інтернет магазинах по ціні 50 грн/100 мл, але там же є й дешевші - від 24 грн (ромашкове, мигдальне, абрикосове та ін.). Можна пробувати ))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бороться и искать... :ole_ole: Знайшов рецепт виготовлення натурального бальзаму для губ: віск бджолиний освітлений, 1 унція мигдальної олії (28 г), 1 унція олії ши (каріте), 1 драхма (1,7 г) ароматичної олії - мандарин, м'ята та інші. Як я розумію, процесс виготовлення аналогічний попередньому, не написані пропорції воску, але думаю, що неважко буде підібрати. Складність знайти тюбики для помади - мабуть можна використати старі б/у. Суміш заливається гарячою через носик і загускає в тюбику. Олія Ши в продажу є в інтернеті (50 г - 30 грн) - це обов'язковий компонент губних помад і в виробництві

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самому цікаво спробувати зробити, тільки варто поекспериментувати чим замінити олію жожоба. У Фуршеті колись бачив велику поличку з різними оліями в фасовці 200-500 г - гарбузова, горіхова, виноградна та ін.

А нельзя ли использовать оливковое или подсолнечное,кукурузное масло? Мне соседка по даче рассказывала про мазь,которая лечит нарывы не хуже мази Вишневского.так там кроме воска используется подсолнечное масло и желток яйца... Я смазываю руки подсолнечным маслом от сухости (приходится иногда работать цементным раствором и шпаклёвками).Возможно что и не прийдётся искать "заморские средства",а использовать наше-родное! "...а ларчик-просто открывался" :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А нельзя ли использовать оливковое или подсолнечное,кукурузное масло?

Треба пробувати. За олію жожоба (ююба) прочитав, що вона має дуже хороші проникаючі здатності, тому її і додають в креми, щоб вносити з нею в шкіру розчинені речовини.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
:ole_ole::ole_ole::ole_ole: Купив олію жожоба в звичайній аптеці - 23 грн/50 мл. Судячи з інструкції та опису властивостей, оливковою заміняти таки не варто - жожоба справді має унікальні властивості - бактерицидні, протигрибкові, регенеративні, антиалергенні. Завтра буду варити. Як добавку купив 2 олії - чайного дерева та виноградних кісточок. Робитиму 2 креми - знезаражуючий з чайним деревом (може викликати де в кого алергію) та живлячий з виноградом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Микола Іванович,а что вы можете сказать про пихтовое масло,как добавку?Помню как когда-то использовали его с нутряком от простуды.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Микола Іванович,а что вы можете сказать про пихтовое масло,как добавку?Помню как когда-то использовали его с нутряком от простуды.
А що я можу сказати? Пробуйте! Я ж так само в цьому не спеціаліст, тільки вперше спробую.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:ole_ole::ole_ole::ole_ole: Купив олію жожоба в звичайній аптеці - 23 грн/50 мл. Судячи з інструкції та опису властивостей, оливковою заміняти таки не варто - жожоба справді має унікальні властивості - бактерицидні, протигрибкові, регенеративні, антиалергенні. Завтра буду варити. Як добавку купив 2 олії - чайного дерева та виноградних кісточок. Робитиму 2 креми - знезаражуючий з чайним деревом (може викликати де в кого алергію) та живлячий з виноградом.
Результати та враження на оглядини...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Результат - :ay: Теща теж уже собі хоче - сказав хай шукає баночку. То виявилось найбільшою проблемою - знайти ємність для крему. Спорожнив таки потім темну скляну баночку з широким горлом десь на 100-120 мл, з-під таблеток. Одразу дам коментар до технології - не пробуйте крем швидко охолодити потім в холодній воді - будуть дрібні грудочки, а на стінках - шар воску. Я так зробив, а потім грів вдруге. Коли вичахає - постійно помішувати доки не застигне, бо теж виходить неоднорідний. Зробив поки-що тільки один - з чайним деревом, бо другої баночки не найшов. Взяв по 25 г воску і олії жожоба - вийшло досить багато крему, додав 4 краплі олії чайного дерева. 1:1 - нормальна пропорція, як на мене, рідшого не треба. Колір у мене вийшов не жовтий, а пастельний, сірий. Віск був свіжий, білий, значить або в них щось іще додавалось, або олія чайного дерева так пофарбувала (?!). Ну і відчуття від застосування - дуже жирний крем, але руками вбирається швидко, пом'якшення і зволоження відчутні одразу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Колір у мене вийшов не жовтий, а пастельний, сірий. Віск був свіжий, білий, значить або в них щось іще додавалось, або олія чайного дерева так пофарбувала (?!). Ну і відчуття від застосування - дуже жирний крем, але руками вбирається швидко, пом'якшення і зволоження відчутні одразу.
Спробував і я, а у разову порцію додав алюмінієвої пудри для забарвлення та використав на руки.Так от для того, щоб змити, використав і засіб для миття посуду і мило,і порошок.Змивання утруднене. Так от питання- такий крем корисний?- якщо він так як покртття шкіри. Напевне усі пори закриває а віск навряд чи впитується у шкіру.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробував і я, а у разову порцію додав алюмінієвої пудри для забарвлення та використав на руки.

Пудра для чого в кремі для рук? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробував і я, а у разову порцію додав алюмінієвої пудри для забарвлення та використав на руки.

Пудра для чого в кремі для рук? :blink:
Я думаю, таке можна запатентувати і продати Гуллівуду - пришельці-інопланетяни, біороботи з металічним блиском... :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колір у мене вийшов не жовтий, а пастельний, сірий. Віск був свіжий, білий, значить або в них щось іще додавалось, або олія чайного дерева так пофарбувала (?!). Ну і відчуття від застосування - дуже жирний крем, але руками вбирається швидко, пом'якшення і зволоження відчутні одразу.
Спробував і я, а у разову порцію додав алюмінієвої пудри для забарвлення та використав на руки.Так от для того, щоб змити, використав і засіб для миття посуду і мило,і порошок.Змивання утруднене. Так от питання- такий крем корисний?- якщо він так як покртття шкіри. Напевне усі пори закриває а віск навряд чи впитується у шкіру.
Може у вас погано розчинились компоненти? У мене виходить звичайний жирний крем, нормально вбираеться шкірою, повністю, змивати немає потреби :) , а як пробував змити - то звичайного мила достатньо. До речі, я таки переварив заново і зробив трохи рідшим - легше розтирати. Зараз мені передали ще теж крем із воску - для обличчя. Дуже ріденький, жовтий, жирний. Воском пахне, але несильно. Спробую дізнатись рецепт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колір у мене вийшов не жовтий, а пастельний, сірий. Віск був свіжий, білий, значить або в них щось іще додавалось, або олія чайного дерева так пофарбувала (?!). Ну і відчуття від застосування - дуже жирний крем, але руками вбирається швидко, пом'якшення і зволоження відчутні одразу.
Спробував і я, а у разову порцію додав алюмінієвої пудри для забарвлення та використав на руки.Так от для того, щоб змити, використав і засіб для миття посуду і мило,і порошок.Змивання утруднене. Так от питання- такий крем корисний?- якщо він так як покртття шкіри. Напевне усі пори закриває а віск навряд чи впитується у шкіру.
Може у вас погано розчинились компоненти? У мене виходить звичайний жирний крем, нормально вбираеться шкірою, повністю, змивати немає потреби :) , а як пробував змити - то звичайного мила достатньо. До речі, я таки переварив заново і зробив трохи рідшим - легше розтирати. Зараз мені передали ще теж крем із воску - для обличчя. Дуже ріденький, жовтий, жирний. Воском пахне, але несильно. Спробую дізнатись рецепт.
Компоненти розчинились повністю. Єдиний нюанс,пропорцію воску брав на око, можливо переборщив (перед тим робив мазь для носа на основі воску ,спирт.р-ну прополісу , олій, то консистенція вийшла густої сметани). А на рахунок жартів про пришельців-так пояснив же,у краплю добавив барвника (що не змінить властивості), щоб розгледіти властивості , бо натуральний на руках безбарвний. Попробую перерозчинити , подвоївши наповнюючу олію.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розпитався рецепт того крему, що мені принесли: Технологія виготовлення та сама. Компоненти: 5 частин лляної олії + 1 частина воску. Крем дуже жирний, я би давав менше олії. Попробую з часом. І ще - лляна олія дає специфіцний запах - старим горищем пахне :) . За рецептом допускається ще використання горіхової або гарбузової олії. Різниця, як бачу, лише в кількості олії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...