Перейти к содержанию

День пасічника України


аматор

Рекомендуемые сообщения

Поздравляю всех с Днём пасечника Украины! Желаю всем здоровья, счастья и успехов в любимом деле! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяюсь к поздравлениям! Всем богатых медозборов! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С этого дня начинается новый пчеловодный год. С Новым пчеловодным годом, коллеги! Здоровья всем и успехов!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Коллеги, поздравляю всех со Всемирным днем пчеловода! Здоровья вам и вашим пчелам, успехов в этом нелегком но благородном деле

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi: ИЯ ПОЗДОРОВЛЯЮ ВСИХ ПИСИЧНИКИВ !!! :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С праздником всех! Здоровья и силы вам и вашим пчёлам! Удачи во всём! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяюсь к поздравлениям!!! Удачной зимовки и хороших медосборов в следующем году! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Сегодня наш профессиональный праздник)))) Поздравляю всех! P.S. Часы спешат на 2 минуты :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня наш профессиональный праздник)))) Поздравляю всех! P.S. Часы спешат на 2 минуты ah.gif

:hi: Так сегодня или вчера был??? :blink::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня. 30 апреля. Будет еще осенью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

З нагоди Дня пасічника вітаємо Братство бджолярів землі Волинської «РОЙОВИЙ СТАН ». Нехай у вашому житті завжди світить зоря удачі, хай прикрощі та негаразди не стоять на вашому шляху, а оптимізму та наснаги вистачає для добрих справ. Плідної вам співпраці, щедрих медозборів, а на вашому столі, щоб завжди стояла повна чаша меду, як символ здоров’я та достатку і нехай буде багато щасливих і радісних моментів від того дива, що творять вам ваші роботящі бджоли. Працівники відділу виробничої літератури ВДОУНБ ім. Олени Пчілки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від імені всіх братчиків дякую за щирі вітання. :hi: При нагоді хочу переадресувати Ваші побажання всім пасічникам України. :wave: З наступаючим Вас Днем пасічника! :ole_ole: Щоб меди медились, щоб рої роїлись, а пасічники не журились. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ВСЕХ ПЧЕЛОВОДОВ УКРАИНЫ ПОЗДРАВЛЯЮ "З ДНЕМ ПАСIЧНИКА"!!! Здоровья, творческих успехов и 100-килограммовых медосборов!!! С праздником, коллеги!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

окрім всього професійного, :) з святом вас Преображення Господнього ! меду з яблуками наїстись на рік вперед :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх українських пасічників з професійним святом! Особливо хочеться подякувати як нашим форумчанам фахівцям, практикам зі стажем, які не гребують ділитися своїми знаннями та навиками тут на форумі, так і тим хто не пише, чи не зареєстрований на форумі, але їх імена часто згадуються хорошим словом і подякою. Щодо перших, то я мав на увазі Петровича, Андрія Сумчанина, Сергея Николаевича і інших. Щодо других, то я кажу про Егошиних, Міська, Діда Василя ... Хай не гніваються ті, кого не назвав - написав трьох найбільш згадуваних. Щиро хочу подякувати колективу редакції журналу "Український пасічник", які без всяких умов згодились на певну співпрацю і підтримали на своїх сторінках наш форум. А ще хочу приєднатися до вже написаних привітань і відмітити дивовижну життєву енергію і незгасаючий ентузіазм Братства бджолярів землі Волинської «РОЙОВИЙ СТАН». Також вітаю і дякую кожному форумчанину і активному і пасивному, бо тільки всі ми разом і є Форум на ТочкУ! Головне хочу наголосити на тому, що не залежно від нашого стажу, місця проживання і інших чинників, які природньо нас роблять різними, ми всі разом захоплені однією справою, яка нас об"єднує. А в єдності - сила! Шануймося, бо ми того варті! :az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поздравляю всех пчеловодов и желаю им долголетия и достатка в жизни! Жалко что ограничен по времени, но стопочку за здравие пчеловодов выпью обязательно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:Петрович, Петрович и Вас тож поздравляю... За Вас и за всех нас........... :az::az::az: Винця бахнул чуток, медового..... :ae:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наші бджолки хай живуть, медозбори хай дають :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приеднуюсь до привітань!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Вітаю бдждолярів з професійним святом! Здоров'я вам та вашим бджолам, високих медозборів та удачі в усіх починаннях! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З Днем пасічника і святом Преображення Господнього! Всіх вітаю, бажаю на майбутнє нових звершень, успіхів і добра!!! З Днем Пасічника!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийшов Спас - іде літо від нас. Зі святом, колеги! Хай всім ВАМ щастить! І щоб і в радості в горі Ви ніколи не залишалися одинокими! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зі святом Вас, шановні колеги! Бажаю міцного здоров'я та великих медозборів! :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...