Перейти к содержанию

Ловушки для ловли роёв


Tantal

Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора!!! питання не по темі - до весни планую виготовити 10 ловушок. Хтось підскаже вірну конструкцію? чи хоча б ссилку де її можна знайти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора!!! питання не по темі - до весни планую виготовити 10 ловушок. Хтось підскаже вірну конструкцію? чи хоча б ссилку де її можна знайти.
Ловушки для чего?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора!!! питання не по темі - до весни планую виготовити 10 ловушок. Хтось підскаже вірну конструкцію? чи хоча б ссилку де її можна знайти.
Ловушки для чего?
ловушки для ловли роев.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас в темі про інші сайти є посилання на сайт Прозаика "Ловля бродячих роёв" Більш детальної інформації Ви ніде не знайдете. :IMHO: Хіба якщо хтось цим сам займався, то поділиться власним досвідом... :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора!!! питання не по темі - до весни планую виготовити 10 ловушок. Хтось підскаже вірну конструкцію? чи хоча б ссилку де її можна знайти.
Я в этом году прочитав книгу А.С. Панасенко "Пчелиный Рой" сделал три ловушки и поймал на них 5роев. Прочтите книгу очень детально и легко все описано :wave:PANASENKO.djvu
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот здесь, очень активно обсуждалась эта тема http://www.pchelovod.info/index.php?showtopic=14122

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста,может кто-то пользовался приманкой роя АПІМАМ,производство EVROTOM Ruma.С уважением :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот здесь, очень активно обсуждалась эта тема http://www.pchelovod.info/index.php?showtopic=14122
неплохо!!!!!!!!!!!спасибо. я не думаю что так просто рои ловить. Вывесил и получай. надо с умом ставить и недалеко от пасек, а то откуда возьмутса рои в лесу за 5 км.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость Владимир Николаевич
Подскажите пожалуйста,может кто-то пользовался приманкой роя АПІМАМ,производство EVROTOM Ruma.С уважением :hi:
До речі, це актуальне питання. Особливо для пасічників вихіднього дня. Не дуже гарно коли свої рої тікають. Яка ціна ? Де купити ? Як використовувати ? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот здесь, очень активно обсуждалась эта тема http://www.pchelovod.info/index.php?showtopic=14122
неплохо!!!!!!!!!!!спасибо. я не думаю что так просто рои ловить. Вывесил и получай. надо с умом ставить и недалеко от пасек, а то откуда возьмутса рои в лесу за 5 км.
Основна складність полягає у тому,що це досить небезпечне заняття,один неправильний рух і ти вже на низу із сумними наслідками.Одним словом якщо в дитинстві не натренірувалися лазити по деревам,то в зрілому віці краще туди не пхатись :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://kopeelka.narod.ru/ Тут есть фильм называется "Ловля вольных роёв"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[ Основна складність полягає у тому,що це досить небезпечне заняття,один неправильний рух і ти вже на низу із сумними наслідками.Одним словом якщо в дитинстві не натренірувалися лазити по деревам,то в зрілому віці краще туди не пхатись :)
Сява,окрім дерев,є і наземний варіант ;) .Я,наприклад,хочу поставити парочку вуликів в другому кутку свого саду(82дерева),натерти в середини приманкою :) і хай летять :ay: .Чужий рій-добре,а свій-ще краще :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[ Основна складність полягає у тому,що це досить небезпечне заняття,один неправильний рух і ти вже на низу із сумними наслідками.Одним словом якщо в дитинстві не натренірувалися лазити по деревам,то в зрілому віці краще туди не пхатись :)
Сява,окрім дерев,є і наземний варіант ;) .Я,наприклад,хочу поставити парочку вуликів в другому кутку свого саду(82дерева),натерти в середини приманкою :) і хай летять :ay: .Чужий рій-добре,а свій-ще краще :ole_ole:
Те,що залетить свій рій це майже нереально-не відповідає законам природи.Щоб на землі залітали рої потрібо попасти на так звані активні зони,а це не так той і легко.В одному місці може залітати по декілька за рік,а в іншому за декілька років-жодного... У лісі піймавши роя можете сміло вішати ловушку на наступний рік на теж саме місце.Успіх вже буде гарантований відсотків так на 90 :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мени в цому році результати такі в два вулика які пригутував на пасіці залитіли рої, і на дві ловушки 4 рої на наступну весну думаю зробити ще хочаб 6 ловушок і виставити 3-4 вулика а все це завдяки темам які розглядаються на форумах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в этом году прочитав книгу А.С. Панасенко "Пчелиный Рой" сделал три ловушки и поймал на них 5роев. Прочтите книгу очень детально и легко все описано opr06K91.gif

Книжка надзвичайно цікава із практичного і з художнього боку! :az:
в мени в цому році результати такі в два вулика які пригутував на пасіці залитіли рої, і на дві ловушки 4 рої на наступну весну думаю зробити ще хочаб 6 ловушок і виставити 3-4 вулика а все це завдяки темам які розглядаються на форумах

Значить по теорії на місце тих вуликів знов ставте порожні... :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вэтом году сделал 3 ловушки по всем рекомендациям а один ящик,не крашеный валялся,думаю повешу его пусть повесит.Поставил 3 рам ки и вперед.Так вот два хороших роя зашло в него а в новые ноль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так вот два хороших роя зашло в него а в новые ноль.

Той же Панасенко радить нові під дощем потримати... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мени в цому році результати такі в два вулика які пригутував на пасіці залитіли рої, і на дві ловушки 4 рої на наступну весну думаю зробити ще хочаб 6 ловушок і виставити 3-4 вулика а все це завдяки темам які розглядаються на форумах
А приманками користувались?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читав на іншому форумі, що для будівлі ловушок виористовують навіть пресовану бумагу, не думаю, що це практично. льотки обмазують свіжим прополісом, використовують приманки, м"яту та мелісу кладуть до ловушки. На скільки це ефективно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да користувався з Москви втому році превезли, на наступний рік буду випробувати Априрой також превезли з Москви

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да користувався з Москви втому році превезли, на наступний рік буду випробувати Априрой також превезли з Москви
А де на Україні можна купити такі приманки?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А де на Україні можна купити такі приманки?

Да есть они в пчеломагазинах обычных. Видел лично но не пользовался.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Читав на іншому форумі, що для будівлі ловушок виористовують навіть пресовану бумагу, не думаю, що це практично. льотки обмазують свіжим прополісом, використовують приманки, м"яту та мелісу кладуть до ловушки. На скільки це ефективно?
Да не надо обмазывать прополисом - под крышку ловушки только кусок положка запрополисованного положить, и мелиссу не ложат в ловушку, а просто берут и растирают по стенкам снаружи и внутри. А если в ловушке уже селился рой и провел там достаточно времени то и этого не надо. Важнее найти правильное место где ее повесить!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да не надо обмазывать прополисом - под крышку ловушки только кусок положка запрополисованного положить, и мелиссу не ложат в ловушку, а просто берут и растирают по стенкам снаружи и внутри. А если в ловушке уже селился рой и провел там достаточно времени то и этого не надо. Важнее найти правильное место где ее повесить!
А как правильно выбрать ето место? есть люди которые ето испытали на практике, а не втеории?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да не надо обмазывать прополисом - под крышку ловушки только кусок положка запрополисованного положить, и мелиссу не ложат в ловушку, а просто берут и растирают по стенкам снаружи и внутри. А если в ловушке уже селился рой и провел там достаточно времени то и этого не надо. Важнее найти правильное место где ее повесить!
А как правильно выбрать ето место? есть люди которые ето испытали на практике, а не втеории?
ТУТСайт
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Ловушки для ловли роёв

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...