Jump to content

Tantal

Пользователи
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Tantal

 • Birthday 01/28/1986

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Kyev
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  dadan
 • Порода пчел
  месная

Recent Profile Visitors

744 profile views
 1. Да не надо обмазывать прополисом - под крышку ловушки только кусок положка запрополисованного положить, и мелиссу не ложат в ловушку, а просто берут и растирают по стенкам снаружи и внутри. А если в ловушке уже селился рой и провел там достаточно времени то и этого не надо. Важнее найти правильное место где ее повесить! А как правильно выбрать ето место? есть люди которые ето испытали на практике, а не втеории?
 2. Доброго дня. Скажіть будь-ласка, чи пригодні рамки суші з сім"Ї трутівки для застосування їх в ловушках для роїв?
 3. В Києві знаю один магазин: інститу бджільництва на Виставці тел. 0445266798. В ки вській області: м. Боярка, вул. Кибенка тел. 0459835474
 4. Інший варіант: обрізать плечики рамок і до однієї бокової сторони прибить рейку 25х470 і поставить у новий вулик. прибивати тоді коли струшу бджоли в вулик? знаю, що в українських більший відсоток сохранності сім"ї, але немало клопот доставляє одна сім"я в українському вулику. суші, рамки тощо. рамки не проблема, а суші купувати у пасічників боязко.
 5. У мене з моєї маленької пасіки один вулик український-лежак. Хочу на весні перевести на дадан, а то не знав що робити без суші на український. літом подарували сім"ю, а вона системою різнилася. підскажіть як правильно це зробити.
 6. А де на Україні можна купити такі приманки?
 7. Читав на іншому форумі, що для будівлі ловушок виористовують навіть пресовану бумагу, не думаю, що це практично. льотки обмазують свіжим прополісом, використовують приманки, м"яту та мелісу кладуть до ловушки. На скільки це ефективно?
 8. А приманками користувались?
 9. неплохо!!!!!!!!!!!спасибо. я не думаю что так просто рои ловить. Вывесил и получай. надо с умом ставить и недалеко от пасек, а то откуда возьмутса рои в лесу за 5 км.
 10. Ловушки для чего? ловушки для ловли роев.
 11. Доброго вечора!!! питання не по темі - до весни планую виготовити 10 ловушок. Хтось підскаже вірну конструкцію? чи хоча б ссилку де її можна знайти.
 12. ну, тоді ми їдем до вас А де Ви мешкаєте? Якщо не секрет.
 13. З Вами цілком згоден. Сам цього року розпочав. купив 2 сім"ї, спіймав рій на 8 рамок (дадан), одну подарували після качки акації і сам зробив відводок. цього ДОСТАТНЬ для початку. як говорилось вище спина в милі. на рахунок передачі досвіду - теж згоден.
 14. взяток з 3 акацій то йм тільки понюхати Jujon, це мені тільки хватить понюхати. я ж не сказав, що в нашій місцевості 3 акації які розквітають саме в мене на подвір"ї, а якщо Ви перечитаєте вище сказане то все зрозумієте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 15. Даруйте що вклинююсь в сусідську бесіду, проте 15 км це достатня відстань для того щоб умови кардинально різнилися. Тим більше на стаціонарі...Від мене за 12 км весною рослинність на 2 тижні скоріше починає розвиватися, не кажучи про характер самої рослинності... характер рослинності однаковий, проте ви маєте рацію на рахунок розвитку рослінності. в мене вулики стоять під трьома акаціями, дві розквітають на тиждень раніше третьої. а взяток як не крути непоганий.
×
×
 • Create New...