Перейти к содержанию

Продам фацелію


Дмитрий 94

Рекомендуемые сообщения

Продам насіння фацелії, врожай 2021р, першого сорту, очищене. Ціна 100грн/кг. Опт від 20кг. Тел. 0975509684; 0506380957

IMG_20210930_105200_1.jpg

IMG_20210930_105000.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

То дайте повну сітку скидок, 

для прикладу  20кг знижка 5%,   50кг знижка 7.5%,    100кг знижка 10%, чи який  там %  самі вирішіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

6 часов назад, Николай S сказал:

То дайте повну сітку скидок, 

для прикладу  20кг знижка 5%,   50кг знижка 7.5%,    100кг знижка 10%, чи який  там %  самі вирішіть.

Від 30кг - ціна 90грн/кг. Зверху опечатка

IMG_20210615_124614.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Дмитрий 94 сказав:

 

Від 30кг - ціна 90грн/кг. Зверху опечатка

IMG_20210615_124614.jpg

А мішок чи два скільки буде коштувати:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Николай S сказал:

А мішок чи два скільки буде коштувати

Фасовка в мішки по 30кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

IMG_20210615_152140_320.jpg

IMG_20210615_152134_939.jpg

IMG_20210615_152131_183.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я профрезеровал и ни каких семян. А нужно собрать и продать. Все правильно. Не рациональное использование

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.10.2021 в 21:35, Дмитрий 94 сказал:

Фасовка в мішки по 30кг

норми висіву напишіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Ю. Р. А. сказал:

норми висіву напишіть.

Від 8 до 12кг на 1 га

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Дмитрий 94 сказал:

Від 8 до 12кг на 1 га

А є якісь дані скільки нектару з га, чи на скільки сімей хватає щоб не кормити в період цвітіння ? Практичні дані, теоретичні я сам прочитав в Google.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ю. Р. А. сказал:

А є якісь дані скільки нектару з га, чи на скільки сімей хватає щоб не кормити в період цвітіння ? Практичні дані, теоретичні я сам прочитав в Google.

Поки нічого сказати не можу, сам тільки починаю вирощування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я а так сподівавсь почути від вас поради по вирощуванні.  Про скільки сім. може прогодувати. Тут не можна давати будь -яких рек. бо нектарування залежить від "Хлопця на верху". По сняху ми це неодноразово башили-все е а нектару в вул. немае. Напавне те,що якщо будуть рослини ,довре розвинуті і їх оптимально то по квітах бджіл буде пастись багато збиратумуть нектар і пилок і власник рослин, якщо він пасічник, буде думати, що правильно я зробив посіявши. Свою площу фа. заборонував важкими боронами(збедірував), розкидав руками насіння ,заборонував . Якщо комусь треба можу пошукати дату посіву. Рослини довго сходили повільно росли і не вспіли заквітувати цього року- назву цю операцію-пар зайнятий.Проба другого посіву за сезон показала,що при достатній вологості і не чекаючи доцвітання останніх рослин можна очикувати і другого цвітіння. Або сіяти гречку, гірчицю.

Ціна в 90 приваблива і я майже спокусивсь придбати на компанію але недалеко ,в районі, аграрій теж сіяв може в нього дешевше насіння.  До того ж конкурент фацелії -гірчиця яка  в рази дешевша від фа.  і сходе значно швидче, мрію спробувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від 1 до 10кг - ціна 120грн/кг. Від 10 кг і більше -  100грн/кг.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Невже мій допис спровокував вас переписати "ценнік", і що досадно, в сторону збільшення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Винодел сказал:

Невже мій допис спровокував вас переписати "ценнік", і що досадно, в сторону збільшення.

Спровокував підвищити ціну дефіцит на ринку якісного насіння фацелії і відповідно, попит на нього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.10.2021 в 12:15, Дмитрий 94 сказал:

Спровокував підвищити ціну дефіцит на ринку якісного насіння фацелії і відповідно, попит на нього.

А скільки з гектара в середньому сипе фацелія, бо в мене рівно 1 га, та думаю чи поверну витратну частину?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли з колегами розмовляли про купівлю й посів ф. ТОварищ висловив думку, що на продажі насіння можна теж заробити. Помітний попит на насіння ф. це одна з причин підвищення ціни, до 150гр. , в магазінах. Я скептично віднісся, бо : знайти комбайн з дообладнанням під дрідносім'янні, тоді везти десь на магнітну очистку, тоді розсилай дрібними партіями, дрібні клопоти що заберуть чимало часу. А що скаже сам продавець, які відчуття-заробіток відчуваеться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Ю. Р. А. сказал:

А скільки з гектара в середньому сипе фацелія, бо в мене рівно 1 га, та думаю чи поверну витратну частину?

Від 300 до 700кг/га.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Винодел сказал:

А що скаже сам продавець, які відчуття-заробіток відчуваеться?

В першу чергу сіяв для бджіл, в планах було зібрати насіння і хоча б повернути витрати. Так, трохи мороки з нею є, але воно того варте. Скажу так - вигідно. Сійте фацелію, і бджолам добре, і ви щось заробите)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Дмитрий 94 сказал:

Сійте фацелію

Як ,її краще сіяти сівалкою? Добрива потрібно вносити? Чим збирати? Як чистити? Можете відповісти? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю. Р. А. сказал:

Як ,її краще сіяти сівалкою? Добрива потрібно вносити? Чим збирати? Як чистити? Можете відповісти? 

Зателефонуйте краще, розповім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
14.10.2021 в 11:53, Дмитрий 94 сказав:

IMG_20210615_152140_320.jpg

IMG_20210615_152134_939.jpg

IMG_20210615_152131_183.jpg

А фото то класні ! Приємно й полюбуватися ! :wave::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28.10.2021 в 17:44, Ю. Р. А. сказав:

Як ,її краще сіяти сівалкою? Добрива потрібно вносити? Чим збирати? Як чистити? Можете відповісти? 

А ви зайдіть у тему "Рослини'' - ''Фацелія''. Там багато чого корисного можна почерпнути. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Залишилось 100кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Залишилось 30кг

IMG_20210615_152134_939.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...