Перейти к содержанию

Куплю 50 маток


Рекомендуемые сообщения

38 хвилин тому, Мико сказав:

А хто це ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Taras NTG сказал:

По 150?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Если бы человек написал не плодных маток то я бы первый забрал этот заказ атак называеться  догадайся сам каких маток хочет человек .:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если бы человек написал не плодных маток то я бы первый забрал этот заказ атак называеться  догадайся сам каких маток хочет человек .:IMHO1:
Ну да, може взагалі хоче іо по 150 грн)))

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

150 дешево . дешево , по ходу акації небуде , у кого є куди розкидать бджолу

то можна маток і по 100 грн виводить , все рівно до соняха бджола ще два місяця гулятеме в більшості регіонів України 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Taras NTG сказал:

Ну да, може взагалі хоче іо по 150 грн)))

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

А может и маток ИО по 150.:IMHO1:нужно конкретно указывать каких маток человек хочет купить .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Мико сказал:

А хто це ?

«Астанавітєсь»

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

250 грн. Матка + рамки, вощина, кочівля, полоски, бензин, врешті решт своя праця, це скільки меду по 25 надо. А по 350 матки ф1  сміх!!  У Сліпка іо 480 грн.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Ходок сказал:

У Сліпка іо 480 грн

У Юры Вальчука ещё дешевле ИО 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Ходок сказал:

Сліпка іо 480 грн

Дорогувато:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
04.05.2020 в 06:25, Мико сказав:

А по 350 идёт неторопливая продажа :rofl::ay:

Головне ж тут якість, а не кількість. І то ціна саме ТА на перевірені :ay:!:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

06.05.2020 в 17:15, AVA сказав:

150 дешево . дешево , по ходу акації небуде , у кого є куди розкидать бджолу

то можна маток і по 100 грн виводить , все рівно до соняха бджола ще два місяця гулятеме в більшості регіонів України 

Ага, якраз ''нагулялася'' і у декого й посипалася з голоду.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ага, якраз ''нагулялася'' і у декого й посипалася з голоду.:dntknw:

Для мене в цей рік майже нічим невідлічаєтся від попередніх . точніше не у мене а у бджіл

Взятку до акації крім рапсу якщо посіють ( мішає суха осінь через рік) нема майже зовсім,

у нас  весною бджоли  у всіх живуть за рахунок зимових запасів до акації

Після акації так постійно півтора місяця до соняха нема , я завжди залишаю сонях у рамках на цей період мінімум 5кг , 

Так що уже як правило мінімум 30кг меду соняха на зиму половина у вулику інша до марта на складі ,

плюсь то забрус то різні залишки в різній посуді

готовлюсь зарані на взяток від зими до соняха ніколи нерозраховую крім акації, перенасищеность бджіл 

Рапсу трохи було , некачав зовсім + мед соняха зі складу +підчистив різні залишки по відрах і банках вийшло 3 бідони 

гніздо на нову вощину но 80% помінів і матки всю майже засіяли , питав у тих хто мед соняха на июнь незалишав , то казали сімьї просіли хорошо 

Це я тільки з голоду скоро упаду:umora: , ще даже медогонку медом невимазав 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, AVA сказав:

Для мене в цей рік майже нічим невідлічаєтся від попередніх . точніше не у мене а у бджіл

Взятку до акації крім рапсу якщо посіють ( мішає суха осінь через рік) нема майже зовсім,

у нас  весною бджоли  у всіх живуть за рахунок зимових запасів до акації

Після акації так постійно півтора місяця до соняха нема , я завжди залишаю сонях у рамках на цей період мінімум 5кг , 

Так що уже як правило мінімум 30кг меду соняха на зиму половина у вулику інша до марта на складі ,

плюсь то забрус то різні залишки в різній посуді

готовлюсь зарані на взяток від зими до соняха ніколи нерозраховую крім акації, перенасищеность бджіл 

Рапсу трохи було , некачав зовсім + мед соняха зі складу +підчистив різні залишки по відрах і банках вийшло 3 бідони 

гніздо на нову вощину но 80% помінів і матки всю майже засіяли , питав у тих хто мед соняха на июнь незалишав , то казали сімьї просіли хорошо 

Це я тільки з голоду скоро упаду:umora: , ще даже медогонку медом невимазав 

 ще можна робити ранній відводок,а перед соняшником об'єднувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, wwlo сказал:

 ще можна робити ранній відводок,а перед соняшником об'єднувати.

Я так маток міняю , ціляком з відводком , як раз у тих сімьях , хто тормознув у безвзяточний перід до соняха 

Маток у сімью одну непідсажую уже років 7, 

після того як завів бакфаст вивів маток і пісадив напряму у сімьї карпатки , маток приняли вони засіяли ,

бджоли дождались личинки і заложили свої маточники . а маток грохнули більше десятка і головне вибрали самих кращих на вид чомусь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, AVA сказав:

Я так маток міняю , ціляком з відводком , як раз у тих сімьях , хто тормознув у безвзяточний перід до соняха 

Маток у сімью одну непідсажую уже років 7, 

після того як завів бакфаст вивів маток і пісадив напряму у сімьї карпатки , маток приняли вони засіяли ,

бджоли дождались личинки і заложили свої маточники . а маток грохнули більше десятка і головне вибрали самих кращих на вид чомусь 

я також завів бакфаст від іошки Вальчука.Підсадив в свої карпатки і карніку Ф 2,то прийняли всіх,вже запечатали розплод,буду дивитись на днях.Зараз планую 2 тур,але жара 35 градусів може все зруйнувати.Треба заготовляти шести- рамочники і виводити ранніх маток для відводків.По перше не буде роїння і плюс 3-4 рамки розплоду до основних сімей.І головне сімя піде  з молодою маткою в зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, AVA сказав:

Для мене в цей рік майже нічим невідлічаєтся від попередніх . точніше не у мене а у бджіл

Взятку до акації крім рапсу якщо посіють ( мішає суха осінь через рік) нема майже зовсім,

у нас  весною бджоли  у всіх живуть за рахунок зимових запасів до акації

Після акації так постійно півтора місяця до соняха нема , я завжди залишаю сонях у рамках на цей період мінімум 5кг , 

Так що уже як правило мінімум 30кг меду соняха на зиму половина у вулику інша до марта на складі ,

плюсь то забрус то різні залишки в різній посуді

готовлюсь зарані на взяток від зими до соняха ніколи нерозраховую крім акації, перенасищеность бджіл 

Рапсу трохи було , некачав зовсім + мед соняха зі складу +підчистив різні залишки по відрах і банках вийшло 3 бідони 

гніздо на нову вощину но 80% помінів і матки всю майже засіяли , питав у тих хто мед соняха на июнь незалишав , то казали сімьї просіли хорошо 

Це я тільки з голоду скоро упаду:umora: , ще даже медогонку медом невимазав 

Не один ви...:umora::ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...