Jump to content

КУПЛЮ бджолопакети! А тоніше обміняю на авто БМВ

Recommended Posts

Якщо у вас є інтерес обміняти ваші бджолопакети на мій автомобіль, то звертайтеся, буде вести дискусію і знаходити компроміси. Автомобіль БМВ 320, в кузові е36, 1996року

бмв.jpg

Згоден на 3 рамки розплоду і 1 кормова. Згоден після 10 травня. Згоден як на рамку Рута так і на рамку дадан. Згоден, як з вашою доставкою так і самовивозом! Тел. 0674307148

Цена авто? Цена пакета?

9 минут назад, VВиталий сказал:

Цена авто? Цена пакета?

пока не знаю. Готовий до дискусії

Аналізуючи попередні пропозиції - пропоную 5 пакетів. 3+1, або 4 рами розплоду + 1 раму струшую на 01.05.20 року. Ви приїжджаєте на ато, я Вас відвожу на місце проживання після оформлення документів......

30 минут назад, Олександр Зуб сказал:

Аналізуючи попередні пропозиції - пропоную 5 пакетів. 3+1, або 4 рами розплоду + 1 раму струшую на 01.05.20 року. Ви приїжджаєте на ато, я Вас відвожу на місце проживання після оформлення документів......

Дякую за пропозицію. Буду мати на увазі

1 година тому, Олександр Зуб сказав:

Ви приїжджаєте на ато, я Вас відвожу на місце проживання після оформлення документів......

:ay::ay:Чудова пропозиція.

1 час назад, ЮМос сказал:

:ay::ay:Чудова пропозиція.

Чомусь не дуже вона сподобалась власнику авто. А своїх пропозицій не пише. Коли людина не каже відразу конкретно що вона хоче, то ця людина хоче вижати максимум з ситуаціїї. Тому пропозиція від Олександра Зуб вважаю нормальна. Бо сам власник не знає що він хоче.

20 минут назад, seim сказал:

Чомусь не дуже вона сподобалась власнику авто. А своїх пропозицій не пише. Коли людина не каже відразу конкретно що вона хоче, то ця людина хоче вижати максимум з ситуаціїї. Тому пропозиція від Олександра Зуб вважаю нормальна. Бо сам власник не знає що він хоче.

Ваша думка важлива. Не покидайте нас. Дякую за комент.

16 часов назад, mascot сказал:

Ваша думка важлива. Не покидайте нас. Дякую за комент.

Якщо моя думка для Вас важлива, то я обов'язково прокоментую і наступний раз. Якщо буде що прокоментувати. Поки що нічого. Але для потенційних клієнтів можу висказати своє побажання. Якщо продавець не називає ціну свого товару і каже домовимося або будемо дискутувати, то починати домовлятися потрібно з абсурдно мінімальної ціни. Тоді продавець доволі швидко визначається у вартості товару який він хоче обміняти чи продати.

7 минут назад, seim сказал:

Якщо моя думка для Вас важлива, то я обов'язково прокоментую і наступний раз. Якщо буде що прокоментувати. Поки що нічого. Але для потенційних клієнтів можу висказати своє побажання. Якщо продавець не називає ціну свого товару і каже домовимося або будемо дискутувати, то починати домовлятися потрібно з абсурдно мінімальної ціни. Тоді продавець доволі швидко визначається у вартості товару який він хоче обміняти чи продати.

Дякую. 

На сьогодні уже можна сформувати мінімальний порог. Є пропозиція, на яку я згоду не надав, але звучить так:

Забираю самовивозом сто бджолопакетів в комплектації 3 розплоду і 1 кормова,  після 10 травня,  в свої ящики чи вулики в обмін на авто!

Логічно , що всі менші пропозиції уже не розглядаються. 

Згоди не даю, так як надіюсь отримати до середини травня більш кращу пропозицію.  

А як буде - цього ніхто не знає. Надіятися, як то кажуть мені ніхто не забороняє!

Хай щастить!

7 минут назад, mascot сказал:

Дякую. 

На сьогодні уже можна сформувати мінімальний порог. Є пропозиція на яку я згоду не надав, але звучить так:

Забираю самовивозом сто бджолопакетів в комплектації 3 розплоду і 1 кормова після 10 травня в свої ящики чи вулики в обмін на авто!

Логічні , що всі менші пропозиції уже не розглядаються. 

Згоди не даю, так як надіюсь отримати до середини травня більш кращу пропозицію.  

А як буде - цього ніхто не знає. Надіятися, як то кажуть мені ніхто не забороняє!

Хай щастить!

У Вас описка по Фрейду. Не забираю самовивозом, а віддаю самовивозом. Мабуть цю пропозицію Ви зробили самі собі, тому так і написали.

3 минуты назад, seim сказал:

У Вас описка по Фрейду. Не забираю самовивозом, а віддаю самовивозом. Мабуть цю пропозицію Ви зробили самі собі, тому так і написали.

Описки немає, все так, як написав. Але ваша думка все рівно важлива, залишайтеся з нами незважаючи , що у вас труднощі з розумінням. Підказка - речення без підмету. Ви ж ніби Фрейда читали, а граматика ....

Актуально.

14.04.2020 в 13:42, mascot сказав:

Якщо у вас є інтерес обміняти ваші бджолопакети на мій автомобіль, то звертайтеся, буде вести дискусію і знаходити компроміси. Автомобіль БМВ 320, в кузові е36, 1996року

бмв.jpg

де раніше були, все я вже маю замовників, а обміняти на авто, на якому колись їздив за пакетами ,це було б клас

Можу запропонувати 50 пакетів 4рр карніка бакфаст F1

В 29.04.2020 в 12:06, Безработный 20лет сказал:

Можу запропонувати 50 пакетів 4рр карніка бакфаст F1

Дякую. Матиму на увазі, але 100 пакетів Карпатки 3+1 на сьогодні для мене є кращою пропозицією що мені надали, але ще є час для інших пропозицій...

• 2 weeks later...

Продовжує бути актуальоною пропозиція по обміну мого автомобіля БМВ 320 на ваші бджолопакети. Цікавить обмін на 140 бджолопакетів. Тара моя, транспорт мій. Пакет може бути 3+1, або 4 рамки розплоду.

IMG_20180726_152624.jpg

Ціна машини?

В 15.05.2020 в 20:34, Николай77 сказал:

Ціна машини?

140 пакетів)))Якщо хочите знати у гривнях Авторія в допомогу. +- можите і визначити для себе в яку ціну буде бджолопакет на бартер.

Я ось можливо в наступному році виставлю обмін бджолопакетів на вулики. 

• 3 weeks later...

Тему можна закривати - машинки в мене більше немає :-) . 

14 часов назад, mascot сказал:

Тему можна закривати - машинки в мене більше немає :-) . 

А пакети є?

• Sanich locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...