Перейти к содержанию

Пчела в татуировке


sika4

Рекомендуемые сообщения

11 минут назад, Алёнка сказал:

"Не выстригайте волос над глазами" - - это о чём? О бровях?

И ещё. Вот эта ремарка "по умершем" имеет какое-то значение? Если с другой целью, тоже нельзя? (Я без сарказма)

Воспрещается делать нарезы на теле и выстригать волоса в знак скорби по умершем, как то делали язычники (блаж. Феод., Толк. на кн. Втор вопр. 13), например язычники-арабы делали это в честь бога Оротала. О сбривании волос и порезах в знак траура говорят: Геродот 3:8, Цицерон (De legib. 2:25) и др. Из 3Цар 18.28 узнаем, что жрецы Ваала имели обычай делать нарезы на теле в знак усиленной печали и усиленного моления.

Что касается именно женщин:

Тимофею 2:9-10 …«чтобы также и жены, в приличном одеянии, со стыдливостью и целомудрием, украшали себя не плетением волос, не золотом, не жемчугом, не многоценною одеждою, но добрыми делами, как прилично женам, посвящающим себя благочестию».

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Fabro сказал:

 

4.thumb.jpg.5338c219f3fdf7e0ba2ec59a2e23b426.jpg

Да и так не плохо бы было;)

Brutal-oldster4.thumb.jpg.ba2599e8a24a8e55495378b7ffaf7e3b.jpgBrutal-oldster2.thumb.jpg.3e3d2fbe94667df69025431f0ba943f8.jpg

Так і бути - приєднуюсь ;)

1508666651.jpg

1508666664.jpg

1508666661.jpg

1508666656.jpg

1508666653.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Даринка сказал:

Я, мабуть, не зовсім коректно висловилася) 

Я вірю у вищі сили, але не причисляю себе до якоїсь релігії. Тому для мене Біблія не стала б вагомим аргументом... 

Але і еволюцію не заперечую:) 

Будьте обережні, згідно вчення Дарвіна людина виникла(походить) від мавпи!То ставши людиною, важко працюючи може стати конем;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Yaroslav сказал:

Будьте обережні, згідно вчення Дарвіна людина виникла(походить) від мавпи!То ставши людиною, важко працюючи може стати конем;)

 

А ледарюючи може перетворитися назад на мавпу :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотели как лучше а получилось как всегда :)

Картинки по запросу вред татуировок

Похожее изображение

Картинки по запросу вред татуировок

Картинки по запросу вред татуировок

Опасность заражения инфекционными заболеваниями. При повреждении кожных покровов и использовании некачественно простерилизованных инструментов во время нанесения татуировки в организм человека могут попасть различные патогенные микроорганизмы: вирусы гепатита B и C, вирус иммунодефицита человека (ВИЧ), возбудители бактериальных и грибковых инфекций. По данным исследований американских ученых процесс нанесения татуировки на кожу во много раз увеличивает риск заболевания вирусными гепатитами, что зачастую в итоге приводит к развитию цирроза и рака печени. Как отмечает доктор Пауль Фишер (США), у 22% лиц, имевших на теле татуировки, было выявлено инфицирование вирусом гепатита C (для сравнения – у лиц, не имевших тату, инфицированность этим вирусом не превышала 3,5%).

Думайте сами , решайте сами, иметь или не иметь  :)))

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Fabro сказал:

 

4.thumb.jpg.5338c219f3fdf7e0ba2ec59a2e23b426.jpg

 

 

из ходя  из названия рубрики  етто пчело мать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, fin сказал:

из ходя  из названия рубрики  етто пчело мать 

Пчело-бабка) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, dhyan сказал:

Хотели как лучше а получилось как всегда :)

Картинки по запросу вред татуировок

Похожее изображение

Картинки по запросу вред татуировок

Картинки по запросу вред татуировок

Опасность заражения инфекционными заболеваниями. При повреждении кожных покровов и использовании некачественно простерилизованных инструментов во время нанесения татуировки в организм человека могут попасть различные патогенные микроорганизмы: вирусы гепатита B и C, вирус иммунодефицита человека (ВИЧ), возбудители бактериальных и грибковых инфекций. По данным исследований американских ученых процесс нанесения татуировки на кожу во много раз увеличивает риск заболевания вирусными гепатитами, что зачастую в итоге приводит к развитию цирроза и рака печени. Как отмечает доктор Пауль Фишер (США), у 22% лиц, имевших на теле татуировки, было выявлено инфицирование вирусом гепатита C (для сравнения – у лиц, не имевших тату, инфицированность этим вирусом не превышала 3,5%).

Думайте сами , решайте сами, иметь или не иметь  :)))

 

Якщо струною від гітари в когось на хаті бити - то чому б і ні. 

А взагалі, якщо таким принципом керуватися - то як жити тоді? Це ж надвір вийти не можна - раптом машина зіб'є або хворий на туберкульоз чувак в маршрутці чхне в мій бік 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Даринка сказал:

 

 

1508666664.jpg

 

1508666656.jpg

 

пчело бабАй

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Yaroslav сказал:

Бачу ви пророк:umora:

Ні ніякий я не пророк. А Ви уважно прочитайте те, що я написав і не в контексті тільки Вашого розуміння. Чому Даринка повинна потім пожалкувати про щось, якщо це їй подобається. Може навпаки пожалкує, що не зробила, а могла. Ось я і писав про втрачені  можливості у нашому житті бо он сусід чи сусідка косо подивляться, чи або ще хтось щось скаже і т.д. Даринка мене вірно зрозуміла по розділяє мої погляди. Татухи ще не маю, але теж хочу. І кажу про це чесно. А то "преплели"  вже і Біблію і еволюцію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Даринка сказав:

А взагалі, якщо таким принципом керуватися - то як жити тоді? Це ж надвір вийти не можна - раптом машина зіб'є або хворий на туберкульоз чувак в маршрутці чхне в мій бік

На мою думку не зовсім доречне порівняння.

Якщо вже і проводити аналогію, то робити тату це те ж саме що без нагальної на то потреби перебігати автомагістраль з 8-ми рядним рухом, або вільно розгулювати по диспансері з хворими на відкриту фому туберкульозу. :IMHO:

Сам, ще з часів армії, маю невелике тату на лівій груді у вигляді ленточки з групою крові та резус фактором. Самого Бог милував і в мене тату обійшлось без проблем, а в деяких хлопців були трохи проблеми, щоправда не такі фатальні як описувались раніше.

Якщо Ви людина віруюча, то невже Ви вважаєте що Творець Вама щось не доробив чи зробив лишнє? Ну хіба якщо Ви не віруюча людина і таким чином стараєтесь пришвидшити свою еволюцію, чи навпаки вважаєте що занадто швидко еволюціонували і стараєтесь повернитись трохи назад?;) Прошу не ображатись на жарт :ah:

Робити чи не робити тату - вирішувати Вам, але не забувайте що наші уподобання, віяння моди та інше мають тенденцію змінюватись і те що нам здавалось ще 5, 10 чи 15 років тому крутим чи якимось важливим, зараз ми дивимся на те уже не так і досить часто нам самим буває смішно від наших бажань кількарічної давності.

Тож надіюсь що тих кілька років, які Ви собі визначили для роздумів, Ви що гарно подумаєте над цією "авантюрою" і зробите правильні висновки :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, SASHA.OK сказал:

На мою думку не зовсім доречне порівняння.

Якщо вже і проводити аналогію, то робити тату це те ж саме що без нагальної на то потреби перебігати автомагістраль з 8-ми рядним рухом, або вільно розгулювати по диспансері з хворими на відкриту фому туберкульозу

та у ,Вас теж паралель якас трохи гіперболізована:)

в нормальних тату-салонах ризик підхопити якусь болячку зведений до мінімуму. тим самим шляхом тисячі чоловіків і жінок можуть ці самі хвороби начіпляти десь у перукарні, на манікюрі в салоні краси, в лікарні і тд... тому і таке порівняння з мого боку - постраждати людина може будь від чого, в будь-який момент. тому і аргумент про "не робити тату, щоб не захворіти чимось" теж вважаю притягнутим за вуха
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Даринка сказав:

постраждати людина може будь від чого, в будь-який момент.

Ви все ж не докінця зрозуміли мою думку. Звичайно що маса людей які щодня ризикують життям в міру своєї професії чи покликання, це війскові, пожежники та навіть і ті ж лікарі, але мова йде про ризик для життя чи здоров'я там де немає в цьому нагальної потреби. І тому порівняння тату салона і стоматкабінета не зовсім доречне :IMHO:

А як на рахунок другої частини мого коментаря :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Fabro сказав:

4.thumb.jpg.5338c219f3fdf7e0ba2ec59a2e23b426.jpg

 

10 годин тому, Fabro сказав:

Brutal-oldster4.thumb.jpg.ba2599e8a24a8e55495378b7ffaf7e3b.jpg

Так, на цих фото красиві люди, але їхня краса не в татуюваннях (тим більше що з такого ракурсу там і не побачиш нічого), а просто це фото людей в поважному віці з доглянутим тілом, а не тому що там тату :IMHO:

10 годин тому, Fabro сказав:

Brutal-oldster2.thumb.jpg.3e3d2fbe94667df69025431f0ba943f8.jpg

А тут що гарного :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Херсонец сказал:

Ні ніякий я не пророк. А Ви уважно прочитайте те, що я написав і не в контексті тільки Вашого розуміння. Чому Даринка повинна потім пожалкувати про щось, якщо це їй подобається. Може навпаки пожалкує, що не зробила, а могла. Ось я і писав про втрачені  можливості у нашому житті бо он сусід чи сусідка косо подивляться, чи або ще хтось щось скаже і т.д. Даринка мене вірно зрозуміла по розділяє мої погляди. Татухи ще не маю, але теж хочу. І кажу про це чесно. А то "преплели"  вже і Біблію і еволюцію.

То звідки ви знаєте, що скажуть Даринки онуки?! І в подобання (мода) часто міняються з часом! А можливо вони(онуки) скажуть, навпаки.

 Я не знаю чи вона (Дарина) пожалкує, тому і писав ключове слово "МОЖЛИВО", уважно читайте;):umora:

Ви вже вибрали для себе, яку картинку бджоли в татуюванні поставите? Незабуваймо, що тема: "Пчела в татуировке".:frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Даринка сказав:

1508666656.jpg

 

7 годин тому, Даринка сказав:

1508666664.jpg

Чи тут що Ви вбачаєте привабливого? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, SASHA.OK сказал:

А тут що гарного :dntknw:

Мабуть картуз :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, SASHA.OK сказал:

А як на рахунок другої частини мого коментаря :hmm:

в другій частині - розповідь про тату в армії, жарт на тему еволюції та релігії і порада гарно подумати. на що саме Ви б хотіли почути відповідь?)

24 минуты назад, Yaroslav сказал:

Незабуваймо, що тема: "Пчела в татуировке

Отож. "Пчела в татуировке", а не "Причини НЕ робити тату"...


 

23 минуты назад, SASHA.OK сказал:

Чи тут що Ви вбачаєте привабливого?

я не думаю, що ті бабусі без татуювань виглядали б набагато привабливіше :)
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Даринка сказав:

Ви б хотіли почути відповідь?)

Спрощу трохи питання :)

Ви вважаєте що Ви не досконлі і тату виправить це? Мова не йде про якісь інші прикраси, які в любий момент можна поміняти, зняти тощо.

Чи бувало у Вас такі моменти у житті що Вам здавалось що тільки так буде правильно, або тільки в цьому вихід, а без цього ніяк, а через деякий час Ви з усмішкою згадували ці моменти і розуміли наскільки це все було неважливо?

12 хвилини тому, Даринка сказав:

я не думаю, що ті бабусі без татуювань виглядали б набагато привабливіше

На мою думку ось ця бабуся (а може ще і не бабуся) без татуювань виглядала б привабливіше 

8 годин тому, Даринка сказав:

1508666656.jpg

Та і той дідок в кепці теж :IMHO:

16 хвилин тому, Даринка сказав:

Отож. "Пчела в татуировке", а не "Причини НЕ робити тату"...

Зрозумів. Тож відкланяюсь :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, SASHA.OK сказал:

и вважаєте що Ви не досконлі і тату виправить це? Мова не йде про якісь інші прикраси, які в любий момент можна поміняти, зняти тощо.

На це і подібні питання вже відповідала в цій темі, тож якщо Вас це не образить - заново писати одне і те ж саме не буду... 

27 минут назад, SASHA.OK сказал:

Зрозумів. Тож відкланяюсь :hi:

Я теж мабуть відкланяюсь звідси) Бо вже голова гуде комусь щось доводити і сперечатись на рівному місці... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Даринка сказав:

Бо вже голова гуде комусь щось доводити і сперечатись на рівному місці... 

Ви все занадто близько сприймаєте до серця. Ніхто ні з ким не сперечається, просто кожний висловлює свою думку.:IMHO:

Я ж писав

2 години тому, SASHA.OK сказав:

Робити чи не робити тату - вирішувати Вам,

Вибачте якщо чимось образив :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Yaroslav сказал:

То звідки ви знаєте, що скажуть Даринки онуки?! І в подобання (мода) часто міняються з часом! А можливо вони(онуки) скажуть, навпаки.

 Я не знаю чи вона (Дарина) пожалкує, тому і писав ключове слово "МОЖЛИВО", уважно читайте;):umora:

Ви вже вибрали для себе, яку картинку бджоли в татуюванні поставите? Незабуваймо, що тема: "Пчела в татуировке".:frusty:

Та то все припущення і домисли, як мої так і Ваші.

А чому тільки бджолу набивати (хоча і такий варіант теж розглядаю).

Думаю тема вже вийшла за межі татуювання тільки бджіл. То може і об'єдналися б у цій темі ті кому це дійсно подобається :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.10.2017 в 08:53, Херсонец сказал:

То може і об'єдналися б у цій темі ті кому це дійсно подобається :IMHO:

Тоді, дану тему залишаю. Всім удачі!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.10.2017 в 21:59, Даринка сказав:

Хто знає, може дійсно я й передумаю. Лише час покаже :hmm:

Типу такого зробіть. якщо навіть передумаєте то сильно мішати не буде

1028878952.thumb.jpg.01bce688dabf610a89510ea02f05a80b.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, gardener сказал:

Типу такого зробіть. якщо навіть передумаєте то сильно мішати не буде

1028878952.thumb.jpg.01bce688dabf610a89510ea02f05a80b.jpg

Типу такого - це гм... Молочні залози і трохи підкачатись?:umora: Чи ви все-таки про оту ледь помітну татушку-напис (не бачу, що воно там наквецяно) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...