Перейти к содержанию

Пчела в татуировке


sika4

Рекомендуемые сообщения

та ніби нічого... за дві з половиною години - чотири відра

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gardener сказал:

та ніби нічого... за дві з половиною години - чотири відра

:ay:

В мене в цьому році майже 3 відра за два тижні, ще й поливала трохи:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Даринка сказал:

Ну ось, хіба негарно чи негармонійно? :) з бджолами правда не знайшла, та все ж як аргумент до дискусії вище - пайдьот) 

1508008611.jpg

1508008576.jpg

1508008391.jpg

Якщо  у Вас є такий самий топік чи мєчка чи щось подібне то, і гарно, і гармонійно, і, і.....прелестно одним словом:ah: Дивився б і дивився на всю оту красу:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Даринка сказал:

Ну ось, хіба негарно чи негармонійно? :) 

Мне не нравится :dntknw: Как представлю, какая неприятная на ощупь кожа на татуировке... Бррр :at:

 

21 минуту назад, gardener сказал:

та ніби нічого... за дві з половиною години - чотири відра

 

19 минут назад, Даринка сказал:

В мене в цьому році майже 3 відра за два тижні, ще й поливала трохи:umora: 

Сначала открыла цитату Даринки, про грибы выше сообщения не видела. Читаю дальше и думаю: может, я не туда попала...:hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Алёнка сказал:

Как представлю, какая неприятная на ощупь кожа на татуировке... Бррр :at:

Ошибочное мнение. Могу дать свою ногу для попробовать;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Fabro сказал:

Ошибочное мнение. Могу дать свою ногу для попробовать;)

Что ж ты раньше молчал, а я и забыла! В следующий раз фонарик захвати с собой, чтоб видно было ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Fabro сказал:

Соти уже чорні, пора на перетопку;) 

Непогано, але навічно ходити з чорною шиею якось не камільфо:IMHO:

Друге діло під штаниною :ah:

8qjN5jogN4k.thumb.jpg.206bc530a4cd2b13ed213f83a4ef2a78.jpg20161017_184628.thumb.jpg.75ced3597afede047d30d769d1011132.jpg

 

20161017_184638.jpg

 

Да Ваня, якась жовтенька бджілка це бакфаст чи італійка? Це що така далекоглядність, а якже карніка!? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Даринка сказал:

Ну ось, хіба негарно чи негармонійно? :) з бджолами правда не знайшла, та все ж як аргумент до дискусії вище - пайдьот) 

1508008611.jpg

1508008576.jpg

1508008391.jpg

:IMHO:Гармонійно: це коли дві руки, дві ноги і т.д.  Як на мене фарба тілесного кольору мені більше до душі і тіла. Все має бути в міру, що за багато, то не здорово. Але це лише моя думка.

Якщо це витвір мистецтва, є небезпека; можуть живцем здерти і на стіну повішити:umora: А можуть як шкуру видмедя кинути під ноги

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Fabro сказал:

Якщо  у Вас є такий самий топік чи мєчка чи щось подібне то, і гарно, і гармонійно, і, і.....прелестно одним словом:ah: Дивився б і дивився на всю оту красу:)

Під топіком нема стілько, як в тих панянок :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Гармонійно: це коли дві руки, дві ноги і т.д

В мене пальців трохи не вистачає - я не гармонійна?)

Ви праві, скільки людей - стільки і думок. І я вважаю, що якісні татуювання - то теж мистецтво. Скільки б їх там не було. Головне, як казали вище, щоб не в різнобій :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Даринка сказал:

Під топіком нема стілько, як в тих панянок :) 

Даринка, не стесняйтесь, у нас тут все такие :umora: :az:

А вы тоже так хотите на всю руку или ногу? И почему никто не говорит, насколько это больно! Как можно добровольно себя на такое подписать? :helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От не ворчун я ,честное слово,но зачем оно Вам?Можно совершенствовать себя занятиями спортом ,одеть украшения,но зачем эти наколки,дырки в ушах?Когда то вкусы,мода  меняется .Каждому увлечению-свой возвраст,а изменяют себя на всю жизнь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, КАЕ сказав:

От не ворчун я ,честное слово,но зачем оно Вам?Можно совершенствовать себя занятиями спортом ,одеть украшения,но зачем эти наколки,дырки в ушах?Когда то вкусы,мода  меняется .Каждому увлечению-свой возвраст,а изменяют себя на всю жизнь.

Зимою був присутній при розмові 3 дівчат. Одна з них мала на шиї велике тату орла і виходило як дівчина повертала голову - орел на тату також повертав. Так дві інші дівчини хотіли також собі тату і обговорювали що да як... Так от... я їх спитав наскільки часто вони міняють основну фотографію в себе в соціальних мережах... Все вірно - набридло, з'явилась якась краща фотка - взяв та й змінив... А тату - на все життя... І особисто я знаю дуже багато людей які казали - "був бараном і зробив тату" і ходять з ним....

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Алёнка сказал:

Даринка, не стесняйтесь, у нас тут все такие :umora: :az:

А вы тоже так хотите на всю руку или ногу? И почему никто не говорит, насколько это больно! Как можно добровольно себя на такое подписать? :helpme:

Дві хочу на все передпліччя, інші не такі масштабні

Больовий поріг - штука відносна ;) Я думаю, пережила б. Народжувати, кажуть, теж боляче, але ж це жінок не лякає) 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, КАЕ сказал:

Можно совершенствовать себя занятиями спортом ,одеть украшения,но зачем эти наколки,дырки в ушах

А ще книжки читати тре, бо ізвіліни не намалюєш) А так - одне вдосконалення іншому не заважає

2 часа назад, КАЕ сказал:

Каждому увлечению-свой возвраст,а изменяют себя на всю жизнь.

Тому і підходити до цього потрібно відповідально, щоб потім не 

1 час назад, Бджолопотам сказал:

казали - "був бараном і зробив тату"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Даринка сказал:

Дві хочу на все передпліччя, інші не такі масштабні

Це такий задум  привернення уваги!? Яка мета  супроводжує вас нанесення тату?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Yaroslav сказал:

Це такий задум  привернення уваги!? Яка мета  супроводжує вас нанесення тату?

В моєму колгоспі на 15 хат особливо нема привертати чию увагу. А у містах таким уже нікого не здивуєш

Мета - самоціль. Татуювання заради татуювання. Просто мені це подобається :dntknw: Як я вже казала -

20 часов назад, Даринка сказал:

вважаю, що якісні татуювання - то теж мистецтво

Я, якщо чесно, не розумію, яка в татуювання ще може бути мета? :) Ну розумію деякі шрами так перекривають. А ще що прагматичне? Розклад руху електропоїздів "Київ-Гребінка" на груді набити? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Даринка сказал:

В моєму колгоспі на 15 хат особливо нема привертати чию увагу. А у містах таким уже нікого не здивуєш 

Мета - самоціль. Татуювання заради татуювання. Просто мені це подобається :dntknw: Як я вже казала - 

:IMHO:Вподобання часами змінюються, воно як настрій. Я б подумав добре перш ніж це робити:hmm:Тату це не крейдою в дитинстві на асфальті малювати. Дощ пройшов і знову можна вже іншу картинку намалювати! 

Я вас не буду відговорювати, це ваше тіло і вам вирішувати, що з ним робити.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Yaroslav сказал:

:IMHO:Вподобання часами змінюються, воно як настрій. Я б подумав добре перш ніж це робити:hmm:Тату це не крейдою в дитинстві на асфальті малювати. Дощ пройшов і знову можна вже іншу картинку намалювати! 

Це так. Але в деяких ці вподобання лише стають сильнішими :) Я вже не перший рік про це думаю і для себе аргументів "проти" поки що не знаходжу... 

А щодо "нової картинки" - татуювання теж видаляються і "підправляються" за потреби) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Даринка сказав:

Я вже не перший рік про це думаю і для себе аргументів "проти" поки що не знаходжу... 

 

Більше бджіл Вам треба ( або нехай коханий ще з десяток га малини посадить:umora:)...щоб дурним думкам ніколи було в голову лізти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Даринка сказал:

Це так. Але в деяких ці вподобання лише стають сильнішими :) Я вже не перший рік про це думаю і для себе аргументів "проти" поки що не знаходжу... 

А щодо "нової картинки" - татуювання теж видаляються і "підправляються" за потреби) 

Ви ще дуже молоді і:IMHO: ці думки ще з"явились десь приблизно тому 3 роки. Я б не спішив почекайте ще хоча б 3 роки і ваші вподобання змінються і самоціль буде іншою. А тату, якщо ви собі поставите буде лише спогадом і більш нічого.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, gardener сказал:

Більше бджіл Вам треба ( або нехай коханий ще з десяток га малини посадить:umora:)...щоб дурним думкам ніколи було в голову лізти

Більше бджіл - буде) а малини більше - боже збав. Він і з цією на 4-5 місяців з життя випадає 

4 минуты назад, Yaroslav сказал:

ці думки ще з"явились десь приблизно тому 3 роки. Я б не спішив почекайте ще хоча б 3 роки

Та ні, не 3. Вперше років 6 назад задумалась про це. Але тоді дійсно добре що нічого не набила, бо грошей мабуть вистачило б на якийсь партак, за який точно зараз було б соромно :umora: Поки по "списку" дійду до запланованих тепер - мабуть років 3 якраз ще пройде. Як не більше. Хто знає, може дійсно я й передумаю. Лише час покаже :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Даринка сказал:

Більше бджіл - буде) а малини більше - боже збав. Він і з цією на 4-5 місяців з життя випадає 

Та ні, не 3. Вперше років 6 назад задумалась про це. Але тоді дійсно добре що нічого не набила, бо грошей мабуть вистачило б на якийсь партак, за який точно зараз було б соромно :umora: Поки по "списку" дійду до запланованих тепер - мабуть років 3 якраз ще пройде. Як не більше. Хто знає, може дійсно я й передумаю. Лише час покаже :hmm:

:ay::ay::ay::ax::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.10.2017 в 19:23, Даринка сказал:

Ну ось, хіба негарно чи негармонійно? :) з бджолами правда не знайшла, та все ж як аргумент до дискусії вище - пайдьот) 

1508008611.jpg

1508008576.jpg

1508008391.jpg

Пайдёт.     Всё  пайдёт.  Но только кроме тату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.10.2017 в 01:22, Даринка сказал:

В мене пальців трохи не вистачає - я не гармонійна?)

Ви праві, скільки людей - стільки і думок. І я вважаю, що якісні татуювання - то теж мистецтво. Скільки б їх там не було. Головне, як казали вище, щоб не в різнобій :)

:)

 

tattoo60.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...