Перейти к содержанию

Куплю кондуктор для 300-ї рамки


Рекомендуемые сообщения

Розгляну варіанти купівлі кондуктора на 300-ту рамку,бажано як би можна його використовувати і для 145-тої рамки.  Як що хтось виготовляє ще щось цікаве для оптимізіції і покращення рутиної роботи на пасікі,пишіть зрадістю розгляну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Западное сияние сказав:

Розгляну варіанти купівлі кондуктора на 300-ту рамку,бажано як би можна його використовувати і для 145-тої рамки.  Як що хтось виготовляє ще щось цікаве для оптимізіції і покращення рутиної роботи на пасікі,пишіть зрадістю розгляну.

Яка продуктивність Вам потрібно?Це для збиття рамок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я покупал такого плана, только не вращающийся. Брал через ОЛХ, вот ссылки: https://www.olx.ua/obyavlenie/konduktor-dlya-sborki-pchelinyh-ramok-IDEyOLH.html/.   https://www.olx.ua/obyavlenie/konduktor-dlya-sborki-ramok-IDE7iuo.html/  Качество изготовления мне понравилось, но как по мне, то скорости особо при сборке не добавляет (а может просто нужно приловчиться и пневмостеплер :) , неоспоримое достоинство - рамочки получаются все одинаковые и не косые, как при сборке на колене. В Ютюбе есть видео, где люди делают сами подобные кондукторы. Также в продаже видел деревянные - по технологии не скажу, но цена порядка 200 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.09.2019 в 23:30, Борода-1 сказал:

Яка продуктивність Вам потрібно?Це для збиття рамок?

Продуктивність прямо пропорційна якості збиття і затраченому часі. Чим менше часу ти витрачаєш на збиття рамки,тим більше часу ти можеш приділити іншим справам+в безпеці працювати з кондуктором краще коли користуєшся пневмо степлером.  Звичайно мені як і всім пасічникам подобаєтьця працювати з рамкою але ж часу на все не вистачає. Поки,що великих доходів пасіка не приносить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Западное сияние сказал:

Поки,що великих доходів пасіка не приносить.

Так вона їх ніколи і не приносила :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Западное сияние сказал:

Звичайно мені як і всім пасічникам подобаєтьця працювати з рамкою але ж часу на все не вистачає

Если выбрать самую ненавистную работу из всего-всего, что только можно делать по пчелам, то для меня это - сбивка рамок и натяжка проволоки. Единственная работа, за которую я деньги отдаю с удовольствием :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...