Перейти к содержанию

Как вы обустраивали скважину, а, может быть, колодец?


Леоновна

Рекомендуемые сообщения

В різних регіонах вода різна. У вас скоріш одинокий випадок, не всім так везе.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
В 31.01.2018 в 10:04, язичник сказал:

і працювала як антизамулювач

Я у себе бив сам. Желонив. 30м. Запускав обсадну 160мм. Робоча 125мм пластикова 8мм стінка. Но, ніяких щебенів. Просто в кінці фільтра на тій же трубі забив дубову глушку, поверх по діаметру з нержавійки. Чому? Практика показала по сусідських скважинах битих так би мовити "спецами". Вихід із строя, тоісь замулення. Отака муйня ма...

Ага після того як загнав робочу, витягнув обсадну повністю. Двома домкратами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ded50 сказав:

. Вихід із строя, тоісь замулення.

 

Замулення і вихід з ладу відбувається через неякісний або невідповідний водоносу фільтр. Гравій для гравійної обсипки це округлі камінці діаметром 3-5мм, і аж ніяк не щебінь. Одразу після закінчення буріння свердловини кінець обсадної труби забивають цементом- вічно і надійно, на відміну від дерев'яного чопка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То не ,,глушка','' а ніж для проходження обсадної труби через глину і глей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, язичник сказал:

То не ,,глушка','' а ніж для проходження обсадної труби через глину і глей

Шановний. Ви хоть трохи розбираєтесь в кресленнях?

Я намалював обсадну трубу вище рівня нижньої частини труби на якій намотаний фільтр. З двох видів сітки нержавіючої. В два слоя. І вище я писав. Що витягнув повність обсадну, це та шо з нарізами.. Вона там не потрібна. Для глубинного насоса.  Також у мене е і друга скважина. Обсадна служит для направлення насоса із штангою. Тоісь штанга прикріплена до поршня який піднімає воду на поверхню. Я надіюсь що ви зрозуміли принцип руного викачування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ded50 сказав:

Шановний. Ви хоть трохи розбираєтесь в кресленнях?

 

Трохи розбираюся:ah:...Років тридцять п'ять тому пробив свою першу свердловину, яка справно служить на сьогодні. І всі інші мої  свердловини теж справно працюють. Але до того перечитав кілька фахових книжок з буріння свердловин. І у цих книжках обсадною називається труба, яка захищає насос і водоподаючу трубу від навколишнього грунту і замулення. І кращий фільтр виготовляється з неіржавіючого харчового дроту, який намотується на обсадну трубу:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, язичник сказал:

І у цих книжках обсадною називається труба, яка захищає насос і водоподаючу

Свою першу скважину я пробив рокыв 25 тому. Не хочеться мырятись ппіпіськами. Книжок не читав. Усі бив руцями. Обсадною називают в наших широтах, труба більшого діаметру. Ця труба ще в першу чергу працює як направляюча для желонки. Желонка це така труба із металевим шариком на кінці. Типу клапана. Так от по моєму, обсадна добивається до водоносного рівня. Опускається робоча з фільтром і насосом(варіант моєї скважини) і обсадна підривається на рівень насоса. Залежить від вісоти фільтра. Мову вів про ручне виконання. Ті хто бурит скважини машиною, я мав на увазі. з засипкою отих цементно-гравійних присаджень, лібо беруться не за свою справу, лібо просто халатно відносяться до своєї роботи. Я рад що в вас так довго працює.

IMG_20190203_073714.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ота скважина що вище на мому фото, працює 12 років. Ті хто бурив машиною вже забув про те що там колись була вода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я копав криницю

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ded50 сказав:

Книжок не читав. Усі бив руцями. Обсадною називают в наших широтах, труба більшого діаметру.

 

Книжки пишуться для того, щоб було легше працювати і робити мінімум помилок. Тому фахівці використовують технічні терміни, які не мають двозначного трактування. Тому промислова свердловина споруджується з обсадної труби, на якій намотано фільтр з харчового неіржавіючого дроту. Всі інші труби можуть виконувати лише допоміжні функції. У вашому випадку це прохідна труба. Свої свердловини я теж бив желонкою з пелюстковим клапаном, бо кульковий клапан якісно працює при ремонтних роботах в свердловині, а при прохідних роботах часто клинить і не дає ґрунту заповнювати желонку. Для чистки свердловин з неякісним фільтром використовую півторадюймову желонку з гумовим пелюстковим клапаном. І цей спосіб в книжках називається ударно-канатним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
  • 4 years later...

Привіт усім!

Я хотів би поділитися своїм досвідом щодо буріння свердловини на глибині 45 метрів та якості води, яку ми отримали. Нещодавно ми завершили процес буріння свердловини на нашій ділянці. Результати щодо якості води на цій глибині були цікаві.

Спочатку, хочу зазначити, що аналіз води показав високу чистоту. Це дуже важливо, особливо коли йдеться про використання цієї води для пиття або сільськогосподарських потреб.

Однак, що мене дуже зацікавило, це спостереження за нашими бджолами. Виявилося, що після перевірки води з цієї нової свердловини, активність наших бджіл значно зросла. Вони стали більш активними та продуктивними, і це привело до покращення врожаю.

Цікаво, як вода на такій глибині може впливати на життєвий цикл бджіл? Мабуть, це пов'язано з вмістом мінералів та чистотою води. Знаходження на цій глибині може впливати на склад води та її корисні властивості.

Буду вдячний за ваші думки та спільний обмін досвідом!

Що стосується процесу буріння, хочу відзначити компанію, яка проводила цю роботу - це буріння свердловин Джерельце. Інженери вразили нас своєю професійністю та уважністю до деталей. Їхні спеціалісти виявилися досить досвідченими та знаючими свою справу. Робота була завершена вчасно та з відповідним стандартом якості.Ми рекомендуємо усім, хто шукає якісне буріння свердловин та ретельний підхід до процесу.

З повагою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доповідаю, в радіусі 150 км кругом Києва скважини бурять 80..90 метрів, а у вас через рік,два пожене високий вміст заліза, чекайте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, SAN63 сказал:

Доповідаю, в радіусі 150 км кругом Києва скважини бурять 80..90 метрів, а у вас через рік,два пожене високий вміст заліза, чекайте

Не переймайтеся, то прихована реклама....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...