Перейти к содержанию

Створення Західноукраїнського об'єднання бакфастчиків України


Imkervlad

Рекомендуемые сообщения

Щойно промайнула думка, зайшовши по вашій силці на німецький сайт: можливо це об"єднання потрібно для притягування грандів. Чи дійсно ви настільки закохалися у цю бджолу?

Доречі, щире спасибі за проведенну роботу справжнім селекціонерам наших українських бджіл: степової та карпатської (перечислювати імена їх не буду, бо можуть сприйняти, як рекламу):ay:. Честь і хвала Вам! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, zapivan сказал:

Якщо пустити все на самоплин то результат буде непередбачуваний. Можливостей для ефективної роботи і з породами і помісями тепер більш ніж достатньо.  І слово бакфаст подразнює свідомість багатьох. Ще і жовті бджоли. Якщо б принцип роботи з бджолами бакфаст був відпрацьований на місцевих то б питання з завозом чогось там було б неактуальне. А так маємо невідомі помісі у вуликах, крикунів проти бакфаста, низькі характеристики бджіл і знань бджолярів.  А об'єднуватися треба щоб була можливість обміну інформацією і досвідом а що тримати то особиста справа кожного і його відповідальність.

Никто не против бакфаста в целом, хорошая пчела. Но в Карпатах ему делать нечего. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Yaroslav сказал:

Думаю, що Карпатка має багато спільного з Карнікою, чого не припустимо з Бакфастом.

А думаю по іншому і не тільки я, що на сьогодні йде інтенсивне знищення унікальної Карпатської бджоли, в зв'язку з завезенням закордонної Карніки. Румунія вже своїх бджіл втратила на черзі Україна. Ну я розумію гроші не пахнуть, Карніка більш стабільна тай попит на неї кращий, тож можна маніпулювать думкою людей і розказувать що воно одне і теж. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, ApisDirect сказав:

зато вся Украина это тот регион куда завозить карпатку:ay:

 

 

якось традиційно склалось ,що регіони які постачали карпатку ,як матки так пакети, не завдали шкоди УС, і якщо в Україні щось розвивати то це карніка(карпатка), та УС:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, miro сказал:

регіони які постачали карпатку ,як матки так пакети, не завдали шкоди УС

Очень  хороший вывод... напоминает : "Мы сначала вместе съедим ваше, а потом каждый свое". У меня складывается мнение что если бы не появилась возможность завозить породных пчел Карники и Бакфаст , ни кто бы о чистопородности и на ее основе селекции карпатки и УСП не вспоминал.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Брониславович сказав:

Очень  хороший вывод... напоминает : "Мы сначала вместе съедим ваше, а потом каждый свое". У меня складывается мнение что если бы не появилась возможность завозить породных пчел Карники и Бакфаст , ни кто бы о чистопородности и на ее основе селекции карпатки и УСП не вспоминал.   

Так і є на всі 100%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, miro сказал:

якось традиційно склалось ,що регіони які постачали карпатку ,як матки так пакети, не завдали шкоди УС, 

На  основе  чего  такие  выводы ??

И сразу  напрашивается  вопрос.  А  кто нашкодничал с УС ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

А  кто нашкодничал с УС ?

Ну як хто?  Та наші ж рідненькі рятувальники вітчизняного бджільництва. Вони, бачте, вирішили, що наші степові бджілки якісь трохи не такі. Глянули за горбрчок, а там тодішній світовий бренд - кавказянка. Ну і давай посипати. Посипали, аж поки не обісралися разо з тою бджолою, в прямому розумінні . Треба ж було рятувати ситуацію, аж раптом знайшлася свіжа панацея - карпатка. Всеж вірно, бо над місцевою бджолою потрібно було працювати, а тут готові рішення...

Як результат, ось  так( і доволі часто) виглядає те, що розводять сьогодні на "племінних" пасіках степової:

Sossimai.thumb.JPG.755340909e471bc0f1ed03ec25a17224.JPG

Так, людська дурість може бути навіть і кумедною, допоки вона не стає ініціативною...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і в догоночку: ось так виглядає страшнюча-престрашнюча Російська меліфера на невеличкій приватній пасіці у Анатолія Карташова.

Rmt98.jpg.5a71739d6f9565f86e96adc484da1525.jpg

Щоправда, на зворотню селекцію людина потратила понад десять років і результати роботи підтверджені генетичними аналізами...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, miro сказал:

якось традиційно склалось ,що регіони які постачали карпатку ,як матки так пакети, не завдали шкоди УС

новые времена новые традиции, а на счет вреда - улыбнуло

7 часов назад, miro сказал:

і якщо в Україні щось розвивати то це карніка(карпатка), та УС:IMHO:

как хочется, что бы все маршировали строем...

я как нибудь сам разберусь, что для меня лучше

Кавказянка, итальянка, бакфаст это все 0,0 по сравнению с вашей (КАРПАТКА тм) интервенцией по всем Украине и не только

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Yaroslav сказав:

Щойно промайнула думка, зайшовши по вашій силці на німецький сайт: можливо це об"єднання потрібно для притягування грандів. Чи дійсно ви настільки закохалися у цю бджолу?

Про гранти ще заскоро говорити.

Мені подобається вислів: "Нехай роскаже тобі бджола"  Чого і Вам Бажаю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Це ж треба було тему створити, щоб всі пересварились.

В дискусії народжується істина!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Yaroslav сказав:

Ніякої статті там не знайшов:dntknw:хіба про порядок проведення зборів. Може ви в двох словах розкажете, що там відбувалось?

На зборах я не був, можливо узнаю деталі обговорення на з'їзді, але хіба це так важливо для селекції і збереження української бджоли???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

На зборах я не був, можливо узнаю деталі обговорення на з'їзді, але хіба це так важливо для селекції і збереження української бджоли???

Це питання вам потрібно поставити, що ви робите для збереження української бджоли?!А ви ставите мені:dntknw::hmm:Як кажуть: "сім раз рідміряй і лише раз відріж!"

42 минуты назад, Гуменюк Володимир сказал:

Про гранти ще заскоро говорити.

Мені подобається вислів: "Нехай роскаже тобі бджола"  Чого і Вам Бажаю!

Отож, я був правий відносно грантів;) Не важко здогадатись, що вам бджола на вушко шепче. Є деякі люди, що готові за гривню козу заднім ходом везти до певного пункту. Сподіваюсь ви до таких не належите!

А мені подобається вислів: "Бджола – Божа мушка, а пасічник – Божий чоловік".

50 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

В дискусії народжується істина!

А ви знаєте, що таке ІСТИНА!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Гуменюк Володимир сказал:

В дискусії народжується істина!

Істина буде весною, ти ж усю пасіку перевів на F2,  якщо твої ф2 взують моїх і Василевих то зніму перед тобою шляпу, а поки що чекаєм весни. 

А забув ти хвалився в серпні що лишив один відводок карпатки і він приніс 70 кг меду, що навіть вулик не міг підняти щоб погрузити на прицеп. Чого не хвалився своїми ф2? А тому що вони не дотягували до карпатки

У одного пасічника(ти його знаєш, він був у тебе на пасіці) пішли баки минулої зими на десятьох рамах зимувати,, а на весну полишалось по три рами бджоли, як не віриш - передзвони Я.В. він підтвердить.

Ти ж знаєш які в нас взятки  і погода зазвичай (цей рік не берем до уваги), то думай добре. Але шо кому казати - те ж не чуєш нікого. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Yaroslav сказав:

1. Це питання вам потрібно поставити, що ви робите для збереження української бджоли?!А ви ставите мені:dntknw::hmm:Як кажуть: "сім раз рідміряй і лише раз відріж!"

2. А мені подобається вислів: "Бджола – Божа мушка, а пасічник – Божий чоловік".

3. А ви знаєте, що таке ІСТИНА!?

1. От не тратьте час а зробіть збори Рою і тих хто веде секцію і обговоріть про встановлення межі - де буде утримуватися тільки карпатко-карніка. Ніхто крім Вас самих місцевих пасічників не буде в даний час це контролювати.

2. Бджола – створена Богом - без сумніву, а пасічники бувають різні. Узнай хто такий Енох, син Іареда і батько Мафусаіла і узнаєш хто такий - Божий чоловік.

3. Стосовно ІСТИНИ - я оприділився, чого і тобі і усім бажаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Серж 82 сказав:

Істина буде весною, ти ж усю пасіку перевів на F2,  якщо твої ф2 взують моїх і Василевих то зніму перед тобою шляпу, а поки що чекаєм весни. 

А забув ти хвалився в серпні що лишив один відводок карпатки і він приніс 70 кг меду, що навіть вулик не міг підняти щоб погрузити на прицеп. Чого не хвалився своїми ф2? А тому що вони не дотягували до карпатки

У одного пасічника(ти його знаєш, він був у тебе на пасіці) пішли баки минулої зими на десятьох рамах зимувати,, а на весну полишалось по три рами бджоли, як не віриш - передзвони Я.В. він підтвердить.

Ти ж знаєш які в нас взятки  і погода зазвичай (цей рік не берем до уваги), то думай добре. Але шо кому казати - те ж не чуєш нікого. 

Без сумніву взують аж бігом, уже примітив де ріпачок є, акація тоже є, липа знаєш де є, соняшник також буде, так що все ;)

Дотягували чи ні - тільки твої догадки. В зиму на 10 із зими на 3 рамках - тут порода не винна, тим більше якшо баки були.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Гуменюк Володимир сказал:

От не тратьте час

Ви це влучно написали. Тому залишаю дану тему:wave:Можете радіти:ole_ole:.  Деякі висновки зробив для себе.... . Нажаль, ви слухаєте тільки себе...

1 час назад, Гуменюк Володимир сказал:

Стосовно ІСТИНИ - я оприділився

1 час назад, Гуменюк Володимир сказал:

Узнай хто такий Енох, син Іареда і батько Мафусаіла і узнаєш хто такий - Божий чоловік

Енох — старозавітний патріарх, син Яреда та батько Мафусаїла. Прожив він 365 років, а що жив побожно, взяв його Бог живим на небо.  Ілля також на вогненій колісниці був забраний Богом  на небо.  "Тож будьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий" (Мт. 5, 48) Хто ж бороне ставати людині досконалим!!! Але це інша тема.

Всім учасникам даної теми :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.11.2017 в 22:27, Гуменюк Володимир сказал:

......... для цього і існують обєднання які працюють в цих напрямках.

то для чого це об"єднання, яка його ціль ????????????

Як по мені то баки впевнено займають свою нішу і без громадських організацій ....

В 30.11.2017 в 21:08, Sanich сказал:

 

А по темі, мені здається, що автор просто провокатор. 

трішки не правильно, підказка  тут: 

В 30.11.2017 в 20:26, SASHA.OK сказал:

..... хоча б перед собою і не грати на публіку і займатись популізмом як наші політики перед виборами! :IMHO:

ні тут трохи земніше, не так високо:hmm:  на форумі скоро теж вибори Ради от мабуть і хоче автор теми в Раду форуму:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось ви пане Гуменюк цікаве затіяли лиш одне нерозумію чи я дурний чи коні неїдуть.Мабуть таке як зустріч форумчан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Гуменюк Володимир сказал:

Дотягували чи ні - тільки твої догадки

Я порівнюю кількість бочок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.11.2017 в 20:40, TEDDI сказал:

Не беріть тяжкого до рук а дурного до голови. Закони менделя ніхто не відміняв, нехай завозять, що хочуть, потім пасіка гикне, і підуть по пакети, або взагалі не підуть...

Так що нехай розводять і чим побільше, це в моїх інтересах,  той місцевий жовтий шмельц, який неможливо було впарити під виглядом карпатки, чудово піде весною на продажу із пакетами під виглядом бакфаста.(у кожного є брак) Іще і по завищеній ціні. І, якщо щось не так,  до карпатки не буде ніяких претензій... Тільки до власників племінного матеріалу бакфаста.

Паспорти напечатати не проблема...

І не треба дихлофосу:umora:

І таких підприємчивих як я пів західної України...

Так що я тепер обома руками за бакфаст, всьо решта шмельц....

Ну вот всё встало на своё место - жёлтый шмельц, которого в Карпатах ой как много, теперь будет называться бакфастом. И той половине, которая всегда впаривала его покупателям, теперь будет гореть зелёный свет. Вторая половина вроде бы люди как люди, а первой половине - лишь бы чего нибудь впарить.Куда бы нам эту первую половину:at: выслать, чтобы остальным не гадили?

А на счёт владельцев племенного материала - то их всех все знают, сколько там Украины?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.11.2017 в 21:59, miro сказал:

, в гірській ж місцевості він взагалі приречиний на загибель,а ще може дати і захворювання,і ще бачу ,що пропозиції по бакфасту лунають із Сходу і Півдня, хлопці ми в різних зонах клімату,тому не завжди те ,що у нас піде у вас, і незавжди ваше пристосується у нас.

Ох уж эти сказки:umora:, ох уж эти сказочники:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Гурович сказал:

Ох уж эти сказки:umora:, ох уж эти сказочники:rofl:

Я скажу Вам так - коли в мене бджоли вже носять пилок то ближче до гір ще сніг лежить, не кажучи вже про самі гори. Бджола до місцевого клімату пристосовувалась віками, а Ви зробіть висновки. 

Я однієї весни (десь початок квітня), мав можливість на протязі двох неділь їздити на Сторожинеччину по роботі, так сказати можу слідуюче - коли в мене біля дністра весна йшла повним ходом (цвіла алича і тд.), то там на ставках ще лід стояв, і медоносами і не пахло, а вдалині гори вкриті снігом. Але щоб зрозуміти особливості того клімату то треба відчути його на власній шкурі. Пояснив як зміг, хто не вірить то хай зажене бакфаст у гори і побачить що з того вийде, там часом і у червні до обіду бджола не вилітає через холод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Карники у меня не было и нет- поэтому о карнике ничего не скажу. Одновременно было на пасеке 3 группы пчёл - местные, карпатские и бакфаст.  По весне раньше всех из улья вылетает бакфаст.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Створення Західноукраїнського об'єднання бакфастчиків України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...