Перейти к содержанию

Електронний журнал пасічника. Загальні питання.


Рекомендуемые сообщения

1 година тому, ЮРИЙ НИКОЛАИЧ сказав:

У меня точки далеко от интернета. Записи по точкам можно делать с ноутбука на флешку, а дома переносить в электронный журнал.

У нашего электронного журнала есть мобильное приложение, которое автономное и синхронизируется только периодически с сервером, когда есть интернет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SANICH. Для мобильного приложения нужен смартфон. Пока интересует ноутбук/флешка с переносом в  электронный журнал на ПК.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ЮРИЙ НИКОЛАИЧ сказав:

SANICH. Для мобильного приложения нужен смартфон. Пока интересует ноутбук/флешка с переносом в  электронный журнал на ПК.

Це не є проблема в наш час. От носитися з ноутбоком і флешкою по пасіці - оце проблема. А якщо флешка заглючить - то можна лише сто грам випити за упокой такого журналу. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SANICH.  Ладно, не хочешь, не надо, поищем в другом месте. Вроде бы смартфон сам за тобой летает по пасеке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Цитата

  

У нашего электронного журнала есть мобильное приложение, которое автономное и синхронизируется только периодически с сервером, когда есть интернет. 

SANICH. Мобильное приложение пока не доступно. С компьютера зарегистрировался на сайте журнала. Все работает хорошо, кроме страницы "ОСМОТР". Таблица открывается не горизонтально, а вертикально. Сначала в столбик идут названия осмотров, потом дата и комментарии осмотров и снова в столбик по левому краю кнопочки, только одни минусы, кнопок + нету. Как можно решить эту проблему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ЮРИЙ НИКОЛАИЧ сказав:

SANICH. Мобильное приложение пока не доступно. С компьютера зарегистрировался на сайте журнала. Все работает хорошо, кроме страницы "ОСМОТР". Таблица открывается не горизонтально, а вертикально. Сначала в столбик идут названия осмотров, потом дата и комментарии осмотров и снова в столбик по левому краю кнопочки, только одни минусы, кнопок + нету. Как можно решить эту проблему.

Без фото я не могу понять о чем речь, к сожалению. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу запитати про кнопку -Відкрити пов’язані документи Google- Для чого вона і як з нею працювати? Google видає ось таке попередження:

tochok.thumb.png.812b62725688e257bed53f57e24e0fbe.png

tochok1.thumb.png.717dfb3938859d16c4edf60bff3e6259.png

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SANICH. Ниже я выложил фото с ноутбука, конечно если можно что нибудь понять. И еще, с другого ПК не могу зайти в журнал, пишет не верный пароль, хотя набираю вроде правильно. При востановлении пароля пишет, что на электронный адрес отправлено сообщения, но они не приходят. Ноутбук пароль запомнил, захожу. П/Я   dem4enkoyn@gmail.com . На всякий случай мой телефон 095 559 4845 и 068 067 1661.

Фото0340.jpg

Фото0341.jpg

Фото0338.jpg

Фото0339.jpg

Фото0343.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SANICH. Вот снимок с экрана.5c5d4441720b9_Opera_2019-02-08_104453_bj.tochok_info.thumb.png.36d00b7a3b73ec14bf61860f355a6cbf.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ЮРИЙ НИКОЛАИЧ сказав:

SANICH. Вот снимок с экрана.5c5d4441720b9_Opera_2019-02-08_104453_bj.tochok_info.thumb.png.36d00b7a3b73ec14bf61860f355a6cbf.png

Понял. Какой у вас размера и разрешение экрана? У вас или очень маленький экран или же применено увеличение на странице. Попробуйте сбросить увеличение на странице. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SANICH. Ноутбук уже старичек 15 дюймов, уменьшил масштаб до 80% , получилось, спасибо. А как на счет входа в журнал.

Opera Снимок_2019-02-08_113325_bj.tochok.info.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ЮРИЙ НИКОЛАИЧ сказав:

А как на счет входа в журнал.

Забыли пароль? 

Проверьте папку Спам на наличие писем от Журнала. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SANICH. В спаме тоже нету. Может попробовать на другую почту, mail.ru/ 

Opera Снимок_2019-02-08_182748_mail.google.com.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, pchel сказав:

Хочу запитати про кнопку -Відкрити пов’язані документи Google- Для чого вона і як з нею працювати? Google видає ось таке попередження:

Можливість до кожного вулика додати документ google docs. Необхідно мати аккаунт в gmail. Ще не описав дану функціональність. Хоча там все просто. 

4 години тому, ЮРИЙ НИКОЛАИЧ сказав:

SANICH. В спаме тоже нету. Может попробовать на другую почту, mail.ru/ 

 

Написав в приват. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи можливо на точку поряд із статусом вулика зазначати номер бджолосімї? Наприклад з певних причин сімю переміщаю на інший точок, а вулик залишається на попередньому точку. Або сімю переміщають в новий вулик з новим номером.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Жало сказав:

Чи можливо на точку поряд із статусом вулика зазначати номер бджолосімї? Наприклад з певних причин сімю переміщаю на інший точок, а вулик залишається на попередньому точку. Або сімю переміщають в новий вулик з новим номером.

Перенос сім"ї - це по суті переніс матки. Тому, достатньо перенести матку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Перенос сім"ї - це по суті переніс матки. Тому, достатньо перенести матку. 

Трохи помучився і не знаю, чи це буде правильно. Номер сім'ї проставляю на своєму точку в такий спосіб. У розділі "Статус вулика" переходжу до "Налаштування", а потім до "Створити новий" у графі "назва" прописую "У вулику сім'я № "а у розділі "абревіатура" прописую число наприклад 25. Один недолік, у цьому розділі "абревіатура" можна прописати лише двозначне число. Тобто не більше 99 сімей.

І получається, що на точку видно номер вулика, яка в ньому матка, вид вулика "лежак" чи " багатокорпусний" і тутже число, яке вказує на номер сім'ї яка знаходиться в цьому вулику. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Жало сказав:

Трохи помучився і не знаю, чи це буде правильно. Номер сім'ї проставляю на своєму точку в такий спосіб. У розділі "Статус вулика" переходжу до "Налаштування", а потім до "Створити новий" у графі "назва" прописую "У вулику сім'я № "а у розділі "абревіатура" прописую число наприклад 25. Один недолік, у цьому розділі "абревіатура" можна прописати лише двозначне число. Тобто не більше 99 сімей.

І получається, що на точку видно номер вулика, яка в ньому матка, вид вулика "лежак" чи " багатокорпусний" і тутже число, яке вказує на номер сім'ї яка знаходиться в цьому вулику. 

Це буде взагалі неправильно. так як статуси вуликів придумані для швидкого відмічення статусів, як роїння, хвороба і т.д. Додати 100 статусів з номерами - це немає ніякого сенсу і не підтримується журналом. Правильно - переносити матки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Довго воно мені, як то кажуть свербіло, і ось нарешті ми з QR-кодами. 

IMG_20190427_211632_030.thumb.JPG.9ff9619b9e0ef822d7432b9121b3f0dd.JPG

Ну, що тут скажеш, красота. Коли пасіка уже не маленька пошук сім’ї в журналі займає пару секунд. Коди працюють на відмінно. Не знаю, можливо з часом на сонці повигорають, поживемо побачимо. Дякую. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Не працює Синхронізація з сервером. Постійно видає Помилка сервера- Ще раз. Ручна синхронізація при натисканні на кнопку Готово закриває програму взагалі. У мене два телефона і на обох така картина. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, pchel сказав:

Не працює Синхронізація з сервером. Постійно видає Помилка сервера- Ще раз. Ручна синхронізація при натисканні на кнопку Готово закриває програму взагалі. У мене два телефона і на обох така картина. :dntknw:

Коли була спроба синхронізації останній раз? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Sanich сказав:

Коли була спроба синхронізації останній раз? 

тільки що

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні уже отримав попередження.

 IMG_20190619_214209_471.thumb.JPG.4aa042be16a0c8a8d47b1840d1d45951.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, pchel сказав:

Сьогодні уже отримав попередження.

 IMG_20190619_214209_471.thumb.JPG.4aa042be16a0c8a8d47b1840d1d45951.JPG

Намагаємося зрозуміти, що пішло не так. Загвоздка в тому, що не можемо відтворити проблему. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні спробував знову  попрацювати з журналом нажаль доведеться відмовитись програма присвоює моїм маткам свої номера які суперечать номерам внесеним в селекційну книгу тому  закриваю журнал до кращих часів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...