Перейти к содержанию

Саджанці від SASHA.OK


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня. Прийміть будь ласка замовлення. Цього року по 1-му саджанцю.

Яблуня

Моді

Черешня

Кордія

Абрикос

Харогем

Цунамі

Ерлі Блаш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А грецький горіх є?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Reanimator сказав:

Доброго дня. Прийміть будь ласка замовлення.

Приняв :hi:

3 години тому, BJOLA сказав:

А грецький горіх є?

Є однорічний  нещеплений грецький (волоський) горіх. Сорт з якого брались плоди не скажу, так як горішки я отримав від знайомого, який десь собі роздобув від хорошого сорту, так як планує висаджувати собі кілька гектарів горіха.

Ціна однорічки горіха 30грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго всім дня.

Якщо не буде ніяких форс-мажора, то в середу планую робити відправку замовлень, тож всі хто замовляв саджанці, прошу підтвердити замовлення і хто ще не вказав куди відправляти, то вказати і обов'язково вказати номер телефону!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще є деякі зміни в асортименті.

Вишню забрали оптом всю, тож прошу більше не замовляти. Хто замовив раніше, то тим буде відправлено.

По груші немає вже азійської груші "наші", а деякі сорти залишились тільки 2 сорт.

По яблуні немає Канзі, Джумбо Помм, Граф Езо.

По сливі Анжеліно тільки 2 сорт залишився.

По смородині якщо комусь потрібна велика кількість, то ціна буде дуже суттєво відрізнятись від вказаної.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, SASHA.OK сказав:

прошу підтвердити замовлення

Я так розумію підтверджувати в приват, і при цьому вказувати повторно перелік замовлення чи непотрібно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, davolodya сказав:

Я так розумію підтверджувати в приват, і при цьому вказувати повторно перелік замовлення чи непотрібно?

Будь де, а перелічувати повторно не потрібно, хіба якщо щось змінилось в замовленні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

Будь де, а перелічувати повторно не потрібно, хіба якщо щось змінилось в замовленні.

Пізно, підтвердив в приват і провсяк випадок замовлення продублював повторно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@shpak, @Володимир Бурлака, @chajka2005 якщо замовлення ще в силі, то вкажіть адресу куди відправляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.10.2018 в 10:54, SASHA.OK сказал:

@shpak, @Володимир Бурлака, @chajka2005 якщо замовлення ще в силі, то вкажіть адресу куди відправляти.

Не актуально. Вибачте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.10.2018 в 21:07, SASHA.OK сказал:

 

Є однорічний  нещеплений грецький (волоський) горіх. 

В минулому році я посадив здесяток грецьких горіхів (ядра брав від хорошого горіха), підскажіть чи будуть ці садженці добрі якщо не робити їм щеплення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора відправив всім замовлення. Зараз, в приват, скину номера накладних і суми до оплати :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Михаил 2006 сказав:

В минулому році я посадив здесяток грецьких горіхів (ядра брав від хорошого горіха), підскажіть чи будуть ці садженці добрі якщо не робити їм щеплення.

Передача материнських (сортових) ознак у грецького горіха становить біля 80%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, SASHA.OK сказав:

Передача материнських (сортових) ознак у грецького горіха становить біля 80%.

Якщо точніше, то у спадок передається 20- 100% сортових ознак батьківських дерев. А зважаючи на те, що волоський горіх може ефективно запилюватися від дерев, які ростуть на відстані до двох кілометрів- прогноз спадковості сумнівний для дерев з відносно  щільною посадкою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@SASHA.OK, саджанці сьогодні отримав,  приїхали цілі і неушкоджені,  упаковані аж занадто добре, дякую:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, язичник сказав:

Якщо точніше, то у спадок передається 20- 100% сортових ознак батьківських дерев. А зважаючи на те, що волоський горіх може ефективно запилюватися від дерев, які ростуть на відстані до двох кілометрів- прогноз спадковості сумнівний для дерев з відносно  щільною посадкою

Ні Ви, ні я не проводили досліджень про передачу спадкових ознак від батьківських дерев. Все що я написав і те що Ви написали - це інформація з зовнішніх джерел.

Я згідний з Вами в тому що один сіянець може на 100% повторити батьківські ознаки, а інший на 20%, але якщо брати усереднено, то все ж у горіха, з поміж інших культур, досить високий відсоток передачі спадкових ознак.

Щось мені нагадало дискусії про про маток F1 на неконтрольованому трутневому фоні :umora:

4 години тому, davolodya сказав:

@SASHA.OK, саджанці сьогодні отримав,  приїхали цілі і неушкоджені,  упаковані аж занадто добре, дякую:hi:

Дякую за добрі слова :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Ні Ви, ні я не проводили досліджень про передачу спадкових ознак від батьківських дерев. Все що я написав і те що Ви написали - це інформація з зовнішніх джерел.

 

Ці дослідження проводили науковці з Придністровського дослідного господарства ще за совкових часів і писали достатньо наукових праць з цього приводу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, язичник сказав:

Ці дослідження проводили науковці з Придністровського дослідного господарства ще за совкових часів і писали достатньо наукових праць з цього приводу

Зараз не маю ні сил, ні бажання ні часу вступати з Вами в якісь полеміки. А за "совкових" часів наукові праці уміли писати, тут я з Вами згідний  :ay::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 1.11.2018 в 22:56, SASHA.OK сказав:

Зараз не маю ні сил, ні бажання ні часу вступати з Вами в якісь полеміки. А за "совкових" часів наукові праці уміли писати, тут я з Вами згідний  :ay::wave:

Саша Дуже дякую за сажанці,все чудово.Ще раз дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Замовлення в приваті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Валодька сказав:

Замовлення в приваті

Відповів в приват :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Які є у Вас зимиві сорта груш? Чи вже приймаєте замовлення на весну?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Konstantin_b сказав:

Які є у Вас зимиві сорта груш? Чи вже приймаєте замовлення на весну?

Ну в принципі якщо погода буде така як обіцяють, то відправка можлива вже буде на наступний тиждень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Konstantin_b сказав:

Які є у Вас зимиві сорта груш?

По груші в минулому сезоні трохи не склалось, тож з зимових тільки Кучерянка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...