Перейти к содержанию

Саджанці від SASHA.OK


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

Вітаю всіх :hi: Викладаю перелік культур та сортів які будуть в наявності для реалізації на сезон "Осінь 2015 - Весна 2016". Яблуня: Папіровка - підщепа 54-118 Квінті - 54-118 Слава Переможцям - 54-118 Делікатес - 54-118 Ліголь - 54-118 Флоріна - 54-118 Ренет Симеренко - 54-118 Голден Делішес Рейндерс - 54-118 Елізе - 54-118; М-9 Декоста - 54-118; М-9 Фуджі - 54-118; М-9 Мутсу - М-9 Груша: Вільямс - підщепа насіннєва Улюблена Клаппа - насіннєва Яблунівська - насіннєва RX - Sido Ноябрська - Sido Конференція - ВА-29 Кучерянка - ВА-29 Черешня: Присадибна - підщепа магалебка (антипка) Генеральська - магалебка (антипка) Ніжність - --//-- Романтика - --//-- Самберст - --//-- Вишня: Любська - магалебка (антипка) Панда - магалебка (антипка) Слива: Синичка - алича Стенлей - алича Гібридна алича: Глобус - алича Смородина: Гоферт Тісель Орес Рубен Бен Трон Бен Хоп Вернісаж Порічка Малина Прошу модераторів поміняти шапку теми на нову :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавлять ціни на смородину та малину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Извините, а цены можно узнать по запросу или как?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Написав Вам запит, в приват :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавлять ціни на смородину та малину.

Извините, а цены можно узнать по запросу или как?

Доброго всім дня :hi: Оголошою ціни на саджанці: Яблуня - 30грн., груша - 35грн., черешня, вишня, слива - 40 грн., смородина, малина - 15грн. (при умові що в Україні не буде ніяких "форс-мажорів") :ah: Ціни можуть суттєво змінюватись в залежності від кількості а також від величини саджанця! :wave: Також в зв"язку з засухою, не всі саджанці мають відповідну висоту :ak: тож прошу обов"язково вказувати № телефону для обговорення всіх нюансів :az::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок пересилки та в основному Нова Пошта, так як вона від мене 25 км., можлива відправка і іншими перевізниками такими як Ін-Тайм, Делівері, Нічний Експрес та інші, але всі вони за 50 км., тож і відправка цими перевізниками буду проводитись рідше :hi: Оплата бажано на карту Приват, якщо комусь незручно через Приват - то накладною платою через перевізника :hi: Реалізація саджанців буде проводитись десь з середини жовтня, точніше не скажу, так як все буде залежати від погоди!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх :hi: Викладаю перелік культур та сортів
Олександр добавте будь-ласка опис сортів і трохи власного враження від них. (ренетів симеренка знаю з 5 видіва а деякі сорти бачив тільки на картинці):ah: цікавлять передусім кісточкові.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Викладаю перелік культур та сортів які будуть в наявності для реалізації на сезон "Осінь 2015 - Весна 2016".

Я в сортах пень- пнем. Желательно хотя бы краткое описание плодов с фото :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олександр добавте будь-ласка опис сортів і трохи власного враження від них.

Я в сортах пень- пнем. Желательно хотя бы краткое описание плодов с фото

В інтернеті маса інформації про ці сорти (по крайній мірі по більшості з них), так що описувати їх детально не має потреби :IMHO1: В мене інтернет через модем, тож і швидкість відповідна, :ak: так що навіть при найбільшому бажанні виконати Ваше прохання досить проблематично :ah: тож прошу до цього поставитись з розумінням :hi: Якшо когось буде цікавити МОЯ думка на рахунок тих чи інших сортів - то запитуйте чи тут в темі, а я буду по можливості відповідати і викладати фото, чи по телефону, бажано вечором :hi:
ренетів симеренка знаю з 5 видіва

Ви щаслива людина :umora: а я знаю тільки один який відповідає помологічному опису :ah:
цікавлять передусім кісточкові.

А що саме Вас цікавить?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SACHA.OK

А вот черенки туда весной сможешь отправить, ну допустим на Чернигов? Дело в том, что саженцы запрещено через кордон, черенки тоже, но и спрятать можно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стосовно видів Ренет Симиренка можливо малось на увазі "клонів" як в Джонаголда, адже сорт давній :) , на приклад мені на приклад  не так давно прислали черенок відібраного "клона" Симиренки стійкий до плодожерки,  на жль стійкість не підтвердилася :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стосовно видів Ренет Симиренка можливо малось на увазі "клонів" як в Джонаголда, адже сорт давній :) , на приклад мені не так давно прислали черенок відібраного "клона" Симиренки стійкий до плодожерки,  на жаль стійкість не підтвердилася :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SACHA.OK

А вот черенки туда весной сможешь отправить, ну допустим на Чернигов? Дело в том, что саженцы запрещено через кордон, черенки тоже, но и спрятать можно. 

На рахунок черенків, то звичайно можна вислати черенки :), я взагалі думав десь пізніше викласти список сортів які є в мене в колекції і наявність черенків цих сортів, можливо ще комусь буде цікаво!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

SACHA.OK

Хорошо, будем ждать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стосовно видів Ренет Симиренка можливо малось на увазі "клонів" як в Джонаголда, адже сорт давній :) , на приклад мені на приклад  не так давно прислали черенок відібраного "клона" Симиренки стійкий до плодожерки,  на жль стійкість не підтвердилася :(

Ну незнаю, можливо я  і неправий,:ah: але у Ренет Симиренко немає "клонів", по крайній мірі мені такі невідомі:hmm: Ні а на рахунок стійкості до шкідників :ah: то тут треба до генетиків звертатись, а без них ніяк :IMHO:

Вітаю всіх :hi: Викладаю перелік культур та сортів які будуть в наявності для реалізації на сезон "Осінь 2015 - Весна 2016". Яблуня: Папіровка - підщепа 54-118 Квінті - 54-118 Слава Переможцям - 54-118 Делікатес - 54-118 Ліголь - 54-118 Флоріна - 54-118 Ренет Симеренко - 54-118 Голден Делішес Рейндерс - 54-118 Елізе - 54-118; М-9 Декоста - 54-118; М-9 Фуджі - 54-118; М-9 Мутсу - М-9 Груша: Вільямс - підщепа насіннєва Улюблена Клаппа - насіннєва Яблунівська - насіннєва RX - Sido Ноябрська - Sido Конференція - ВА-29 Кучерянка - ВА-29 Черешня: Присадибна - підщепа магалебка (антипка) Генеральська - магалебка (антипка) Ніжність - --//-- Романтика - --//-- Самберст - --//-- Вишня: Любська - магалебка (антипка) Панда - магалебка (антипка) Слива: Синичка - алича Стенлей - алича Гібридна алича: Глобус - алича Смородина: Гоферт Тісель Орес Рубен Бен Трон Бен Хоп Вернісаж Порічка Малина Прошу модераторів поміняти шапку теми на нову :hi:

Просив би модераторів розкласти список стовпчиком, так як було раніше, :ah: просто стовпчиком зручніше читати і легше орієнтуватись :IMHO::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну незнаю, можливо я  і неправий,:ah: але у Ренет Симиренко немає "клонів", по крайній мірі мені такі невідомі

можливо народ доліплює до відомої назви інші схожі сорти...

але не зважайте . слово "помологічний"  не входить в мій словниковий запас:ah: підозрюю що я тут не один такий.:)

 На рахунок кісточкових.  

1. розкажіть трохи від себе про аличу. ні в кого такого не бачив. (напевно її продають як сливу)

2. чи підходить синичка для сушіння? які для неї опилювачі? 

3. чомусь за останні роки геть повипадали терпкі вишні з темним соком, в нас їх називають простими. яку порадите на компот?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

можливо народ доліплює до відомої назви інші схожі сорти...

Ну це відома практика "базарників", досить часто на базарі червоноплідні яблука продаються під "брендом" :umora: "ЙОНА" (джонатан), а зеленоплідні під "брендом" Ренет Семеренка :af:

1. розкажіть трохи від себе про аличу. ні в кого такого не бачив. (напевно її продають як сливу)

Ну в нас її часто продають під базарною назвою "слива" :wave:

Власне від аличі там форма плодів і стабільна урожайність, гілки реально вгинаються під вагою плодів. :ay: Плоди досить великі десь до 100гр, (цього року менші ніж зазвичай в зв"язку з засухою). Смак ніяк не "аличевий" а сливово-абрикосовий. Достигання десь друга половина липня, якщо знайду фото то викладу :hi:

2. чи підходить синичка для сушіння? які для неї опилювачі? 

 

Сам не пробував сушити, але думаю що ні,:hmm: так як плоди досить соковиті  десертного смаку:ay: На рахунок опилювачів - то це питання до науковців (або інтернету:umora:) сам же ніколи не переймався цим питанням, так як всерівно є різні сорти, тож перехресне запилення в любому випадку присутнє :ah:

3. чомусь за останні роки геть повипадали терпкі вишні з темним соком, в нас їх називають простими. яку порадите на компот?

В нас також "прості" вишні пропадають і як я замітив в основному через моноліоз:IMHO:  А на рахунок компоту - то варю з усіх без перебору, результат непоганий:ay::IMHO::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю всіх :hi: Викладаю перелік культур та сортів які будуть в наявності для реалізації на сезон "Осінь 2015 - Весна 2016". Яблуня: Папіровка - підщепа 54-118 Квінті - 54-118 Слава Переможцям - 54-118 Делікатес - 54-118 Ліголь - 54-118 Флоріна - 54-118 Ренет Симеренко - 54-118 Голден Делішес Рейндерс - 54-118 Елізе - 54-118; М-9 Декоста - 54-118; М-9 Фуджі - 54-118; М-9 Мутсу - М-9 Груша: Вільямс - підщепа насіннєва Улюблена Клаппа - насіннєва Яблунівська - насіннєва RX - Sido Ноябрська - Sido Конференція - ВА-29 Кучерянка - ВА-29 Черешня: Присадибна - підщепа магалебка (антипка) Генеральська - магалебка (антипка) Ніжність - --//-- Романтика - --//-- Самберст - --//-- Вишня: Любська - магалебка (антипка) Панда - магалебка (антипка) Слива: Синичка - алича Стенлей - алича Гібридна алича: Глобус - алича Смородина: Гоферт Тісель Орес Рубен Бен Трон Бен Хоп Вернісаж Порічка Малина Прошу модераторів поміняти шапку теми на нову :hi:

Ще раз хотів би попросити модераторів розкласти список стовпчиком як було раніше:ah: просто дійсно важко розібратись в такому форматі:ak: з мене :az: при зустрічі :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  1. Добрый день,хочу заказать:

 Яблуня: Папіровка,Гібридна алича: Глобус - алича,Вишня: Любська - магалебка (антипка) Панда - магалебка (антипка)- по штучке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите, на чем привит Глобус?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите, на чем привит Глобус?

 Гібридна алича: Глобус - алича :hi:

Після назви кожного сорту через дефіс - підщепа (подвой):hi:

Ну в нас її часто продають під базарною назвою "слива" :wave:

Перепрошою, малось на увазі "японська слива" :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  1. Добрый день,хочу заказать:

 Яблуня: Папіровка,Гібридна алича: Глобус - алича,Вишня: Любська - магалебка (антипка) Панда - магалебка (антипка)- по штучке

Нагадую щоб не було непорозумінь 

 Реалізація саджанців буде проводитись десь з середини жовтня, точніше не скажу, так як все буде залежати від погоди!

Планую бути на "Крузі", тож при бажані, хто там буде, можна буде безпосередньо поспілкуватись :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Викладаю перелік культур та сортів які будуть в наявності для реалізації на сезон "Осінь 2015 - Весна 2016". 

Яблуня:

Папіровка - підщепа 54-118

Квінті - 54-118

Слава Переможцям - 54-118

Делікатес - 54-118

Ліголь - 54-118

Флоріна - 54-118

Ренет Симеренко - 54-118

Голден Делішес Рейндерс - 54-118

Елізе - 54-118; М-9

Декоста - 54-118; М-9

Фуджі - 54-118; М-9

Мутсу - М-9 

Груша: 

Вільямс - підщепа насіннєва

Улюблена Клаппа - насіннєва

Яблунівська - насіннєва

RX - Sido

Ноябрська - Sido

Конференція - ВА-29

Кучерянка - ВА-29 

Черешня: 

Присадибна - підщепа магалебка (антипка)

Генеральська - магалебка (антипка)

Ніжність - --//--

Романтика - --//--

Самберст - --//-- 

Вишня: 

Любська - магалебка (антипка)

Панда - магалебка (антипка) 

Слива: 

Синичка - алича

Стенлей - алича 

Гібридна алича:

Глобус - алича 

Смородина: 

Гоферт

Тісель

Орес

Рубен

Бен Трон

Бен Хоп

Вернісаж 

Порічка Малина

 Прошу модератоів розмістити в шапці теми щоб було легко орієнтуватись :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Доброго дня Олександр, є бажання замовити у Вас такі садженці

Яблуня:

Флоріна - 54-118

Слава Переможцям - 54-118

Груша: 

Конференція - ВА-29

Черешня: 

Генеральська - магалебка (антипка)

Вишня: 

Любська - магалебка (антипка)

Які сорти малини у Вас є?

Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім хто замовив саджанці, чи тут в темі, чи в приват, відправив в п'ятницю зранку. Номера декларацій, а також номер карточки з сумою до оплати відправлю завтра, так як сьогодні немає сил.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...