Перейти к содержанию

куплю матку


Рекомендуемые сообщения

В зв'язку з тим що при огляді сім'ї зірвав кілька маточників ТЗ, а тільки потім побачив мертву матку під льотком :ak: а чекати поки виведеться нова матка немає ні часу ні бажання :ah: Куплю (або прийму в дар :umora: ) матку карніку або бакфаст (крім В33) ;) Кузміч вибачай - но твого Захара не візьму :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну що ж так слабо :dntknw: ну я ж хочу переконатись що бакфаст чи карніка такі чудові як про них розказували тут на форумі :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кузміч вибачай - но твого Захара не візьму :wave:
Я тебе безплатно вышлю плодную матку F-1 В-21 BZF , если не срочно ,проверю какя пчела выйдет от неё :hi: Мама её порвала в этом году всех !
Ну що ж так слабо :dntknw:
Моя тема перебивала твою!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тебе безплатно вышлю плодную матку F-1 В-21 BZF , если не срочно ,проверю какя пчела выйдет от неё Мама её порвала в этом году всех !

Був би дуже вдячний, а скільки часу приблизно треба чекати :ah:
Моя тема перебивала твою!

:umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був би дуже вдячний, а скільки часу приблизно треба чекати :ah:
Тролько облетелась .Созвонимся!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тролько облетелась .Созвонимся!

ОК :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В зв'язку з тим що при огляді сім'ї зірвав кілька маточників ТЗ, а тільки потім побачив мертву матку під льотком :ak: а чекати поки виведеться нова матка немає ні часу ні бажання :ah: Куплю (або прийму в дар :umora: ) матку карніку або бакфаст (крім В33) ;) Кузміч вибачай - но твого Захара не візьму :wave:
Саша, кидай у приват координати нової пошти, завтра якраз відправка, вважай що матка в тебе є.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бортник, матку отримав, дякую :az: До неділі нехай побуде в кліточці, а там попробую випустити :ah: Михайло, а як "звати" твою (вірніше мою) матку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бортник, матку отримав, дякую :az: До неділі нехай побуде в кліточці, а там попробую випустити :ah: Михайло, а як "звати" твою (вірніше мою) матку?
Олександре, до неділі то може й мало... Дивись по поведінці бджіл, якщо якесь питання - телефонуй. В усякому разі нехай випускають самі бджоли. Матку звати дочка В21BZF, запліднена природнім способом на змішаному трутневому фоні :).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олександре, до неділі то може й мало... Дивись по поведінці бджіл,

Ну звичайно буду дивитись на поведінку бджіл, але у них виходу немає, адже я вчора забрав у них останню рамку з відкритим розплодом, яку був їм дав перед цим :ah:
Матку звати дочка В21BZF, запліднена природнім способом на змішаному трутневому фоні

Ну ось тепер все зрозуміло :az::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матку випустив в неділю в обід, випускав сам так як хотів бачити сам чи приймають її. Вечором ще раз подивився - матка вільно лазила по рамці. Сьогодні знову дивився, матка засіяла пів рамки (300) засів щільний :ay: Ще раз дякую Михайло :az::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матку випустив в неділю в обід, випускав сам так як хотів бачити сам чи приймають її. Вечором ще раз подивився - матка вільно лазила по рамці. Сьогодні знову дивився, матка засіяла пів рамки (300) засів щільний :ay: Ще раз дякую Михайло :az::hi:
Дуже радий що операція пройша успішно, коли що - звертайся. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матку звати дочка В21BZF, запліднена природнім способом на змішаному трутневому фоні .

Бортник , В21ВZF знаходиться у BZF , а у нас її дочки . матки які виводими ми вже онуки В21...треба думати над створенням сайту родоводів на зразок " педігрі". Маток отриманих з Європи чи відібраних для репродукції самостійно називати своїм іменем і вказувати що і звідки...пора мабуть і нам в Україні писати свої родоводи бакфаста :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бортник , В21ВZF знаходиться у BZF , а у нас її дочки . матки які виводими ми вже онуки В21

Правильно Артем, треба все називати своїми іменами, а то прийде GBF і розкаже "по чем в Одессе рубероид" :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саша так і я про те. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Саша так і я про те. ;)
Шановні колеги, а десь в Україні , якась наукова установа ,чи приватний матковод , плем господарство, мають банк ( масив інформації)походження нашого, українського племінного матеріалу бджіл? Мені цікавлять карпатські типи (карніка). В цьому році мені потрібно було визначитися з заміною деяких сімей з плем групи ( на 3 пасіках більше 200 сімей). Останні 3 роки матки відбиралися з дочок і внучок, та замінювалися ( продаю пакети) методом масового покращуючого добору.Вирішив" поновити кров" :ah: Всю весну обзвонював матководів закарпаття ,всі в один голос : матки вучківського типу. А пані, що продає матки від Гайдара ,на мої поставлені питанні не стала розмовляти, сказала, що немає коли зі мною балакати :ak: Купив більше сотні маток у матководів Закарпаття. На кінець сезону вибракував, з залишених собі..... 90%!!! Що приходило. В основному всі матки дрібні (140- 170 мг), мітка зроблена дешевим маркером і добре не тримається, відсутній супровідний докумен ( в кращому випадку копія ветсвідоцтва видане на пасіку).По екстерєру матки , в більшості випадків, не відповідали заявленому типу. Приходили явно помісні матки з рижими тергітами, у більшості маток явно виражена жовтизна нижньої частини тергітів. Промірів дискоїдального зміщення та кубітального індексу не робив, залишив на зиму. Що залишив: 2 від Ковач (прислано Віолета Ковач), 4 від Віктора Пап (синевір) і 4 Берцик Ліля. Багато маток прислав Синичка Іван Іванович (бралося для зоомагазину), надсилав вчасно але матки різного екстерєру. З них залишив 6 штук, яких відібрав лише по зовнішньому виду. Жодний постачальник не надав паспорт на матку. Віктор Пап вказав на кліточках номер і назву(тип?)і то добре. Чи то мені не повезло, чи у нас дійсно такий стан справ в селекції карпатських бджіл? :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас дійсно.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mychajlovich, ви б краще за оті гроші, шо витратили на сотню карпатських куплених маток, та купили б собі пару-тройку маток карніки острівного обльоту чи ІО за 60-100 євро і вивели собі від них дочок, і були б задоволені, а так віддали гроші хтозна за шо, і маєте 90% вибраковки. Ви самі своїм повідомленням відповіли на своє ж питання. Немає в Закарпатті матеріалу, здатного конкурувати з європейським, а час покаже...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mychajlovich, ви б краще за оті гроші, шо витратили на сотню карпатських куплених маток, та купили б собі пару-тройку маток карніки острівного обльоту чи ІО за 60-100 євро і вивели собі від них дочок, і були б задоволені, а так віддали гроші хтозна за шо, і маєте 90% вибраковки. Ви самі своїм повідомленням відповіли на своє ж питання. Немає в Закарпатті матеріалу, здатного конкурувати з європейським, а час покаже...
надіюся ,що і ми зможемо відродити славу карпатки. Я з 1972 року займаюся карпаткою. Мав і 69 і 66 і 77 , ще в той час лінії, були матки і "заводського вучківського типу". На жаль то старі часи. Можна купити і можна привезти, віза вікрита і за кордоном буваю часто. АЛЕ ТО ВЖЕ НЕ КАРПАТКА! Але пропозиція слушна. Маю на меті привезти кілька маток , але виключно для покращення "крові"карпатянки. Останнім часом надходять матки з Закарпаття з величезним позитивним кубітальним індексом, це говорить про можливий прилив "крові" карніки з тої сторони Карпат :IMHO1: . Час покаже, дійсно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...