Jump to content
 • entries
  16
 • comments
  60
 • views
  7,695

Нова функціональність "Журналу пасічника"- вересень 2016


Sanich

1,362 views

 Share

До вашої уваги останні зміни та доповнення функціоналу Журналу Пасічника у вересні 2016 року.

1. Можливість обмінюватися матками між двома вуликами. До цього при переміщенні матки у вулик де вже є матка можна було лише видалити існуючу матку без можливості обмінятися. Наприклад, стару матку до нуку як резерв, а молоду в основну сім"ю. Відтепер це можливо і при переносі матки із вулика до вулика система запропонує опцію - обмінятися матками між вуликами:

1.png

2. Можливість ідентифікації вулика по QR коду із мобільного додатку.

Відтепер зверху на сторінці вулика із правої сторони є кнопка натиснувши на яку відкривається сторінка яка містить QR-код та номер вулику. Тепер можна роздрукувати дану сторінку та  наклеїти на вулик.

2.png

3.png

 

Якщо запустити мобільний додаток, перейти до потрібного точка та натиснути кнопку пошуку та іконку QR- коду - активується камера смартфона яку необхідно направити на код. Програма автоматично прочитає код, розшифрує його та відкриє необхідний вулик. Ця функція буде корисна при наявності великої кількості вуликів на точку та спрощення находження необхідного вулика.

4.png

3. Можливість запланувати роботу для вулика без необхідності відкриття вулика та діалогу задач зі сторінки точка. Це має зберегти час тим пасічникам, які працюють з програмою через веб-сайт. Відтепер при натисненні на клітинку із вуликом на сторінці із планом точка, відкривається іконка із прапорцем, при натисненні на яку, можливо відразу попасти на сторінку планування задачі для даного вулика:

5.png

6.png

4. Дещо удосконалена форма реєстрації нових користувачів

- Дата народження розділена на 3 окремих поля замість віконця календаря, так як листати 30-40-50 років назад для вибору правильної дати народження було не зовсім зручно:

7.png

- Удосконалена форма введення номеру телефону. При виборі країни, програма автоматично додає префікс та демонструє прапор вибраної країни:

8.png

- Країна місця перебування пасічника тепер вибирається із списку, замість введення вільного тексту:

9.png

5. Тепер можливо перейти на сторінку вулика або відкрити родовід матки зі сторінки "мої матки", натиснувши номер вулика або посилання "Родовід" в кінці стрічки.

10.png

 

Нагадаю, що маток зручно шукати, використовуючи фільтри, натиснувши конку лійки зліва від назв колонок:

11.png

6. Тепер можливо видалити стрічку огляду або активності з матками. При наведенні на стрічку в журналі операцій по вулику з"являються дві іконки - редагувати та видалити.

12.png

7. На мобільному додатку відтепер можна додавати та редагувати точки. Для цього необхідно перейти на сторінку зі списком точків. Для того щоб додати необхідно натиснути кнопку з плюсиком внизу сторінки, а для того щоб редагувати точок - необхідно натиснути іконку із олівцем напроти точка, який редагується.

13.png14.png

8. З"явилася можливість додавати, редагувати та переміщати вулики в межах точка. В нормальному режимі вулики посортовані по тому як вони розміщені на схемі на веб-сайті - стрічка за стрічкою. Пусті клітинки пропущені. Для того щоб ввійти в режим редагування необхідно натиснути іконку з олівцев вверху екрану . Після цього додаток відобразить усі клітинки точка із розрахунку 16х16. Вільні клітинки будуть мати підсказку що тут можна додати вулика. При натисненні на іконку возика напроти вулика можна перемістити вулик на нове місце на пасіці. Для завершення режиму редагування необхідно натиснути кнопочку у вигляді галочки, яка виникає на місці іконки входу в режим редагування.

15.png16.png17.png18.png

На сьогодні все. Хочу лише додати, що ми закінчуємо роботу над  мобільним додатком в режимі "без інтернету" та на протязі кількох найближчих тижнів зробимо додаток публічно доступним.

Нагадую, журнал доступний за адресою http://bj.tochok.info 

 • Like 3
 Share

3 Comments


Recommended Comments

Питання. Є  тема де оговорюється ця программа? Думаю нею користуватись.

 • Like 1
Link to comment
В 10/4/2016 в 20:28, teplov сказал:

Питання. Є  тема де оговорюється ця программа? Думаю нею користуватись.

Не бачив питання - @Паланочка звернув увагу. :az:

@teplov, Юра, так тема є. Ось посилання на Тему. Як буде багато питань - зробимо цілий розділ. 

Є пару відео про те як реєструватися та навігація по сайту  - перше повідомлення в темі, на яку я даю посилання. 

 Є ще пару записів в моєму блозі по цій тематиці: 

 

 • Like 2
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...