Jump to content
 • entries
  13
 • comments
  132
 • views
  6,023

Уряд затвердив детальні правила виробництва органічної продукції бджільництва


Sanich

2,200 views

 Share

Джерело: Міністерство Аграрної Політики та Продовольства України 

http://minagro.gov.ua/node/20861 

uley.jpg

Кабінет Міністрів України на засіданні Уряду схвалив постанову «Про затвердження Детальних правил виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва». Відповідний проект постанови розроблено Мінагрополітики України.

Прийнятою постановою врегульовуються правові, технологічні, економічні основи виробництва органічної продукції бджільництва фізичними особами. Також встановлюються вимоги щодо утримання, годівлі, лікування бджіл при виробництві органічної продукції бджільництва.

Прийняття постанови обумовлено необхідністю врегулювання вимог до виробників у процесі виробництва органічної продукції відповідно до чинного законодавства. Також забезпеченням передумови ведення органічного бджільництва в Україні й розробки системи отримання екологічно безпечної органічної продукції бджільництва.

Детальніше з правилами органічної продукції бджільництва можна ознайомитись нижче у доданому файлі.

Detalni_Pravyla.doc

 • Like 6
 Share

11 Comments


Recommended Comments

22 часа назад, Маркіян сказал:

Дивна постанова. Ні дати. Н іпідпису. Все як  нас. Типова липа.

Тобто липа? Інформація з сайту міністерства. 

Link to comment
1 час назад, Sanich сказал:

Тобто липа? Інформація з сайту міністерства. 

Це  не липа, а цілий "Дуб" коли перейти по цій сильці   http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/425-18 і уважно та вдумливо прочитати  Закон і зокрема  ст. 22. Тоді стане зрозуміло походження такого " природного явища " в Законах, що стосується бджільництва та її продукції..

Link to comment

Вони пишуть таких законів кожен день сотнями ! але питання в тому чи прийняли і коли? і де підпис  ?:)

 

Пишіт пишіть ! Папір все витримає...:umora:

Link to comment

"проводити підгодівлю бджіл виключно органічним медом з медоносних рослин, які не є генетично модифікованими" - это если какая-нибудь бабка по соседству посадила грядку огурцов ГМОшных, и не дай бог пчелы с нее принесли стакан нектара, то что тогда, весь мед в землю хоронить, как биологически зараженный материал?)))

"на відстані не менш як 5 кілометрів від воскопереробних підприємств, підприємств кондитерської та/або хімічної промисловості, аеродромів, військових полігонів, радіолокаційних, радіо- та/або телетрансляційних станцій, інших джерел мікрохвильового випромінювання;" - и пасеку негде ставить, сейчас вышки телефонные почти в каждом населенном пункте стоят..

Бред, а не закон)

 • Like 1
Link to comment

///У випадку зараження кліщем Varroa destructor можуть застосовуватися такі речовини, як мурашина, молочна, оцтова та/або щавелева кислоти, а також ментол, тимол та камфора. /// про полоски вот клеща не написано нигде. Я как раз купил литр 85% муравьиной кислоты, буду эксперементировать.

Link to comment

Прочитав правила і можу стверджувати, що "органічне"виробництвопродуктівбджільництва в Україні відповідно до цихправил НЕМОЖЛИВЕ,бовоноповинновестисьпоза межами населених пунктів,мінімум 1 км до найближчого сараю чи собачої будки,мінімум 3км до найближчого городу, де сусідка "тьотяфрося"можепосіяти не "органічночисті" рослини,-декоративний сонях, квасолю, ще яку фігню.Та таких теріторій,віддалених від населених пунктів на 3 км з радіусом 3км у нас майже нема.

Link to comment

Пошарився я по сайту британської асоціації бджолярів і відкрив для себе,що в євросоюзі діє мораторій на застосування щодо клотіандін, імідаклоприд і thiomethoxam. https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=uk&prev=search&rurl=translate.google.com.ua&sl=en&u=http://www.bbka.org.uk/files/pressreleases/information_for_bbka_members_4_august_2015_1438684738.pdf&usg=ALkJrhjkignavyOfam7HwF8Bt5vyRabDQA  Уряду б не маядись дурістью з розробкою обговорюваних "правил", а приєднатисьдо мораторію, а ще б краще ліцензувати застосування хімічних препаратів у сільському господарстві, щоб отрутохімікати не продавались на кожному кроці, а обробки робились професіоналами, і в кожній сільраді висів список з двох десятків (мінімум) підприємств, які мають ліцензії, і можуть обробляти сільгоспугіддя та присадибні ділянки.,та графіки, в який період будуть ці обробки проводитись.

Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...