Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  178,550

Бджолярські кооперативи


ромео

1,681 views

 Share

На Тернопільщині селянин створив медовий кооператив

18 січня 13:20
 

У селі Голгоча, що на Тернопільщині, працює найпотужніший сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Бджолиний край», який об’єднав 28 пасічників. Засновником став Ігор Буцик.

Про це стало відомо від ШоТам.

«Щоб стати членом нашого кооперативу, не існує особливих вимог. Приймаємо всіх, хто прагне займатися пасічницькою справою та вміє подбати про власні бджолосім’ї й, звісно ж, готовий допомагати одне одному», — каже Ігор Буцик. 

Кооператив спеціалізується не лише на викачуванні меду, а й на виготовленні солодкої продукції. Вже тепер продають різні сорти меду, бджолину пергу, прополіс, пилок у меді, забрус, крем-меди. З-поміж іншого пропонують покупцям «Медовий айсберг» — стільниковий мед, залитий медом.

У найближчому майбутньому планується створити центр меду, де працюватимуть наймані працівники. Це буде цех з надання послуг з відбирання, фасування і переробки меду, а ще лабораторія з контролю якості меду і бджолопродуктів.

На даний час Ігор Буцик активно впроваджує в життя різні проекти, пов’язані з бджільництвом, бере участь в навчаннях, вдосконалює свої знання та навички, виводить продукцію СОК «Бджолиний край» на міжнародний рівень.

 • Like 1
 Share

2 Comments


Recommended Comments

 
Успішні громади – успішна Україна!
Покровська територіальна громада Дніпропетровської області створила кооператив «Медок» для розвитку бджільництва. У громаді налічується понад дві тисячі бджолярів, які у своїх господарствах утримують від 15 до 200 сімей бджіл.
У приміщенні цеху площею 800 м2 встановлена лінія з перероблення меду потужністю 20 тонн на добу. Мед розфасовується у бочки та відправляється гуртовими партіями, що значно підвищує вартість медової продукції та дає можливість виходу на експортні ринки.
 У планах кооперативу – розфасовувати мед у воскову тару. Адже її можна використовувати декілька разів, а також переробити на свічки або косметичні засоби.
Мінрегіон і надалі буде знайомити з цікавими проєктами, які реалізуються у громадах по всій Україні.
Link to comment

Ну що звірив хто небудь з реєстром , чи є в Покровском районі 2 тис. бджолярів , скільки ще нечислится :umora:

 

 • Like 1
 • Haha 1
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...