Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  178,488

"Солодка" афера


ромео

1,224 views

 Share

 

 НАС

Гіркі наслідки солодкої афери на Херсонщині

 · 06.12.2021

 

Najuliublenishyj-spozhyvachamy-med-mozhe

На Херсонщині менеджерам приватної фірми закортіло підзаробити перепродажем партії меду. Але для цього солодкий продукт спершу треба було купити задешево, а необхідних контактів із бджолярами вони не мали. та комерсанти знайшли вихід в особі підприємця — мешканця Нової Каховки. Той якраз промишляв оборудками з медом, і мав знайомства із пасічниками. Коли йому запропонували виступити посередником у великій угоді, підприємець одразу погодився. І навіть познайомив майбутніх партнерів із пасічниками, котрі нібито були готові хоч зараз виступити постачальниками . Але кошти на придбання меду попросив перерахувати на банківський рахунок дружини, пояснюючи це тим, що сам має інший профіль діяльності – мовляв, не хоче мати неприємностей із податківцями .

У «два прийоми» керівники фірми переказали на той рахунок 800 тисяч гривень, чого мало вистачити на оптову закупівлю 20 тонн меду.  Та замовлений товар не надходив, і кошти «розчинилися» у невідомості. Посередник бив себе в груди, й скаржився на те, що потрапив у кримінальну халепу, й кошти в банку заблокувала поліція. Але менеджери навели довідки в банку, й з’ясували, що насправді перекази знімали наступного дня готівкою, і ніяка поліція цьому перешкод не чинила. Лише тоді комерсанти до тямили, що їх банально обдурили, й звернулися до правоохоронців.

Поліція провела розслідування, й довела провину «медового посередника» у заволодінні чужими коштами в  особливо великих розмірах. Та злочинець їх фірмі так і не повернув – натомість «прикрився» необхідністю утримувати п’ятьох неповнолітніх дітей. От тільки суд Нової Каховки не визнав, що малечу треба доглядати чужим коштом.  І присудив аферистові п’ять з половиною років позбавлення волі, із конфіскацією третини особистого майна. Хоча продаж того майна вочевидь не покриє збитків, завданих «медовим» махінатором.

Сергій  ЯНОВСЬКИЙ.

https://newday.kherson.ua/girki-naslidki-solodkoi-aferi-na-hersonshhini/

 • Like 1
 • Haha 1
 Share

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...