Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  178,550

Внутрішнє споживання перевищило експорт


ромео

1,339 views

 Share

 16 грудня 2021, 08:55
 

Внутрішнє споживання меду в Україні перевищило 50% річного врожаю

med.jpg

У 2021 році бджолярі та інші оператори медового ринку спостерігали суттєве збільшення внутрішного споживання натурального меду в Україні.

Про це повідомляє пресслужба ТМ «Знатний мед».

«У 2021 році внутрішнє споживання  вперше за останні 8 років перевищило обсяг експорту меду за кордон», – вважає Валерій Курейко, бджоляр і співвласник ТМ “Знатний Мед”.

Експерт зазначає, що насамперед це сталося в результаті проведення великої, в тому числі, інформаційної роботи з боку пасічників, а також активність ЗМІ щодо популяризації продуктів бджільництва.

Збільшення споживання меду також відбувається на тлі продовження пандемії Covid 19, що спонукала багатьох людей звернутись до традиційних та природних засобів захисту організму.

Позитивним чинником зростання внутрішніх продажів меду стало збільшення ціни на мед (нагадаємо, що воно відбулося через несприятливі погодні умови, які негативно вплинули на розвиток бджолосімей). Адже пасічнику вигідніше продати 1 кг меду за 4-6 доларів внутрішньому споживачеві, ніж за 2 долари оптовому закупівельнику.

«Внутрішній споживач виграв конкуренцію із експортом: понад 50% медового врожаю залишилось всередині країни, але не на складах та у коморах, а в українського споживача на столі», – зауважив Валерій Курейко.

https://agrotimes.ua/agromarket/vnutrishnye-spozhyvannya-medu-v-ukrayini-perevyshhylo-50-richnogo-vrozhayu/

 • Like 4
 Share

4 Comments


Recommended Comments

Ще б хто порахував, скільки меду в закромах заготовачів лишилось. По-моєму, якраз зараз цей мед вивозиться, заекплений з-під медогонки,, з огдяду на непевні перспективи

Link to comment

Як можна порахувати внутрішнє споживання - гадки не маю. Мед, які продають пасічники в обхід будь-яких торгівельних мереж взагалі не можливо порахувати. :dntknw::IMHO:

 • Like 2
Link to comment

У 2021 році внутрішнє споживання  вперше за останні 8 років перевищило обсяг експорту меду за кордон», – вважає Валерій Курейко, бджоляр і співвласник ТМ “Знатний Мед”.

В середні віки ченці влаштовували диспути на тему " Скільки чортів може поміститись на кінчику голки?". Спроба порівняти внутрішнє споживання меду і експорт - це те ж саме.:IMHO:

 • Haha 2
Link to comment
31 хвилину тому, asaltan сказав:

 

В середні віки ченці влаштовували диспути на тему " Скільки чортів може поміститись на кінчику голки?". Спроба порівняти внутрішнє споживання меду і експорт - це те ж саме.:IMHO:

то експорт це чорти, чи кінчик голки?

 • Haha 3
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...