Jump to content
 • entries
  1,061
 • comments
  2,363
 • views
  184,586

Вулики з меблевої фабрики


ромео

914 views

 Share

Шполянська меблева фабрика освоїла виробництво вуликів

18:34, 09 лютого 2018
 

Свого часу Шполянську меблеву фабрику знали в окрузі як солідного виробника в меблевій галузі. Однак з часом виробництво скоротилося і підприємство опинилося під загрозою закриття  Від занепаду уберегла об’єкт співпраця зі СТОВ «Відродження», яке згодом увійшло до його склад, пише kray.ck.ua.

dsc_0113.jpg
 
 

— Нині у нас працює два з половиною десятки людей. Виготовляємо меблі для навчальних та медичних закладів, виконуємо й індивідуальні замовлення, — розповідає директор фабрики Михайло Шандрук.

Фабрика, окрім меблів, освоїла виготовлення й досить специфічної продукції — вуликів для бджіл. Роблять їх різних типів та модифікацій,  але досить добротно і швидко. Основним замовником стало СПОП «Відродження», яке має власну пасіку. 

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/shpolyanska-mebleva-fabryka-osvoyila-vyrobnyctvo-vulykiv

 • Like 4
 Share

3 Comments


Recommended Comments

Отакої ))). По буднях буваю в Шполі рідко але принагідно заїду подивлюсь. Якщо зійдусь в якості/ціні то взагалі ідеально, адже не потрібно буде за транспортування платити.

 • Like 2
Link to comment

Ось цікаво, що раніше заважало виготовляти вулики і меблі для різних закладів? І лише коли СТОВ "Відродження" злилося з фабрикою, почали щось виготовляти і зокрема вулики для СТОВ "Відродження". Дуже схоже на те, як підприємства доводили до занепаду, а потім за безцінь "відновлювали", але вже у іншій формі власності. В будь-якому разі порадіємо за меблеву фабрику і СТОВ "Відродження" яке має тепер нові вулики і власне виробництво вуликів. 

 • Like 1
Link to comment
Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...