Перейти к содержанию

Регистрация пасеки не по месту жительства


Подолянин

Рекомендуемые сообщения

А если проживаешь не там где находится пасека какая процедура оформления паспорта?

На этот вопрос дан ответ в этой же теме, посмотрите выше. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А если проживаешь не там где находится пасека какая процедура оформления паспорта?

На этот вопрос дан ответ в этой же теме, посмотрите выше. :hi:
Выше это здесь: mirohlebkr, я внимательно прочел всю тему с самого начала. Вроде всё ясно расписано... Но кратко перескажу написанное. Шаг 1. Несете пробы подмора в областную ветлабораторию. Шаг 2. С результатами анализов идете в районную ветлечебницу по месту жительства или по месту нахождения пасеки. Там выдают и заполняют ветеринарно - санитарный паспорт пасеки. На этом регистрация и заканчивается. Извините за "тормоз" но я так понял: анализ проб можно сделать или по месту жительства или по месту нахождения пасеки - разницы нет! А откуда ветврача на осмотр пасеки - с ветлечебницы по месту жительства или с ветлечебницы по месту нахождения пасеки ведь он и будет оформлять паспорт? Будь ласка розтлумачте :hi: Дякую
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В наше, время вполне реально ,могут ужесточить прием меда

уже ужесточили...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Извините за "тормоз" но я так понял: анализ проб можно сделать или по месту жительства или по месту нахождения пасеки - разницы нет! А откуда ветврача на осмотр пасеки - с ветлечебницы по месту жительства или с ветлечебницы по месту нахождения пасеки ведь он и будет оформлять паспорт? Будь ласка розтлумачте opr06K93.gif Дякую

Вет-врач должен быть по месту жительства если такой имеется , если нет то районый --пример несу пробы весной в лабараторию и паспорт сдаю когда сделают заключения пишут в паспорт данные исследования 1 спичечная коробочка на 10 ульев стоила 17 гр--должны осматривать на месте и брать пробы, но как известно на всех не хватает :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для налоговой если смесь предпринимательства и пчеловодства,тогда ты с ними.Если все ограничивается увлечением-то снами.

Как понять где граница предпренимательства и пчеловодства? Откачал мед - продал. Что это увлечение или бизнес?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А откуда ветврача на осмотр пасеки - с ветлечебницы по месту жительства или с ветлечебницы по месту нахождения пасеки ведь он и будет оформлять паспорт? Будь ласка розтлумачте Дякую

:hi: На каждое село, поселок есть участковый ветврач, ето узнаете там куда здаете анализ пчел.. Потом участковому врачу дают задание обследовать пасеку, он приежает обследует и составляет акт, Вы потписываете акт он его передает в раёон, там Вам и выписывают вет паспорт пасики..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Извините за "тормоз" но я так понял: анализ проб можно сделать или по месту жительства или по месту нахождения пасеки - разницы нет!

Не переймайтеся, бо я ще більший тормоз... Якщо з аналізами ще більш-менш(певно таки по місцю "проживання" бджіл), то про реєстрацію взагалі нічого не розумію. Згідно з положенням пасіка реєструється за місцем проживання. То я маю іти в Львівську міську раду і казати, щоб зареєстрували мою пасіку на Тернопільщині, яка стоїть на землі, що мені не належить? Цікаво що б мені в Ратуші сказали на то? :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згідно з положенням пасіка реєструється за місцем проживання.

Паспорт пасіки видають в районній ветеринарній лабораторії за місцем проживання власника пасіки.
То я маю іти в Львівську міську раду і казати

А до органів влади треба звертатися за місцем знаходження пасіки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згідно з положенням пасіка реєструється за місцем проживання.

Паспорт пасіки видають в районній ветеринарній лабораторії за місцем проживання власника пасіки.
То я маю іти в Львівську міську раду і казати

А до органів влади треба звертатися за місцем знаходження пасіки.
Таки я темний, хоч і з пролисинами! Я не розумію як то - звернутися до органів влади по місцю знаходження пасіки, щоб видали паспорт в районній ветлабораторії по місцю проживання? :dntknw::frusty:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таки я темний, хоч і з пролисинами! Я не розумію як то - звернутися до органів влади по місцю знаходження пасіки, щоб видали паспорт в районній ветлабораторії по місцю проживання?

Та ні, спочатку оформлюєте паспорт, а потім його пред'являєте в органі місцевої влади за місцем розташування пасіки. Це як Ваш особистий паспорт , видають за місцем проживання, а пред'являєте його будь-де. Це зроблено для того, щоб можна було кочувати і не треба було кожного разу оформляти новий паспорт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоді питання до земляків львів'ян. Хто і де отримував у Львові паспорт на пасіку, розміщену деінде? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня ще більше засмутили ці тлумачення, але все рівно не зрозуміло як це так - паспорт на пасіку мені видають за моїм місцем проживання. Пасіка "на рогах у кози діда Панаса" - на її обстеження я що повінен транспортувати ветлікаря з району де проживаю в другій регіон, де пасіка? Або як?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасіка "на рогах у кози діда Панаса" - на її обстеження я що повінен транспортувати ветлікаря з району де проживаю в другій регіон, де пасіка? Або як?

Та прочитайте врешті решт Закон про бджільництво...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заглянув у свій ветпаспорт, там в графі "Місце розміщення пасіки" вказано 3 села, в т.ч 1 село в сусідній області. Не знаю, може зараз що змінилося, але коли видавали мені паспорт, то, наскільки я зрозумів, не мало значення де знаходиться пасіка, паспорт просто можна було виписати за місцем проживання (або по місцезнаходженню пасіки). Як буде цієї весни- хз. Мабуть простіше всього піти в найближчу ветлікарню з пробами підмору бджіл і попросити щоб виписали паспорт пасіки. А там уже все детально пояснять :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згідно з положенням пасіка реєструється за місцем проживання.

Паспорт пасіки видають в районній ветеринарній лабораторії за місцем проживання власника пасіки.
То я маю іти в Львівську міську раду і казати

А до органів влади треба звертатися за місцем знаходження пасіки.
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК П О Р Я Д О К N 184/82 від 20.09.2000 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2000 р. за N 737/4958 Затверджено Наказ Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук 20.09.2000 N 184/82 ( z0736-00 ) Порядок реєстрації пасік 1. Цей порядок установлює вимоги до проведення реєстрації пасік усіх форм власності. 2. Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах один раз в рік заснування пасіки. Значить зареєструвати пасіку за місцем знаходження може тільки юридична особа,тобто підприємець?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Значить зареєструвати пасіку за місцем знаходження може тільки фізична особа,тобто підприємець?

Підприємець - так і називається, фізична особа-підприємець, а просто людина - фізична особа.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасіка "на рогах у кози діда Панаса" - на її обстеження я що повінен транспортувати ветлікаря з району де проживаю в другій регіон, де пасіка? Або як?

Та прочитайте врешті решт Закон про бджільництво...
Уважаемый Бортник спокойнее, спокойнее – нервишки у Вас однако! Спасибо за то что уделяете столько внимания, но не надо так волноваться!!!! Должен Вас поправить, и внести коррективы: процедура паспортизации прописана не в Законе Украины (который я кстати знаю не хуже Вас), а в Приказе № 184/82 від 20.09.2000 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань розвитку бджільництва». Может быть у Вас Персональный Закон про бджільництво - тогда звиняйте! А процедура регистрации и паспортизации пасек определена этим: Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки 1. Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки (надалі - паспорт) (додаток) видається районним (міським) управлінням державної ветеринарної медицини на пасіку незалежно від форми її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки. 2. Паспорт підписується головним державним інспектором ветеринарної медицини району (міста) і завіряється печаткою районного (міського) управління державної ветеринарної медицини. Порядок реєстрації пасік 1. Цей порядок установлює вимоги до проведення реєстрації пасік усіх форм власності. 2. Пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах один раз в рік заснування пасіки. 3. Реєстрація пасік проводиться на підставі заяви фізичної чи юридичної особи незалежно від форми власності. У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються назва та адреса заявника, кількість бджолосімей. 4. Під час реєстрації пасік проводиться їх обстеження районними (міськими) управліннями державної ветеринарної медицини. Дані обстежень заносяться у журнал обліку пасік у районному (міському) управлінні державної ветеринарної медицини. 5. Районне (міське) управління державної ветеринарної медицини повинне видати в 30-денний термін заявнику ветеринарно-санітарний паспорт пасіки, що засвідчує факт її реєстрації. Порядковий номер у журналі, під яким зареєстрована пасіка, присвоюється ветеринарно-санітарному паспорту пасіки. И всетаки хочу определиться в этом вопросе! В моем случае, имеем следующее: - я являюсь физическим лицом и проживаю в регионе А; - пасека находится в регионе Б. Из приведенных выше документов имеем следующей алгоритм: - для того чтобы зарегистрировать пасеку мне надо обратиться в администрацию по месту проживания, т.е. в регионе А (п.2 Порядка реєстрації пасік); - для этого надо провести ее обследование ветврачём (п.4 Порядка реєстрації пасік) Вот здесь и возникает вопрос, кто должен проводить обследование пасеки при оформлении паспорта: - ветврач районного (міського) управління державної ветеринарної медицини по месту моего жительства или - ветврач районного (міського) управління державної ветеринарної медицини по месту нахождения пасеки? Если будет проводить ветврач управления по месту моего жительства то каким образом это определяется и осуществляется, если – ветврач по месту нахождения пасеки то как два районных управления между собой будут координировать действия по этому вопросу? И кто будет проводить эпизодическую проверку пасеки, ветврач управления по месту моего жительства и, соответственно, регистрации пасеки, или ветврач управления по месту нахлждения пасеки? Спасибо за внимание! Извините если что-то не так!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемый Бортник спокойнее, спокойнее – нервишки у Вас однако! Спасибо за то что уделяете столько внимания, но не надо так волноваться!!!!

Благодарю за заботу, мои нервы в полном порядке. Во всяком случае, это не тот впрос, ради которого... Вы меня поняли, надеюсь.
1. Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки (надалі - паспорт) (додаток) видається районним (міським) управлінням державної ветеринарної медицини на пасіку незалежно від форми її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки. 2. Паспорт підписується головним державним інспектором ветеринарної медицини району (міста) і завіряється печаткою районного (міського) управління державної ветеринарної медицини.

Разве я где-то утверждал обратное?
- я являюсь физическим лицом и проживаю в регионе А; - пасека находится в регионе Б.

Это в точности мой случай, место моего проживания и место расположения пасеки разнесены в пространстве на 80 км.
Вот здесь и возникает вопрос, кто должен проводить обследование пасеки при оформлении паспорта: - ветврач районного (міського) управління державної ветеринарної медицини по месту моего жительства или - ветврач районного (міського) управління державної ветеринарної медицини по месту нахождения пасеки? Если будет проводить ветврач управления по месту моего жительства то каким образом это определяется и осуществляется, если – ветврач по месту нахождения пасеки то как два районных управления между собой будут координировать действия по этому вопросу? И кто будет проводить эпизодическую проверку пасеки, ветврач управления по месту моего жительства и, соответственно, регистрации пасеки, или ветврач управления по месту нахлждения пасеки?

В данном случае вы вольны поступать по своему усмотрению, выбирать тот вариант,который Вам удобнее осуществить. Лично я, ввиду того что ветеринара по месту расположения пасеки, найти живого не смог, для решения всех процедурных вопросов привожу ветеринара из районной ветлечебницы по месту жительства (там выдавали и паспорт) - его подпись действительна. Желаю успехов!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ветеринарно-санітарний паспорт треба виписувати там, де Ви будете мати пільги з податків на торгівлю с/г продукцією (медом, воском і т.п.), а саме: там, де Вам виділена ділянка для ведення сільського господарства, де виділена ділянка для будівництва, або обслуговування будинку, де знаходиться ваша садово-городня ділянка (дача). Якщо зареєструєте в іншому місці, то податкова має повне право стягнути з Вас 15% від виторгу за мед і т.п. Інша справа, що пасіка може зимувати в місті, а на літо відкочовувати в Крим за лавандовим медом, або на Алтай невідомо за чим. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(valmir @ 28.11.2010, 15:29) 1. Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки (надалі - паспорт) (додаток) видається районним (міським) управлінням державної ветеринарної медицини на пасіку незалежно від форми її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки. 2. Паспорт підписується головним державним інспектором ветеринарної медицини району (міста) і завіряється печаткою районного (міського) управління державної ветеринарної медицини. Разве я где-то утверждал обратное?

Да Вы вообще ничего не утверждали, а отправляли к Закону о пчеловодстве :umora: А это цитаты из другого документа :ae:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да Вы вообще ничего не утверждали, а отправляли к Закону о пчеловодстве

Я описал порядок действий, который выполнил сам при регистрации пасеки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да Вы вообще ничего не утверждали, а отправляли к Закону о пчеловодстве

Я описал порядок действий, который выполнил сам при регистрации пасеки.
Не перетасовывайте а прочтите Пост 63
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ветеринарно-санітарний паспорт треба виписувати там, де Ви будете мати пільги з податків на торгівлю с/г продукцією (медом, воском і т.п.), а саме: там, де Вам виділена ділянка для ведення сільського господарства, де виділена ділянка для будівництва, або обслуговування будинку, де знаходиться ваша садово-городня ділянка (дача). Якщо зареєструєте в іншому місці, то податкова має повне право стягнути з Вас 15% від виторгу за мед і т.п. Інша справа, що пасіка може зимувати в місті, а на літо відкочовувати в Крим за лавандовим медом, або на Алтай невідомо за чим. :hi:
Бортник отправляет к Закону Про пчеловодство, а Вы в Крым или на Алтай :umora: Ох когда и пошутить, как не сейчас в предверии новых перепетий когда новый налоговый Кодекс приняли :umora::crazy: В Крым я согласен :umora::az: а на Алтай надо оформлять загранкомандировку, Россия однако ;) Но пасеку надо регистрировать всетаки по месту регистрации пасечника, как бумага пишет и Бортник подтверждает!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не перетасовывайте а прочтите Пост 63

Почтите всю тему и найдете ответ на всё, что может интересовать пасечника при регистрации пасеки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не перетасовывайте а прочтите Пост 63

Почтите всю тему и найдете ответ на всё, что может интересовать пасечника при регистрации пасеки.
А Вы думаете я не читал? :umora::ae: И вопрос не один на эту тему Вам задал
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...