Перейти к содержанию

Что вас беспокоит в саду или на огороде?


Юстина

Рекомендуемые сообщения

Щось моя абрикоска мене тривожить.

Того року щось незрозуміле було з листям.

Цього року листя  спочатку  стало як попечене і почало сохнути, частина листя скручується. Цвіло дуже рясно, наразі вся завязь облетіла.:dntknw:

f58c55023402.jpg 2c4056b552c7.jpg064f335db0e9.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Бджолопотам сказал:

Щось моя абрикоска мене тривожить

Скоріш за все це моніліоз - грибкове захворювання. Загугліть "хвороби абрикос" там розписані симптоми, фото уражень і яке лікування. Терміново лікуйте, жалко деревця і вашої праці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як оздоровити грунт від збудника верцитильозного вянення? Ділянка, де зараз сад, багато років поспіль використовувалась для вирощування пасльонових, практично без сівозмін. Останні роки щороку втрачаю абрикоси і персики 6-10 річного віку від верцитильозного вянення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Alazon сказав:

Як оздоровити грунт від збудника верцитильозного вянення?

На відкритих ділянках можна на 2-3 роки посіяти люцерну. У розплідниках при ВІЛТі під кісточковими одноразово помірно посипають землю негашеним вапном

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я думав полити землю розчином фундазолу, може ще біопрепаратами типу фітодоктора, та не знаю як вони можкть впливати один на одного. Вапна куплю і посиплю, та чергове дерево рідкісного вже сорту абрикос - Заліщицький почало всихати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Alazon сказав:

Я думав полити землю розчином фундазолу,

В цивілізованому світі фундазол заборонений, бо сприяє підвищенню стійкості патогенів до будь- якої отрути. Також складові фундазолу відкладаються у мозку з відповідними наслідками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, язичник сказав:

В цивілізованому світі фундазол заборонений, 

Не знав, дякую. От лише чому в нашій Україні чудес він дозволений і,здається, навіть рекомендований препарат як фунгіцид широкого спектру дії. Чи можете щось порекомендувати крім вапна? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня появились вот такие растения. А вот что это?
Уже отцветает, но еще несколько цветков удалось поймать.

цвет фигни1.jpg

цвет фигни2.jpg

цвет фигни3.jpg

цвет фигни4.jpg

цвет фигни5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Иосифович сказал:

У меня появились вот такие растения. А вот что это?
Уже отцветает, но еще несколько цветков удалось поймать

Этот кустарник до того необычен, что часто его принимают за гибрид смородины с крыжовником. В самом деле, а что бы вы подумали, увидев листья крыжовника на ветвях без колючек высотой около 2 метров и усыпанных гроздьями черных ягод диаметром 1 см, но не совсем круглых, а немного овальных? И уж совсем бы озадачились, попробовав ягоды на вкус: он совсем не крыжовниковый, а скорее черничный, чем смородиновый. На самом деле это действительно смородина, но не смородина черная, что встречается почти на каждом участке, а совершенно необыкновенная — смородина золотистая.

Смородина золотистая



Источник: https://www.botanichka.ru/article/buffalo-currant/

Посмотрите источник там больше информации

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Этот кустарник до того необычен, что часто его принимают за гибрид смородины с крыжовником. В самом деле, а что бы вы подумали, увидев листья крыжовника на ветвях без колючек высотой около 2 метров и усыпанных гроздьями черных ягод диаметром 1 см, но не совсем круглых, а немного овальных? И уж совсем бы озадачились, попробовав ягоды на вкус: он совсем не крыжовниковый, а скорее черничный, чем смородиновый. На самом деле это действительно смородина, но не смородина черная, что встречается почти на каждом участке, а совершенно необыкновенная — смородина золотистая.

Ribes-aureum-01-640x427.jpg


Источник: https://www.botanichka.ru/article/buffalo-currant/
Посмотрите источник там больше информации
У нас називають її "йошта", хоча я не знаю, наскільки вона "йошта", але клопами, як смородина, не воняє.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Вадим Попов сказал:

У нас називають її "йошта", хоча я не знаю, наскільки вона "йошта", але клопами, як смородина, не воняє.

Йо?шта — гібрид чорної смородини та аґрусу. Рослина виведена в 1970-х роках у ФРН селекціонером Рудольфом Бауером. 

А золотиста смородина росте у багатьох у селі спокон віку. Догляду не потребує, сама засівається

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Йо?шта — гібрид чорної смородини та аґрусу. Рослина виведена в 1970-х роках у ФРН селекціонером Рудольфом Бауером. 
А золотиста смородина росте у багатьох у селі спокон віку. Догляду не потребує, сама засівається
Я про те, що у нас одне та інше плутають та не розуміють різниці. Минулого літа 2 години, торгуючи на ринку поруч, доказував родичці, що в неї не йошта, а смородина... В кінці кінців, продала, сказавши людям, що то є смородина... Отак і живемо...
П.С. У нас до цього часу не знають, як виглядає живокіст та валеріана, хоча ростуть вони майже на кожній долині. Так що тут немає чого дивувати людям.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Надія сказав:

Этот кустарник до того необычен, что часто его принимают за гибрид смородины с крыжовником. В самом деле, а что бы вы подумали, увидев листья крыжовника на ветвях без колючек высотой около 2 метров и усыпанных гроздьями черных ягод диаметром 1 см, но не совсем круглых, а немного овальных? И уж совсем бы озадачились, попробовав ягоды на вкус: он совсем не крыжовниковый, а скорее черничный, чем смородиновый. На самом деле это действительно смородина, но не смородина черная, что встречается почти на каждом участке, а совершенно необыкновенная — смородина золотистая.

 

Моя цвіте щороку, а ягід на ній ще не бачив:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, gardener сказал:

Моя цвіте щороку, а ягід на ній ще не бачив

Родить. Не знаю наск1льки правильно, але не байдикуе.

1 час назад, Вадим Попов сказал:

У нас називають її "йошта", хоча я не знаю, наскільки вона "йошта", але клопами, як смородина, не воняє.

Це не йошта однозначно. Йошта у мене е але це р1зн1 рослини.

1 час назад, Надія сказал:

На самом деле это действительно смородина, но не смородина черная, что встречается почти на каждом участке, а совершенно необыкновенная — смородина золотистая.

Можливо це д1йсно золотиста смородина. П1д словом золотиста  смородина ми привикли бачить б1л1 пор1чки. А це р1зн1 реч1. Золотисту смородину бачить не приходилось, тому й запитав.
Щиро дякую вс1м не байдужим хто в1дкликнувся.  Велике спасиб1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Иосифович сказав:

 

Можливо це д1йсно золотиста смородина. П1д словом золотиста  смородина ми привикли бачить б1л1 пор1чки. А це р1зн1 реч1. Золотисту смородину бачить не приходилось, тому й хапитав.
 

то Ви не правильно привикли:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, gardener сказал:

то Ви не правильно привикли:umora:

Ой.:umora::umora::umora: Не лякайте мене, а то я подумаю що не правильно жив.:umora: Мо1 батьки учили мене що це смородина б1ла, а ця - червона, а ця - чорна, а ця не смердюча 1 кисла.:umora: А уже п1зн1ше я роз1брався де смородина, а де пор1чки, а де йошта. А тут 1ще-й золотиста смородина потрапила в поле зору.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Иосифович сказав:

 Мо1 батьки учили мене що це смородина б1ла,

От бачите. А звідки ж Ви привикли шо то золотиста?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, gardener сказал:

А звідки ж Ви привикли шо то золотиста?

На б1лу - батькова сестра, говорила що то не б1ла а золотиста.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Иосифович сказал:

Мо1 батьки учили мене що це смородина б1ла, а ця - червона, а ця - чорна, а ця не смердюча 1 кисла.:umora: А уже п1зн1ше я роз1брався де смородина, а де пор1чки

Якось по радіо тлумачили українську мову. То говорили, що у російській мові є смородина "черная, белая, красная" . А по українські, якщо білі або червоні - то порічки, а якщо смородина - то лише чорна. І говорити "чорна смородина" неправильно. Бо якщо смородина, то і так зрозуміло, що чорна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

Моя цвіте щороку, а ягід на ній ще не бачив:hmm:

А ми у свекрухи щороку компот і вареня з неї варимо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, gardener сказав:

Моя цвіте щороку, а ягід на ній ще не бачив:hmm:

Спробуйте їй пару посадити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.05.2019 в 20:20, Alazon сказав:

Чи можете щось порекомендувати крім вапна? 

З безпечних засобів можна обробляти ранньої весни 3% бордоскою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, язичник сказав:

Спробуйте їй пару посадити

може й ви праві. В мене було дві, але без толку. Потім посадив ще одну, а тих дві - під сокиру. Я їх садив щоб мати підщепу для штамбових смородин та порічок, але не склалось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробуйте їй пару посадити
Росте 2 штуки поруч, вже їм З роки, а плодів немає. Материнський кущ плодоносить, а ці - ні...разу ще.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Вадим Попов сказав:

Росте 2 штуки поруч, вже їм З роки, а плодів немає. Материнський кущ плодоносить, а ці - ні...разу ще.

 

Сіянці золотої смородини плодоносять на 5- 7 рік. Кореневі відростки як правило плодоносять з чотирьох років

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...