Перейти к содержанию

Бокс


SASHA.OK

Рекомендуемые сообщения

коментар бою Кличко проти Повєткіна. 1antHJCInk8

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Подивився свіженький бокс Кличка. Пулєв геть не справив враження... Останній удар сподобався :ay: результативний... Хто там наступний???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як то Пулєв не справив враження - в першому раунді мало не відправив Кличка в нокдаун. Інша справа, що після цього Кличко його туди відправив і, склалося враження, не хотів рано шоу закінчувати. Пулєв був дуже незручним суперником, який ішов в атаку і не дава розслабитися Володі. Але Кличко все жбув кращим. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як то Пулєв не справив враження - в першому раунді мало не відправив Кличка в нокдаун. Інша справа, що після цього Кличко його туди відправив і, склалося враження, не хотів рано шоу закінчувати. Пулєв був дуже незручним суперником, який ішов в атаку і не дава розслабитися Володі. Але Кличко все жбув кращим. :)
Думаю,що Кличка стала збивати з пантелику непередбачуваність суперника і його швидка відновлюваність.Ось чому й форсував події.Бо далі могло бути і так,і інакше.Болгарин сподобався не менше Кличка!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Болгарин сподобався не менше Кличка!
Тільки нашому пощастило. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Болгарин сподобався не менше Кличка!
В першому ж раунді два нокдауна :dntknw: що тут може подобатись?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як то Пулєв не справив враження - в першому раунді мало не відправив Кличка в нокдаун. Інша справа, що після цього Кличко його туди відправив і, склалося враження, не хотів рано шоу закінчувати. Пулєв був дуже незручним суперником, який ішов в атаку і не дава розслабитися Володі. Але Кличко все жбув кращим. :)
Думаю,що Кличка стала збивати з пантелику непередбачуваність суперника і його швидка відновлюваність.Ось чому й форсував події.Бо далі могло бути і так,і інакше.Болгарин сподобався не менше Кличка!
Теж є така думка що Кличко форсанув події, тому що болгарин був занадто непередбачуваний і небезпечний. Я отримав задоволення від бою - не було гри в одні ворота. Ще додав би, що Кличко вкотрий раз продемонстрував, що сила + інтелект значно переважають "Сила есть - ума не надо". Брати піднесли рівень професійного боксу на новий рівень, перетворивши його не на зарубу двох перекачаних неандертальців, а на виважену і комбінаційну гру. Інше питання, що багатьом подобаєтсья саме заруба двох, не обтяжених інтелектом боксерів, але, як завжди - всіх не задоволльниш. P.S. Нокаут був витвором мистецтва. Я думаю, болгарин до цих пір не зрозумів що сталося. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. Нокаут був витвором мистецтва. Я думаю, болгарин до цих пір не зрозумів що сталося. ;)
Саме так.Щоправда він висловлювався,мовляв,Кличку просто поталанило.Для мене ж тривожні дзвіночки зателенькали в третьому раунді,коли наш боксер став все частіше "вішатися" на супротивника.Злякався: чи не видихається козак?А за тим ще й кілька пропущених досить відчутних джебів... П"ятий раунд теж починався з сюрпризу--Кличко нарвався на удар.Але ж і відповів миттю і з блискавичною люттю!Тепер думаю чи не були то підстави, домашні заготовки аби приспати увагу болгарина??!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брати піднесли рівень професійного боксу на новий рівень, перетворивши його не на зарубу двох перекачаних неандертальців, а на виважену і комбінаційну гру.

Я отримав задоволення від бою

Санич! Даже в этом мы разные люди.Бокс и виважену і комбінаційну гру. вещи не совместимы :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Санич! Даже в этом мы разные люди.Бокс и виважену і комбінаційну гру. вещи не совместимы :hi:
Странно , без комбинаций и игры это называется мочилово, и никак не бокс.Ну а насчёт разные , да , разные.Ведь у вас правил и законов не соблюдают. Вы знаете даже у собаководов ( норников)есть предпочтения фокстерьерам и ягдтерьерам.Одни в норе работают как шахматисты а другие как машины убийцы.Так вот фокс работает думая , обманывая зверя, а ягд часто выползает без скальпа, выйдя из строя на меюсяц, а то без челюсти. Но то такЭ , мне кажется на ваше мнение сыграл не сам бой а ленточка и цвет победного прапора в руках спортсмена :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но то такЭ , мне кажется на ваше мнение сыграл не сам бой а ленточка и цвет победного прапора в руках спортсмена

Кузмич, ты все сразу переводишь в политику. Я не понаслышке знаю что такое бокс, и те требования которые высказал Санич очень подходят к чемпионату мира по шахматам а не к боксу :IMHO1: и думаю не только. Да, мне не нравится тактика ведения боя Кличком, но то что никто его не может победить многого стоит, никто не может оспорить его чемпионство. Остальное тобой сказанное, твое больное воображение и ко мне никакого отношения не имеет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообще, положа руку на сердце, бои Кличко не отличаются зрелищностью :IMHO1: Особенно Владимира. Но всеравно они молодцы. Вот бы Виталик Валуева вызвал, да навалял тому гомодрилу :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообще, положа руку на сердце, бои Кличко не отличаются зрелищностью :IMHO1: Особенно Владимира. Но всеравно они молодцы. Вот бы Виталик Валуева вызвал, да навалял тому гомодрилу :ole_ole:
Не будь тактики,стратегии,планирования,Клички не могли бы так толго и прочно держаться на Олимпе. :IMHO1: Я слушал прогноз Валуева на этот матч.Он предсказывал победу Кличко в шестом раунде.Как видим,ошибся не на много.И,кстати,по его речи не скажешь.что вещает ГОМОДРИЛ.Внятно,логично,доказательно.Внешность,правда,не того...Каюсь--и сам поначалу считал депутата Думы почти что троглодитом :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообще, положа руку на сердце, бои Кличко не отличаются зрелищностью

А я о чем говорю? Например бои Усика мне намного больше нравятся и смотрю с удовольствием :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Остальное тобой сказанное, твое больное воображение и ко мне никакого отношения не имеет.
Если на самом деле мной сказанное всего лишь воображение, готов принести извинения при личной встрече :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообще, положа руку на сердце, бои Кличко не отличаются зрелищностью

Да, но там есть другая изюминка. ;) А вообще для мене зрелища хватает. А главное, что Клички уже вписалитаку страницу в историю мирового бокса, что вряд ли кто уже сможет хотя бы повторить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообще, положа руку на сердце, бои Кличко не отличаются зрелищностью

А я о чем говорю? Например бои Усика мне намного больше нравятся и смотрю с удовольствием :az:
:ay: Котяра Ваш Усик. мені болгарин сподобався. :ay: Ніби підготувався до всього від Клічка. ;) думаю це ще не кінець...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообще, положа руку на сердце, бои Кличко не отличаются зрелищностью

А я о чем говорю? Например бои Усика мне намного больше нравятся и смотрю с удовольствием :az:
:ay: Котяра Ваш Усик. мені болгарин сподобався. :ay: Ніби підготувався до всього від Клічка. ;) думаю це ще не кінець...
Про видовіщність,котярість і ще якісь витрибеньки говорити можна.Коли сидиш перед екраном телевізора.А от коли піднімешся на реальний ринг,коли скуштуєш удар рукавички силою в кілька сот кілограмів...Тоді виміри і критерії інші.І розумієш,що Усик не такий вже й Котяря,чи навіть більше-- Клички--не зовсім бездарі :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про видовіщність,котярість і ще якісь витрибеньки говорити можна.Коли сидиш перед екраном телевізора.А от коли піднімешся на реальний ринг
:umora: Для нас головний критерій видовищність. А на рахунок вийти на ринг :dntknw: от тут не знаю навіть що сказати. :umora: Думаю нам з Вами краще виходити проти Клічка. Мучити буде менше. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про видовіщність,котярість і ще якісь витрибеньки говорити можна.Коли сидиш перед екраном телевізора.А от коли піднімешся на реальний ринг
:umora: Для нас головний критерій видовищність. А на рахунок вийти на ринг :dntknw: от тут не знаю навіть що сказати. :umora: Думаю нам з Вами краще виходити проти Клічка. Мучити буде менше. ;)
Пояснюю за пунктами. 1.Для досягнення видовищности краще відвідати стриптиз-бар,шоу Кіркорова чи Борі Моісеєва і т.п. 2.Усі без винятку боксери знають і відчувають силу удару а тому намагаються не лише нанести його а й будь-що не пропустити,бо... 3.Бідній головонці після струсу мозку буде все рівно,хто "приклався"--Тайсон,Повєткін чи Кличко :IMHO1: 4.Про бокс гарно писав Джек Лондон.Прочитайте його оповідання "Мексиканец".Там особливо "видовищно" :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

готов принести извинения при личной встрече

Будем живы возможно увидимся на встрече в Харькове. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Для досягнення видовищности краще відвідати стриптиз-бар,шоу Кіркорова чи Борі Моісеєва і т.п.

Каждому свое :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Для досягнення видовищности краще відвідати стриптиз-бар,шоу Кіркорова чи Борі Моісеєва і т.п.

Каждому свое :IMHO1:
дивився я колись бушидо в гостях. а дівчата возмущались що скучно. потім якось примовкли дивляться і перешіптуються. ну думаю зацікавились спортом. потім питають мене. - усі в обтягуючих плавках а причандалів чомусь не видно. :blink::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

готов принести извинения при личной встрече

Будем живы возможно увидимся на встрече в Харькове. :az:
Спасибо за напоминание. Немедленно приступаем к подготовке. Ориентировочно - последняя суббота января или первая суббота февраля. Надеюсь, обойдемся без бокса, хотя в качестве зрителей, возможно и примем участие. Если в ”Локомотиве” в эти дни что-то будут проводить из того репертуара что нам всем интересно. Прошу пардону за флуд, но вопрос тоже важный.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...