Перейти к содержанию

Виставка бджільництва 2008 в Києві


bdgolar

Рекомендуемые сообщения

а мені прийшлось би ще під оком її носити в пальцях щоб всі бачили що я свій

От біда, тоді будем робити як рекомендує STRUK 07, будемо в руці тримати журнал" ОГОНЁК", Тільки де його тепер дістати??? :umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную емблему-ребус: post-3-1211525699_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли там наступна виставка?

Здається на спаса

А що, до Стрия ніхто не їде?. З нашого Братства буде цілий "бус" , їдемо зі Свічею і з Хоругвою. А вам слабо?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вам слабо?

Так в нас ні свічі, ні хоругви - не знаєм чи приймуть!!! :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так в нас ні свічі, ні хоругви - не знаєм чи приймуть!!!

В 2005 році ми приїхали в Стрий на перший парад пасічників. Нас було 16 . Моїх знайомих серед них було четверо. Знайомились по дорозі. Про Хоругву і, тим більше про Свічу, ми тоді навіть не мріяли. Ігоря Дмитртровича Брика я навіть в лице не знав. Ми як бідні родичі тулились в куточку. Але нас помітили, надали слово на конференції і радо прийняли в пасічничу спільноту. Ми по-білому заздрили тоді Стриянам і дали собі слово створити щось подібне в Луцьку . За 2 роки нам це вдалося. Див "УП" №3,6, особливо №7. Тому і прошу всіх приїхати, подивитись, навчитись, заповзятись зробити щось краще. Тоді ми всі станемо дружнішими, сильнішими, багатшими на друзів, однодумців, соратників. Ось що я мав на увазі коли сказав
А вам слабо?

Надіюсь, що нікого не образив, а лише зачепив ГОНОР. До зустрічі в Стрию!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-218-1211709181_thumb.jpg post-218-1211709298_thumb.jpgpost-218-1211709387_thumb.jpgpost-218-1211709443_thumb.jpgpost-218-1211709776_thumb.jpg фото з Радехова.

post-218-1211709826_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До зустрічі в Стрию!

Так хто вже підготував
під ліве око бджолу перед виїздом???

Соломка обіцяв бути. Правда цьому безвусому юнаку шифруватись не треба - його по бороді легко впізнати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надіюсь, що нікого не образив, а лише зачепив ГОНОР. До зустрічі в Стрию!

Мене точно не образили, бо немаю ані в цьому плані ҐОНОРУ, ані амбіцій щодо створення чогось кращого, ніж в когось. Віддаю перевагу робити те що в мене краще получається. Втім ми вже про це говорили...От поспілкуватися з хорошими людьми варто. Якщо не буде проблем на пасіці, спробую приїхати. А фотокореспонденти будуть? :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А фотокореспонденти будуть?

Від Форуму обіцявся один з адмінів зі Львова. :umora: , але можу підстрахувати.
поспілкуватися з хорошими людьми варто.

Так отож!
До зустрічі в Стрию!

Там будуть ВСІ хороші люди. Я з Луцька везу 20 хороших людей (у них також є багато
проблем на пасіці

але вони їдуть до Стрия.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бо немаю ані в цьому плані ҐОНОРУ,

Не вірю!. :IMHO1: Невже Ви не хочете, щоб "Форум на Точку" був кращим за інші, наприклад? Якби не прагнення зробити щось краще, ніж інші, то ми й досі жили в печерах.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від Форуму обіцявся один з адмінів зі Львова. , але можу підстрахувати.

Нема гідного фотоапарата...
Не вірю!. Невже Ви не хочете, щоб "Форум на Точку" був кращим за інші, наприклад?

Ваше право не вірити. А Форум ми стараємось зробити просто гідним уваги і все. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

гідним уваги і все.

Ой не оправдуйтесь.
Нема гідного фотоапарата..

Мені родина подарувала на День народження OLIMPUS -SP-510UZ. Якщо визнаєте його гідним, то можу надати в оренду для висвітлення свята в Стрию ( по шпикулятивних цінах, звичайно).А я займуся "збором компромату" на свою стареньку відеокамеру. Так що запрошую до співпраці. P.S, Заробленими грішми чесно поділимось. :az:;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на НВЦ в Києві в цьому році с/г виставки не буде чи що? Колись була і в Чубинському.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

OLIMPUS -SP-510UZ. Якщо визнаєте його гідним

Ну в порівнянні з моєю мобкамерою 1,3 МП - підійшов би. :umora: Але як я і думав, приїхати не зможу. Є невідкладні справи на наступні вихідні. В кого пасіка за 90 км і повний робочий графік, мене зрозуміють, та щей в червні... Може Sij зможе... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може Sij зможе...

Була така мова.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Підскажіть будласка коли відбудеться щорічна виставка в Інституті Бджільництва імені Прокоповича?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Не нашел куда вместить. Админ. перемести.. Собираюсь в Киев 15-20 января. Что можно будет посмотреть или посетить по пчеловодству в городе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...