Jump to content

Интересные сайты

Recommended Posts

Пчеловоды кто готов заявить о себе и оставить у нас ссылку на свой сайт, и не боится оставить обратную, милости просим к нам "ДОМ Пчелы. Все о пчеловодстве". Информации никогда не много, но она бывает бесполезна. :IMHO1:
Дуже гарно!Але хто господар?Якось незручно йти на гостини,невідаючи до кого... :dntknw:

Пчеловоды кто готов заявить о себе и оставить у нас ссылку на свой сайт, и не боится оставить обратную, милости просим к нам "ДОМ Пчелы. Все о пчеловодстве". Информации никогда не много, но она бывает бесполезна. :IMHO1:
Дуже гарно!Але хто господар?Якось незручно йти на гостини,невідаючи до кого... :dntknw:
Господар Я. Тут поставлю своє фото обов’язково, але коли найду гарне. А на сайті моє фото, я по правий бік. :hi: Дякую за гарні відгуки. :hi: Якщо в vконтактах зареєстровані, для сайту створив групу, запрошую всіх.

Буду мати Вас на увазі.Головне,щоб були не тим Корлосом,котрий :af: терором наганяв жах на половину світу... :umora:

Не дуже зрозумів, що мається на увазі.

щоб були не тим Корлосом,котрий терором
Що за постать така негативна ??? :dntknw:

• 3 months later...

Вот тоже начал недавно создавать сайт по пчеловодству http://pchelochka.ucoz.ru Правда я больше понимаю в пчелах чем в создании сайтов, но потихоньку учусь.

Что должен знать пчеловод? Ответы на Пасеке Андрея Витушинского Систематическое проведение онлайн вебинаров

Приглашаю всех на свой бесплатный онлайн вебинар. Тема "Подготовка семей разной силы к раннему медосбору". Отвечу на все ваши вопросы. Состоится 25 марта 2012г в 19.00 МСК. От Вас только доступ к интернет. http://p-a-s-e-k-a.com/ranniy_medosbor.html

спасибо за вебинар било оч интересно

• 2 weeks later...
Дякую за гарні відгуки. opr06K93.gif Якщо в vконтактах зареєстровані, для сайту створив групу, запрошую всіх.

Файний сайтик, ех.. была не была: иду в модераторы, примете??? :blink:

• 3 weeks later...

Хто хоче послухати спів матки то це сюди http://kurskbee.ucoz.ru/dir/obshhenie_pche...pchelovodov/242

• 1 month later...
Пасічницький ярмарок - дошка оголошень пасічників і для пасічників.

Додано функцію коментування оголошень. Пишіть свої відгуки, якщо є що написати. :hi:

• 2 months later...

На сайті Наші бджоли встановлено зручний для користування Каталог сайтів, де власники сайтів можуть самостійно обмінятися посиланнями, чи банерами. Ми завжди раді співпраці! :hi:

• 2 months later...

Сайт "Медова Полтавщина" medova.poltava.ua - сторінка бджоляра з Полтавського регіону про бджолопродукцію, яку він виробляє та реалізує. Ресурс містить безкоштовну дошку оголошень пасічників, каталог українських та зарубіжних сайтів про бджільництво.

post-5718-1354525537_thumb.jpg

каталог українських та зарубіжних сайтів про бджільництво.

Тільки в каталозі чомусь непрямі посилання на ці сайти, а це не зовсім порядно по відношенню до тих сайтів, які розмістили в себе посилання на Ваш. Ці сайти для пошуковиків на Вашому не засвічуються, в той час, як Ваш видно на сайті партнера. Чи партнерство це?.. :hi:

каталог українських та зарубіжних сайтів про бджільництво.

Тільки в каталозі чомусь непрямі посилання на ці сайти, а це не зовсім порядно по відношенню до тих сайтів, які розмістили в себе посилання на Ваш. Ці сайти для пошуковиків на Вашому не засвічуються, в той час, як Ваш видно на сайті партнера. Чи партнерство це?.. :hi:
Для тих сайтів, які розмістили посилання на мій сайт у каталозі існує пряме посилання (текстове + банер), а ті сайти які не побажали обмінятись посиланнями (є сайти які взагалі не усвідомлюють що це) то внесені у каталог та мають непряме посилання. Хоча через деякий час кожна комірка каталогу індексується пошуковими системами та з'являється у пошуку - можете перевірити сайти які додані 2 місяці тому - введіть їх назву у пошук. :ae:

Для тих сайтів, які розмістили посилання на мій сайт у каталозі існує пряме посилання (текстове + банер)

Раніше не звертав уваги, та перевірив і переконався - коли скопіювати посилання з розміщеного у Вас банера, скажемо Фермер України, то отримаємо http://medova.poltava.ua/_dr/1/27193065.png , а з заголовку - http://medova.poltava.ua/dir/0-0-1-126-20 . То де тут пряме посилання? Я на своєму сайті встановив автоматичний обмін посиланнями, то на сторінці Вашого каталогу програма зворотнього посилання не знаходить. Відповідно і пошуковики на Вашому сайті бачать тільки Ваш сайт. Можете сайт Наші бджоли зі свого каталогу видалити. Такий "обмін" не є повноцінним. :hi:

Хоча через деякий час кожна комірка каталогу індексується пошуковими системами та з'являється у пошуку - можете перевірити сайти які додані 2 місяці тому - введіть їх назву у пошук.

Гарний у вас сайт, тільки реєстрація на сайт Пентагону проходить простіше, ніж на ваш :hi:

Хоча через деякий час кожна комірка каталогу індексується пошуковими системами та з'являється у пошуку - можете перевірити сайти які додані 2 місяці тому - введіть їх назву у пошук.

Гарний у вас сайт, тільки реєстрація на сайт Пентагону проходить простіше, ніж на ваш :hi:
А для чого реєструватися? Користуватися ним можна без реєстрації. Основна мета сайту - реалізація бджолопродукції з власного господарства та ознайомлення покупців з лікувальними властивостями продуктів бджільництва. Також є дошка оголошень пасічників та каталог бджільницьких сайтів, додавати матеріал у які може будь-який гість сайту (після модерації матеріал активується). :wave:

А для чого реєструватися? Користуватися ним можна без реєстрації.

Безлико, якось, виходить всі користувачі "гості" :IMHO:

А для чого реєструватися? Користуватися ним можна без реєстрації.

Безлико, якось, виходить всі користувачі "гості" :IMHO:
Як на мене,це не велика біда.У нас,приміром,ліберальна реєстрація дозволяє появу Катюшок,сірків,Ба-Бе та інш. двійників:umora:

• 2 weeks later...
Чому ж не повноцінний? На сторінці http://medova.poltava.ua/dir/bdzhilnicki_s...zholi/1-1-0-124 є посилання на Ваш сайт у вигляді текстового посилання http://mybee.com.ua/

Я не буду вступати в перепалки. Текст посилання і саме посилання - це різні речі(у Вас на сайті не те посилання, що Ви виклали тут). 220 переходів - це одне, а зовнішнє посилання для пошукових ботів - це інше. Розробник сайту це не може не знати. Думаю що ТУТ мені більше нема шо сказати. Ця тема не місце для таких розборок. Хай Вам щастить. :hi:

• 3 weeks later...
Несмотря на такое название из товаров для пчел только "Амипол".Зато есть мазь для суставов лошадей.Прежде,чем рекламировать продажи,купите сначала чего-нибудь :umora:
Эт еще ладно,разберутся,а вот фото на отделе "Пчеловодство" - шмель на цветке,во где шедевр!Может,это те самые,которые сеют по 10000 в день? :):IMHO1:

шмель на цветке,во где шедевр!Может,это те самые,которые сеют по 10000 в день? :):IMHO1:
Генная инженерия,понимаешь-ли ;)

• 1 month later...

Какими то неисповедимыми путями попал на практически анонимный сайт Блог пчеловода Вроде как американские корни, но статьи (200) - все на русском. Очень понравилась о пчелином воровстве. Найду подходящую тему - выложу.

• Sanich locked this topic
  • Sanich unlocked this topic