Перейти к содержанию

Матковивідне господарство В.І. Міська


Maximax

Рекомендуемые сообщения

http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=382&st=200 Даю адресс и телефоны Миська В.И. Мiсько Володимир Iлькович вул. Городоцька, 32, кв.6 м. Комарно, Городоцький р-н, Львiвська обл. 81562 Телефони: 8-097-580-63-24 8-067-102-02-28 8(032)243-23-07
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо, рад что так быстро отозвались. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
в Міська тип "вучківська"
Панове еко тип "Вучкікский"Зустрічаеться лише в селі Вучковому!! Де Багато років селекції де невідтворне племінне ядро з десятків сімей!І відтворити ії можна якщо Плиска та інститут Прокоповича на чолі з Гайдаром продасть йому всю пасіку :blink: У Миська свій тип .свій "букет"В якому приймають участь матки куплені в вучковому.Що добре но ні про що мені не говорить. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Панове еко тип "Вучкікский"Зустрічаеться лише в селі Вучковому!! Де Багато років селекції де невідтворне племінне ядро з десятків сімей!І відтворити ії можна якщо Плиска та інститут Прокоповича на чолі з Гайдаром продасть йому всю пасіку blink.gif У Миська свій тип .свій "букет"В якому приймають участь матки куплені в вучковому.Що добре но ні про що мені не говорить. opr06K91.gif

Якщо на прямоту, то те що Ви сказали мені теж ні про що не говорить. А про роботу Володимира Ільковича і її результат говорять відгуки пасічників, які беруть в нього маток. По великому рахунку мені байдуже яким екотипом назвати маток, головне щоб вони відповідали тим характеристикам, за які цінять карпатку, а не казали, взявши маток з невідомих джерел, що карпатка "мясна", не придатна для середніх і слабких взятків і інші непритаманні карпатці характеристики, що останнім часом почастішали. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet :hi: Я з Вами згоден. І хочу додати що не повинні гарні маткарі соромитись називати маток своїм іменем.Хай це і лінійне виведення !!Було воно добре при СССР і для Евросоюза воно і зараз добре.Утримувати еко типи не повинні всі це і не під силу і являеться для нас "криницею" племінного матеріалуТомо і потрібно деяким забути слово "тип"а використовувати правильніше"ліня""штамм"Наприклад: е лінія"СТО" П... Штамм "З.." чистопородних бджіл карпатської популяції.Ще хочу додати що в Румуніїї теж визначили чотири еко типа Apis mellifera Carpatica "трансільванський""юго дунайський" "добруджі""молдавський"В Україні "вучкове" "говерла" "рахівський" "синівир" :az: Ще прикро що хотів ди поспілкуватися з Миськом та на жаль не можу знайти його в мережі. А ЯК БЕЗ НЕЇ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І хочу додати що не повинні гарні маткарі соромитись називати маток своїм іменем.

Ну це вже прерогатива тих, хто цим займається фахово з науковим підходом. Я лиш виклав те, що чув, себто звідки іде племінний матеріал. Щодо спілкування з п. Міськом в неті, то він в нас зареєстрований, проте має обмаль часу для цього. Надіюся, що зима трохи це виправить. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто знает по чем на следующий год матки у Мисько ? Слышал, что на июнь будут по 100 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто знает по чем на следующий год матки у Мисько ? Слышал, что на июнь будут по 100 грн.
Так є ж телефони,чого слухами жити,коли можна передзвонити напряму?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто знает по чем на следующий год матки у Мисько ? Слышал, что на июнь будут по 100 грн.
Так є ж телефони,чого слухами жити,коли можна передзвонити напряму?
Я узнавал по 110грн.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я узнавал по 110грн.

Летом на выставке 19 августа в Киеве, когда несколько часов имел возможность общаться с Мисько В.И., задал вопрос по цене на следующий 2012 год. Он ответил, что этот 2011 год был последним, когда цена у него была ниже чем у остальных, со следующего не менее 100 грн будет. Была по 80 грн. Теперь вот есть информация от NVN, что 110грн. Но 110 грн. это за июньских, июльские и августовские будут дешевле на 10-20 грн. Я обычно июльских и августовских маток беру. Цена в 100 грн. приемлема, это 2 л мёда ("егошинская мерка" - матка как 2 л мёда).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Пів - року тому познайомився з В І Міськом - скажу вам прекрасна людина. Я початківець у бджолярстві . У мене була необхідність поміняти матки так як я купив пасіку і невідомо було що за порода та які матки. Після першої ж зустрічі Володимир Ількович погодився приїхати до мене на пасіку та виправити ситуацію. Він багато розказав як діяти , проконсультував і взагалі виправив ситуацію. Потім скільки я б не дзвонив за консультаціями Він ніколи не відмовив. Володимир Ількович - Людина з великої букви , А як професіонал своєї справи це висота. Дякую що є ще такі люди в цьому житті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ще трохи інформації з пасіки Володимира Ільковича. 7WhtLc0oQ5o

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще трохи інформації з пасіки Володимира Ільковича. 7WhtLc0oQ5o
Добрий фільм.Я так зрозумів, то ви Петро знімали?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так зрозумів, то ви Петро знімали?

Там в кінці все написано. :baby: Знімали відео двоє, фото троє... Але тут не про це. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet, велика подяка вам за вашу працю!!!!! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet, велика подяка вам за вашу працю!!!!! :hi:
Дуже добре розказано а саме головне прадиво. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Маток заказивал осенью 2010 на июнь 2011,матки пришли вовремя, перед отправкой за неделю жена Владимира Ильковича позвонила и предупредила.Сеяли матки замечательно уже на 5-й день,и к середине августа с улья брал полномёдные,с красивой печаткой рамки.Спасибо большое Владимиру Ильковичу за качество и своевременную доставку.Всем советую!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Хто заказував матки у Міська на літо 2012 року? Підскажіть яка ціна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Телефонував сьогодні (23 березня), якщо заказ виконати найближчими днями то матки отримаємо на першу половину липня. Ціна 110 гривень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...
http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=382&st=200 Даю адресс и телефоны Миська В.И. Мiсько Володимир Iлькович вул. Городоцька, 32, кв.6 м. Комарно, Городоцький р-н, Львiвська обл. 81562 Телефони: 8-097-580-63-24 8-067-102-02-28 8(032)243-23-07
Телефоны актуальны или что-то поменялось??
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Телефоны всё те же, за адресс не скажу. Позвоните узнайте с певых уст что и как

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звонил Мисько, стоимость 120 грн. на червень

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тоже сьогодні звонив 120 гр записує на 15 червня але оплата зараз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

але оплата зараз

Очень правильно! Учиться и учиться ... :ay::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Звонил по поводу маток Мисько, холодно, идут дожди, маток вообще еще никому не отправляли, все сдвигается на неопределенный срок :blink: , но толком и не поговорил, люди работают сегодня первый день вроде солнышко, сказали перезвонить вечером за более точной инфой!! Мля, от мне не прет, то улики классные пришлют, то маток никак не получу, боженька вмешался..... как говорил Бомбус :hi: ..- с моим везением..... :dntknw::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...