Jump to content

По сторінках видань минулого століття...

Recommended Posts

Попала мені в руки підшивка УП за 1934-й рік. Зісканував всю підшивку, а от перетворити в компактний вигляд - займає трохи часу. Тому буду викладати по мірі готовності... І так - часопис "Український Пасічник" №1, 1934. Наперед прошу вибачення за помилки - залишкова якість видання бажає кращого...

Петро, дякую за журнал! Дуже цікаво!

• 2 weeks later...

• 1 month later...

Нарешті осилив ще один номер. Прошу вибачення у колег за таку тривалу затримку. "Український Пасічник" №3, 1934.

• 2 weeks later...

Після вдалого святкування :az: , презентую товариству "Український Пасічник" №4, 1934. :hi:

Щиро дякуєм. :wave:

С интересом просмотрел журнал. Спасибо за проделанную работу. :ay:

С интересом просмотрел журнал. Спасибо за проделанную работу.

Головне що не дарма стараюся... :az:

УП намбер п'ять!!!post-3-1187676260.gif "Український Пасічник" №5, 1934. Я не дуже зачастив? Мо' хтось не встигає перечитувати? ;)

УП намбер п'ять!!!

В далеких 30-х турбували пасічників здебільшого ті ж самі проблеми, що й зараз. Аж якось дивно... Виявляеться, що вже винайдено все колись і кимось. Аж трохи сумно.

Виявляеться, що вже винайдено все колись і кимось.

Тільки тепер це все оформленно в гучні назви "Метод ТАКОГО-ТО..." , ЯКИЙ, в кращому випадку тоді під столом пішки ходив... ;)

УП 34 №5 УП намбер п'ять!!!post-3-1187676260.gif Я не дуже зачастив? Мо' хтось не встигає перечитувати? ;)
Я ще тільки третій читаю :ah:

Я ще тільки третій читаю

Нічого страшного, зима довга ще перечитеємо :az:

• 2 weeks later...

Щось ти зачастив, розтягуй задоволення, коли просити почнуть, самий раз новий виставляти.

Щось ти зачастив

Читати треба скоріше... post-3-1189057551.gif Взагалі-то в мене виникла думка пошукати і інші видання. Взагалі цей журнал читати цікаво не тільки з точки зору бджільництва... А мені вже цікаво стало чи створили тоді стрияни спілкову пасіку? :) То може, хлопці попитайте в сусідів, родичів, знайомих УП за ті роки... А перетворення в електронний вигляд я б вже взяв на себе - це робота досить трудоємка, але я вже набув певних навичок... :hi:

• 1 year later...

Я вже раз звертався до форумчан... Тепер людей побільшало, повторю прохання. Якщо хтось має старі видання чи УП, чи інших журналів, книжок, прохання зголоситися в особисту переписку, щоб вирішити питання їх публікації.

Я вже раз звертався до форумчан... Тепер людей побільшало, повторю прохання. Якщо хтось має старі видання чи УП, чи інших журналів, книжок, прохання зголоситися в особисту переписку, щоб вирішити питання їх публікації.
маю підручник пасічництва Пилипчука.а сканера немаю.так це напевно неможливо .правда?

Теж маю ротапринтне видання Пилипчукового підручника,однак вважаю,що це не той випадок аби розповсюджувати книгу в Інтернеті.Скажу відвертіше--виклавши друк тут,перейдемо дорогу стрийським бджолярам,котрі перевидають раритети у паперовому варіанті.

Теж маю ротапринтне видання Пилипчукового підручника,однак вважаю,що це не той випадок аби розповсюджувати книгу в Інтернеті.Скажу відвертіше--виклавши друк тут,перейдемо дорогу стрийським бджолярам,котрі перевидають раритети у паперовому варіанті.
ну добре.а інакшим видавництвам ми не переходим дорогу даючи интернет-версії?

перейдемо дорогу стрийським бджолярам,котрі перевидають раритети у паперовому варіанті.

А вони перевидають? Я про це не чув. Питання авторських прав досить серйозне, звичайно. Але хто має право на видання УП 34-го року, наприклад? Та і не перевидаю я його... Якщо я маю давне видання, чому я не можу його відсканувати і показати своїм друзям? Я ж не продаю це і не збагачуюсь за чийсь рахунок, а всього лиш ділюся інформацією... :dntknw: Хіба це не те саме, що я дам комусь почитати таку книжку? Тоді не можна викладати матеріал, фотографії і т.д. Я щось цього не розумію...

Я щось цього не розумію...

А Ви познайомтесь з Романом Туром. Він в цих справах добре розуміється.

А Ви познайомтесь з Романом Туром.

По-перше - що для цього я повинен зробити, щоб познайомитись? :umora: А по-друге - якщо він зацікавлена особа, навряд чи він мені щось порадить на мою користь... ;)