Перейти к содержанию

По сторінках видань минулого століття...


Рекомендуемые сообщения

Попала мені в руки підшивка УП за 1934-й рік. Зісканував всю підшивку, а от перетворити в компактний вигляд - займає трохи часу. Тому буду викладати по мірі готовності... І так - часопис "Український Пасічник" №1, 1934. Наперед прошу вибачення за помилки - залишкова якість видання бажає кращого...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Петро, дякую за журнал! Дуже цікаво!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Нарешті осилив ще один номер. Прошу вибачення у колег за таку тривалу затримку. "Український Пасічник" №3, 1934.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Після вдалого святкування :az: , презентую товариству "Український Пасічник" №4, 1934. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щиро дякуєм. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С интересом просмотрел журнал. Спасибо за проделанную работу. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С интересом просмотрел журнал. Спасибо за проделанную работу.

Головне що не дарма стараюся... :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

УП намбер п'ять!!!post-3-1187676260.gif "Український Пасічник" №5, 1934. Я не дуже зачастив? Мо' хтось не встигає перечитувати? ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

УП намбер п'ять!!!

В далеких 30-х турбували пасічників здебільшого ті ж самі проблеми, що й зараз. Аж якось дивно... Виявляеться, що вже винайдено все колись і кимось. Аж трохи сумно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виявляеться, що вже винайдено все колись і кимось.

Тільки тепер це все оформленно в гучні назви "Метод ТАКОГО-ТО..." , ЯКИЙ, в кращому випадку тоді під столом пішки ходив... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

УП 34 №5 УП намбер п'ять!!!post-3-1187676260.gif Я не дуже зачастив? Мо' хтось не встигає перечитувати? ;)
Я ще тільки третій читаю :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ще тільки третій читаю

Нічого страшного, зима довга ще перечитеємо :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось ти зачастив, розтягуй задоволення, коли просити почнуть, самий раз новий виставляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось ти зачастив

Читати треба скоріше... post-3-1189057551.gif Взагалі-то в мене виникла думка пошукати і інші видання. Взагалі цей журнал читати цікаво не тільки з точки зору бджільництва... А мені вже цікаво стало чи створили тоді стрияни спілкову пасіку? :) То може, хлопці попитайте в сусідів, родичів, знайомих УП за ті роки... А перетворення в електронний вигляд я б вже взяв на себе - це робота досить трудоємка, але я вже набув певних навичок... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вже раз звертався до форумчан... Тепер людей побільшало, повторю прохання. Якщо хтось має старі видання чи УП, чи інших журналів, книжок, прохання зголоситися в особисту переписку, щоб вирішити питання їх публікації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вже раз звертався до форумчан... Тепер людей побільшало, повторю прохання. Якщо хтось має старі видання чи УП, чи інших журналів, книжок, прохання зголоситися в особисту переписку, щоб вирішити питання їх публікації.
маю підручник пасічництва Пилипчука.а сканера немаю.так це напевно неможливо .правда?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж маю ротапринтне видання Пилипчукового підручника,однак вважаю,що це не той випадок аби розповсюджувати книгу в Інтернеті.Скажу відвертіше--виклавши друк тут,перейдемо дорогу стрийським бджолярам,котрі перевидають раритети у паперовому варіанті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж маю ротапринтне видання Пилипчукового підручника,однак вважаю,що це не той випадок аби розповсюджувати книгу в Інтернеті.Скажу відвертіше--виклавши друк тут,перейдемо дорогу стрийським бджолярам,котрі перевидають раритети у паперовому варіанті.
ну добре.а інакшим видавництвам ми не переходим дорогу даючи интернет-версії?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перейдемо дорогу стрийським бджолярам,котрі перевидають раритети у паперовому варіанті.

А вони перевидають? Я про це не чув. Питання авторських прав досить серйозне, звичайно. Але хто має право на видання УП 34-го року, наприклад? Та і не перевидаю я його... Якщо я маю давне видання, чому я не можу його відсканувати і показати своїм друзям? Я ж не продаю це і не збагачуюсь за чийсь рахунок, а всього лиш ділюся інформацією... :dntknw: Хіба це не те саме, що я дам комусь почитати таку книжку? Тоді не можна викладати матеріал, фотографії і т.д. Я щось цього не розумію...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я щось цього не розумію...

А Ви познайомтесь з Романом Туром. Він в цих справах добре розуміється.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Ви познайомтесь з Романом Туром.

По-перше - що для цього я повинен зробити, щоб познайомитись? :umora: А по-друге - якщо він зацікавлена особа, навряд чи він мені щось порадить на мою користь... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...