Jump to content

Боже дерево - різновид полину


Dan
 Share

Recommended Posts

Ось таке "чудо" проростає в моїх знайомих на газоні, вже кілька десят років, і не викорінювалось оскільки було під захистом старійшин :) . Та на цій землі ніхто не вічний, бабця упокоїлась(земля їй пухом), а мене все ж допекла цікавість, що ж це за рослина(назви мені ніхто ніколи не говорив). Та благо язик до Києва доведе, а інтернет до потрібного джерела інформації. Власне кажучи зацікавити бджолярів даний кущ може за декількома своїми властивостями: 1. Як раз саме цей вид полину вважається найбільш лікувальним. Доречі використовується для лікування після вжалень бджолами. 2. Відлякує міль (перевірено багаторічним досвідом вдома, нажаль з восковою міллю експеримент на стадії процесу :) ) 3. В багатьох джерелах вказується про використання даного виду в кулінарії, а що саме цікаве в виноробстві. Викладаю відразу кілька посилань, оскільки вважаю недоцільним копіювати цю інфу і викладати її від свого імені. http://ru.wikipedia.org/wiki/Полынь_веничная http://druidgor.narod.ru/travnik/travnik107.html http://www.golkom.ru/price/group/4422.html http://natuerlich.ru/news/html/219.html - в данному посиланні згадується про лікування вжаленнь. http://supercook.ru/wine-home-35.html - дивитись на прянощі в приготуванні вермуту(кінець сторінки)

post-317-1284059765_thumb.jpg

post-317-1284059809_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Напевно різновидів багато цього "дерева" бо моє точно міль не відлякує, а воскова я навіть якось бачив сиділа на рослині, а потім до вулика рвалася(поруч з одним росте кілька штук міль і червоноголова і мала сідали) то я її там на льотку придушив. Взагалі цього року багато її чомусь(молі, тай цієї полині теж по городу вистачає). А така міль("харчова") що горіхі жує теж не дуже боїться, на веранді лежало кілька мішків горіхів то вивелося стількі що якось ввечері туди зайшов то як у вулику літали, поки не повісив ліпучку на неї начіплялося пару сотень (рахував для статистики на маленькому участку, а потім перемножив на всю довжину). Але красиво виглядає отби ще кудись його використати...

Link to comment
Share on other sites

У нас його називають рогаль,а про використання його нечув.На сусідському городі повно.Як насіється :ak: Чи може це не цей різновид?post-1641-1284275062_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ось таке "чудо" проростає в моїх знайомих на газоні, вже кілька десят років, і не викорінювалось оскільки було під захистом старійшин smile.gif .

Щось мене сумніви беруть... Полынь божье-дерево. Artemisia scoparia Waldst. polinboje_1.jpg А те що ви виклали не подібне на фото більше схоже на Artemisia annua L. artemisia_annua_36.jpgartemisia_annua_18.jpg В нас його називають МАРУНА і його дійсно старше покоління береже... Шкода що ми не знаємо навіщо. По народному повір'ї маруна виростає, якщо крихти з Великоднього столу висипати на город. Ми про маруну вже розмовляли в темі про боротьбу з кліщем.
У нас його називають рогаль
Шкода такої назви не знайшов, щоб ідентифікувати... :dntknw:
Link to comment
Share on other sites

О! Знайшов детальнішу інформацію - це полин однорічний http://fitoapteka.org/herbs-p/2054-artemisia-annua Там і про інші полини(в тому числі і боже дерево). Не думав що тих полинів стільки є... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...