Перейти к содержанию

Який громадянин потрібен нашій державі


гигиги

Рекомендуемые сообщения

от читаю заголовок теми "Який громадянин потрібен нашій державі" Арій а чи не краще спитати Яка країна потрібна нашому громадянину , адже держава для людини а не людина для держави? :wave:
Це ще 2,5 тис. років тому намагався визначити Платон. Істина, як завжди, десь посередині. Я думаю, що громадяни і держава повинні взаємодоповнювати одне одного, взаємозбагачувати. Пам"ятаєте з історії в часи так званої Руїни після Хмельницького, як дріб"язкові, ниці людці перлися до влади, топили і топтали конкурентів зовсім не дбаючи про інтереси держави і суспільства. Запрошували на допомогу то ляхів, то москалів, чи татар. Так проявилися всі найгірші риси українського характеру, енергія нації викидалася на вітер.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дріб"язкові, ниці людці перлися до влади, топили і топтали конкурентів зовсім не дбаючи про інтереси держави і суспільства. Запрошували на допомогу то ляхів, то москалів, чи татар.

А це хіба не про сьогодення?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останні 2-3 зміни на роботі коли був час читав Некрасова "Кому на Руси жить хорошо", ну майже нічого не помінялось!!! Тепер які потрібні люди... Приїхали "ВОНИ" (новеньке начальство 1 шт.), прискіпувались до чого небудь, лише б показати свою владу. Коли почав щось говорити, мені прямо сказали -- мовчати та не оправдуватись. Ось так...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

А для меня вот это наиболее актуально "- громадянин, що зранку до вечора сидить на нецікавій для себе роботі, простоюючи половину свого життя в пробках;" Блин, стопудово согласен! Вся система гособразовния направлена на обучение рабов для сильных мира сего. Я это года три назад осознал и работаю только на себя. Те ужасные пробки и офис по 12 часов в сутки - забыл как страшный сон...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, чомусь мені здається, що держава, в особі її керівників, з вами не погодиться

Згоден, але всежтаки держава для людини а не по іншому
Держава для людини, чи людина для держави?А скільки в нашій державі її не сприймають в принципі як таку? Ніхто не задумувався? Може це звідти ноги ростуть?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос правильный, ответ на него свободный и справедливый. Сегодняшний пример занимается моя фирма ремонтом авто в моем домоволодении, соседей давит жаба воняет краской, сьехались все возможные службы прокуратура, СЕС.,пожарники , экологи все где ваши разрешения на роботу, я им мне да же у господа бога ненадо спрашивать, что мне и моей семье надо кушать. Они мы закроем твою фирму, я им работаю с 1983 года еще при союзе занимался нетрудовыми доходами еще не было Украины когда я работал и не было вокруг довом соседей.Если вы хотите развязать секуацию то дайте мне здание которое вместе оценем часть спишите на майновый сертификат и компенсационый, я сделаюю реконструкцию и эти деньги которые я потрачу засчитаете в счет оренды без процентов согласно закону.Если все будут защищать себя и свои права это очень тяжело да же я бы сказал нереально у нас будет все , начни с себя и Украина будет самым богатым государством мира ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви не намагалися поставити себе на місце ваших сусідів? Можливо і справді запах відчувається, а може і шум? І взагалі є певні санітарні норми. Ви впевнені, що вкладаєтеся в них? Тоді правда на вашому боці. Ремонт автомобілів - діяльність досить специфічна і займатися цим серед житлової забудови, на мою думку, все ж не бажано, а тим більше без документів. Хоча все залежить від ваших конкретних умов, обсягів робіт. Найлегше списувати все на "жабу", але насправді кожному своє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Украіна підписала конвенцію по права люди згідно якої кожний мае право заробляти тою працей яку він вибирае, а держава забовязана створити умови для ціеї праці.Я розповів це прокурору та сусідам хай разом думають та вірішують куди писати бо я уже переписуюсь 5 років с примєром міністрами та мером,щоб вони всі разом створити мені умови. А то земля у нас тільки на аукціонах і придбати ії можуть тільки багаті. А вам холопам, тоість мені остаеться тільки підтирати ім сраки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Украіна підписала конвенцію по права люди згідно якої кожний мае право заробляти тою працей яку він вибирае, а держава забовязана створити умови для ціеї праці.Я розповів це прокурору та сусідам хай разом думають та вірішують куди писати бо я уже переписуюсь 5 років с примєром міністрами та мером,щоб вони всі разом створити мені умови. А то земля у нас тільки на аукціонах і придбати ії можуть тільки багаті. А вам холопам, тоість мені остаеться тільки підтирати ім сраки.
Хоч грубо сказано,зато точно в ціль :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре, що ніхто з сусідів не відкрив такий собі невеличкий могильник ядерних відходів на своєму домоволодінні.. або невеличкий завод по віробництву аміака.. А, що, кожен має право заробляти тою працей яку він вибирае :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоч грубо сказано,зато точно в ціль

в нас все грубо робиться і ні чого живем.
Добре, що ніхто з сусідів не відкрив такий собі невеличкий могильник ядерних відходів на своєму домоволодінні..

він же невинний що при комуняках норми були по 4 сотки наділяли під застройку . кругом мене он свині вирощують, літом така смередь буває що ядерний могильник віддихає і попробуй кому шо скажи запоросятять :dntknw: так що їм ще повезло, краще краску раз в неділю нюхати чим дєрьмо через день
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоч грубо сказано,зато точно в ціль

в нас все грубо робиться і ні чого живем.
Добре, що ніхто з сусідів не відкрив такий собі невеличкий могильник ядерних відходів на своєму домоволодінні..

він же невинний що при комуняках норми були по 4 сотки наділяли під застройку . кругом мене он свині вирощують, літом така смередь буває що ядерний могильник віддихає і попробуй кому шо скажи запоросятять :dntknw: так що їм ще повезло, краще краску раз в неділю нюхати чим дєрьмо через день
Ще одне підтвердження того, що абсолюту нема ,а істина, як завжди, десь посередині.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще одне підтвердження того, що абсолюту нема ,а істина, як завжди, десь посередині.
Як варіант такої істини: свинофермери діляться свіжиною з сусідами; пасічники - медом; автомеханіки допомагають з дрібним ремонтом. Всі терплять одне одного і одночасно шукають варіанти мінімізації негативного впливу на сусідів :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Як варіант такої істини: свинофермери діляться свіжиною з сусідами; пасічники - медом; автомеханіки допомагають з дрібним ремонтом. Всі терплять одне одного і одночасно шукають варіанти мінімізації негативного впливу на сусідів :)
ідеально сказано...браво :ay::az: ггг в мене якраз так виходить... я при відкачці пригощаю баночкою меду, а сусідка пригощає молоком..:) але це радше зі своєї доброї волі аніж з бажання задобрити одне одного, оскільки обоє ми займаємось поки що в невеликих об"ємах своїми господарствами а отже негативний вплив на сусідів мінімальний
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну блин, философы! Вы хоть перечитываете Вами-же написанное? Ухахатываемся всей семьёй, жгите, юморите, Вас ждут Ваши благодарные завсегдатаи... Бу-га-га!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну блин, философы! Вы хоть перечитываете Вами-же написанное? Ухахатываемся всей семьёй, жгите, юморите, Вас ждут Ваши благодарные завсегдатаи... Бу-га-га!!!

Чому нерозуміння чужого світосприйняття викликає регіт? Це ж елементарна неввічливість, в першу чергу, щоб не сказати більшого. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну блин, философы! Вы хоть перечитываете Вами-же написанное? Ухахатываемся всей семьёй, жгите, юморите, Вас ждут Ваши благодарные завсегдатаи... Бу-га-га!!!

Чому нерозуміння чужого світосприйняття викликає регіт? Це ж елементарна неввічливість, в першу чергу, щоб не сказати більшого. :hi:
Mapet, а чему тут удивляться, они ж только-что с дерева слезли, хвосты еще не поотпадали :) ... Вот у них и "бу-га-га!!!" :umora::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Ну блин, философы! Вы хоть перечитываете Вами-же написанное? Ухахатываемся всей семьёй, жгите, юморите, Вас ждут Ваши благодарные завсегдатаи... Бу-га-га!!!
від Вас нічого іншого я й не очікував... дякую що вкотре підтримали своє реноме!!! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Да тут все просто. Человек, который прежде всего следит за своим поведением, а уж потом осуждает других. Надо больше работать и меньше говорить. Надо прекратить гадить на пляжах и лесных полянках. Надо меньше употреблять алкоголя и больше молока. И т.д. Давно уже формула "нормального" человека выведена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
:mf_swordfight:
Згоден, але всежтаки держава для людини а не по іншому

И в данный момент так! Только тут надо понимать: государство - это мы с вами, а "люди" - это они, что над нами. :( И правильно было сказано, правда не помню кем: "Любой народ заслуживает того правителя :at: , которого он имеет!" Правда "имеем" не мы его а он нас Самое страшное что и они и мы понимаем как правильно все сделать чтобы "На Украине жилось хорошо" :UA: но они этого делать не хотят :mf_swordfight: , а мы хотим, но от нас с вами ничего не зависит :frusty: !!!! :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

продолжим?

:) ... Опять америкосы виноваты :blink: ... Не эта, вся гнилая изнутри и лживая изначально, сов. система, а америкосы :umora: . Явно заказная бредятина :angry::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Так,мир врятує любов і масові(самі знаєте що)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Прежде чем отвечать, какой гражданин нужен нашей стране, нужно самому для себя ответить, что каждому из нас ближе: лежать с травинкой в кущах и смотреть на закат солнца, или идти строевым шагом по Европе или Азии и от души поливать из пулемета... Мне кажется первый вариант ближе, а значит никакой речи о "арийских" парнях не может и быть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Явно заказная бредятина

Не такой уж и бред! Глобики достойно платят.
... Опять америкосы виноваты

Бзежинский, однако, неплохо зарабатывал! В Польше ему столько никто даже не предложил бы... «Если русские будут настолько глупы, что попробуют восстановить свою империю, они нарвутся на такие конфликты, что Чечня и Афганистан покажутся им пикником» (Бжезинский в интервью Open Media Research Institute, 15 ноября 1996). Можно выделить несколько знаменательных фраз американского политолога: «Мы уничтожили Советский Союз, уничтожим и Россию. Шансов у вас нет никаких» «Россия - это вообще лишняя страна». «Православие - главный враг Америки»..«Россия - побежденная держава. Она проиграла титаническую борьбу. И говорить «это была не Россия, а Советский Союз» - значит бежать от реальности. Это была Россия, названная Советским Союзом. Она бросила вызов США. Она была побеждена. Сейчас не надо подпитывать иллюзии о великодержавности России. Нужно отбить охоту к такому образу мыслей... Россия будет раздробленной и под опекой». «Россия может быть либо империей, либо демократией, но не может быть тем и другим. Если Россия будет оставаться евразийским государством, будет преследовать евразийские цели, то останется имперской, а имперские традиции России надо изолировать. Мы не будем наблюдать эту ситуацию пассивным образом. Все европейские государства и Соединенные Штаты должны стать единым фронтом в их отношении к России».
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...