Перейти к содержанию

Який громадянин потрібен нашій державі


гигиги

Рекомендуемые сообщения

Все, що каже Бзежинський та йому подібні скоріше за все ретельно продумане, не буде ж він молоти на публіку аби-що. Але це не значить, що це правда. «Мы уничтожили Советский Союз, уничтожим и Россию. Шансов у вас нет никаких» «Россия - это вообще лишняя страна». «Православие - главный враг Америки»..«Россия - побежденная держава Якось дивно це все. Союз розпався ніби сам собою через неефективність в усіх сферах життя. Але хто був би проти приписати собі перемогу над цим монстром! А до чого тут православ'я і Америка? Хіба православ'я робить загалом суспільство більш духовним чи просунутим (мова не де про індивідів)? Здається радянські люди, незважаючи на життя в безбожній державі, були в морально-етичних питаннях не гірші сучасних, коли навкруги відновлюють храми і т. д. Якщо православ'я заважає Америці будувати Новий Порядок, то пояснити раціонально цю тезу важко. Можна тоді лише вірити, що боротьба насправді йде не за природні ресурси або щось подібне, а за душі людей. Але це вже справа віри. Взагалі, я думаю, що всі ці голосні заяви кажуть саме для росіян, щоб вони і далі залишалися одні в світі, оточені ворогами і продовжували будувати свої повітряні палаци замість корисних справ і розвитку, в той час як купка спритників грабуватиме ресурси (або людські душі). Але ця купка не така всесильна, як здається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прежде чем отвечать, какой гражданин нужен нашей стране, нужно самому для себя ответить, что каждому из нас ближе: лежать с травинкой в кущах и смотреть на закат солнца, или идти строевым шагом по Европе или Азии и от души поливать из пулемета
Може бути і так, що вам не дадуть просто так лежати з травинкою в зубах, а наприклад "примусять добровільно" працювати за харчі. Але не будем про погане напередодні Свята.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Союз розпався ніби сам собою через неефективність в усіх сферах життя

Ну не без "помощников" и предатетелей продажных...

_______________________.zip

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

держава для людини а не людина для держави?

Щоб щось отримати потрібно спочатку дати
в особі її керівників, з вами не погодиться

хоч я не керівник, також не згоден
мовчати та не оправдуватись

майже по біблії :)
попробуй кому шо скажи запоросятять

а СЕС для чого штани протирає :dntknw:
варіант такої істини: свинофермери діляться свіжиною з сусідами; пасічники - медом; автомеханіки допомагають з дрібним ремонтом. Всі терплять одне одного і одночасно шукають варіанти мінімізації негативного впливу на сусідів

одним словом комуна :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

какой гражданин нужен нашей стране

Напевно потрібно спочатку зрозуміти, що наша держава Україна. Досить заглядати по лакейські в очі, і не тільки очі :at: , Європі, Росії, Америці. Змінюйся сам і світ навколо тебе поступово також буде змінюватись.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

весьма интересное видео http://hvylya.org/special-projects/what-is...5-20-45-21.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Действительно, а нужен ли нашему государству гражданин? А может нужен раб? Ну это понятно, что не государству, а кучке вороватых чиновников, захвативших властный Олимп. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А может нужен раб?

Тримати працівника з зарплатою 1000 - 1500- 2000 грн набагато вигідніше, ніж утримувати раба...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А может нужен раб?

Тримати працівника з зарплатою 1000 - 1500- 2000 грн набагато вигідніше, ніж утримувати раба...
А если его заставить, через законы, принятые большинством(большевики) в ВР, работать на 5-10 лет дольше, не платя при этом даже мизерной пенсии и не заботясь о том, где он найдет работу, вообще - "лафа" для команды "профессионалов" :ay:. Те средства, которые можно направить на увеличение рабочих мест, выплату пенсий, направляются на МВД, СБУ, прокуратуру и киреевых. Т.е. - война против собственного народа :ak::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Один обізнаний знайомий казав, що рядовому беркуту платять вже по 4000 грн. І нічого дивного, вовкулаки завжди прикриють зад у надзвичайних випадках, віддубасять кого треба і не треба (в жорстокі середні віки польська, і не тільки, шляхта мала загони гайдуків саме для таких випадків). Скільки отримують контрактники в армії, і взагалі стан фінансування армії відомий. Точної статистики не пам'ятаю, але внутрішні "сили" значно перевищують армію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Який громадянин потрібен нашій державі
1. Щоб працював за мінімальну зарплату. 2. Щоб на пенсії жив не більше року. 3. Щоб не підходив ближче 100 метрів до адміністративних будинків ...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Який громадянин потрібен нашій державі
1. Щоб працював за мінімальну зарплату. 2. Щоб на пенсії жив не більше року. 3. Щоб не підходив ближче 100 метрів до адміністративних будинків ...
По п.2 є уточнення- щоб не доживав до неї...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По п.2 є уточнення- щоб не доживав до неї...

И сам, заплатив за яму (от 2 500грн), её же и вырыл!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Так, спасибо жителям...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, спасибо жителям...

Донбаса...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кортеж Азарова
Ранее говорилось о том, что это был кортеж премьер-министра Украины Николая Азарова, но после уточнения всех обстоятельств, выяснилось, что это был кортеж Литвина. Председатель Верховной Рады публично извинился за противоправные действия милиционеров в своем кортеже, которые обругали и отломали зеркало в машине журналистов. http://censor.net.ua/news/184094/litvin_ya..._v_moem_korteje
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ранее говорилось о том, что это был кортеж премьер-министра Украины Николая Азарова, но после уточнения всех обстоятельств, выяснилось, что это был кортеж Литвина.

nadij! Вы одним махом лишили сна трёх пацанов, как минимум! :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кортеж Азарова
Ранее говорилось о том, что это был кортеж премьер-министра Украины Николая Азарова, но после уточнения всех обстоятельств, выяснилось, что это был кортеж Литвина. Председатель Верховной Рады публично извинился за противоправные действия милиционеров в своем кортеже, которые обругали и отломали зеркало в машине журналистов. http://censor.net.ua/news/184094/litvin_ya..._v_moem_korteje
И в чем различие между этими сапогами?Азаров с неменьшим пренабрежением мотается по встречной полосе,его холуи кроют участников движения не менее изощренными матами. :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И в чем различие между этими сапогами?Азаров с неменьшим пренабрежением мотается по встречной полосе,его холуи кроют участников движения не менее изощренными матами. :af:
Именно об этом и был мой пост....без желания кого-либо из форумчан "уколоть". :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ранее говорилось о том, что это был кортеж премьер-министра Украины Николая Азарова, но после уточнения всех обстоятельств, выяснилось, что это был кортеж Литвина.

nadij! Вы одним махом лишили сна трёх пацанов, как минимум! :)
А ну, котик ты наш на цепи, расскажи нам, "как минимум, трем пацанам", разницу между Литвином и Азаровым :helpme::helpme::helpme::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, спасибо жителям...

Донбаса...
за Ананаса :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Главный реформатор страны Николай Азаров очень спешил на заседание Совета регионов под руководством Януковича. Так спешил, что для него перекрыли весь центр. На перекрестке Шелковичной и Лютеранской водители при помощи клаксонов высказали свой протест обращению с ними как с быдлом. Так Азаров и ехал на Банковую -- по перекрытым улицам, но под аккомпанемент позорных сигналов.
0NuTQheS3ME
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Циніки всі, хто виступив на цій сторінці вище :) На правах автора теми розміщу таке посилання: Бхагавад Гіта (Пісня Господа) Переклад поетичний, тому дещо втрачено, але цьому твору вже більше 5 тис. років, а за індуїстськими уявленнями мільйони років це знання передавалося від одного гуру до іншого. Далі йде уривок, щоб не відхилятися від теми "азарових", короче не заздрю я їм... :umora: ПІСНЯ ШІСТНАДЦЯТА БОЖЕСТВЕННІ І АСУРИЧНІ НАТУРИ "Безстрашність і стійкість, - вів Крішна, - у вивченні йоги, Жертовність і самовладання, подвижництво строге, Вгамованість, умиротворенність, м'якість, правдивість, Відреченість, скромність, незлобність і некорисливість, Терплячість, бадьорість, незламність, відсутність гордині - Приносять божественне благословення людині. Пихатість, невігластво, грубість, чванливість натури - Такими для долі земної вродились асури. Затям же: дорога блаженних веде до свободи, А доля асурів їх тільки в тенета заводить. Тож, Арджуно, запам'ятай: в світі цьому боги є, Але ж і в ясних небожителів теж вороги є. Не знають пристойності, ані моралі ці люди, Живуть за законами кривди, обману, облуди. Для них світ минущий - без правди, основи, Ішвари, Він виник не з карми, а з Ками звабливого мари. Безумці, вони розсівають злобу і ненависть, Злочинці, ворожі життю, всьому світові навіть. Погрузлі в лукавстві, брехні, у надмірності блудства, Живуть за брудними законами користолюбства. Як хіть свою задовольнити - думки їх єдині, Єдине у них виправдання - що світ такий нині. Їх в'яжуть, як змії, розпусти і злобності пута, Думками про розкіш і скарби душа їхня скута. Сьогодні утіха одна, друга буде потому, Ті речі мої, ці я візьму з сусіднього дому. Того я убив, з цим розправитись завтра удасться, Я сильний, у всьому мене супроводжує щастя. Я знатний, багатий, зрівняється хто ще зі мною? Так мислить обійнятий заздрістю і глупотою. Порочні думками, заплутавшись в хитрощів сіті, Вони потрапляють до пекла, брехливі й неситі. Пихаті, корисливі, сповнені безуму, хтиві, І жертви приносять вони незаконні, фальшиві. Невдячні, лихі, криводушні у слові і ділі, Мене ненавидять в чужому і власному тілі. Їх, заздрих, нікчемних, нестриманих і деспотичних, В потоці життя я у лонах селю асуричних. В кільці нескінченних народжень в цих лонах вони ще Мене навіть не осягнувши, йдуть шляхом найнижчим. У пеклі ворота є три, які гублять людину: Зажерливість, хтивість і гнів - їх потрібно покинуть. Людина, звитяжцю, яка обминула ці брами, Досягне блаженства, в ворота ступаючи Брами. Хто вічні закони міняє на вигідні власні, На шлях щонайвищий не ступить, не матиме щастя. Знай, шастри писання - для тебе закон від сьогодні, Звершити тобі, що записано в тому законі".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...