Jump to content

Бджолотряс


бджолотряс
 Share

Recommended Posts

Ціна 3000 грн. Бджолотряс гарний помічник бджоляра на пасіці при відбору меду та інших робіт з сім'ями, який трусить майже усіх бджіл, решту зметаємо щіткою.  Має дві кнопки (під ліву та праву руку) з регулюванням кута нахилу, два акумулятора та зарядне. 

IMG_20231201_192036.jpg

IMG_20231201_192137.jpg

IMG_20231201_192252.jpg

Link to comment
Share on other sites

Бажано б відео як ним працюють подивитись. Також цікавить ресурс вібратора, гарантійні зобов'язання виробника, місця ремонту.

Чим привабливі бренди, наприклад "Дніпро М" так умовами, сервісом. Друзяка влітку придбав ак. дуйку("блеуєр") попрацював разок і повернув(звісно в тому стані що і брав-чиста, в упаковці з документами), мені пояснив- не відповідае по часу роботи заявленому, швидкість руху повітря не схожа на 120 км/год. Вірішив наступного сезону бзяти бензинову.

Впевнений, що ви на подібні умови(спробував, не сподобалось, повернув) навряд чи пристанете, і буде девайс лежати бо жалко викинути, таких приладів в кожного пасічника чимало, можна музей домашній організувувати.. До того ж пересилання(сюди-туди) гривен 250 коштуватиме. Це за життевий досвід, що ця приспособа мені не підходить. Недорого, як на мій погляд. 

За те, що намагаетесь просувати прогресс в нашій справі-моя повага.

Link to comment
Share on other sites

Відео можна подивитися на фейсбуці у групах бджолярів, сюди добавити не вийшло. Стосовно ресурсу, так там псуватися нема чому, все надійно. Той рік брали люди в яких 320 сімей на двох, спробували, підійшов, купили ще один в цьому році, бо одного мало. Я,  теж користуюсь і мені заходить, особливо сподобалося в ройовий період. В одній руці бджолотряс, а в другій стамєска, рамку на 1 см підняв, трухнув, бджола впала у вулик, дістав і усі маточники, миски як на долоні, стамєскою порушив і на місце. Бджоли не такі агресивні, тому що падають зразу до низу. А що стосовно узяв потім вернув, тут ви праві. Я не Дніпро-М і не маю таких можливостей,  я звичайний переселенець, в котрого все в ноль розбито.  Я, їх виробляю, а не перепродую, тому можу відповісти на усі запитання як людина яка цей бджолотряс сконструювала. За повагу - дякую.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...