Перейти к содержанию

Продам одну сім'ю бджіл УС.


Рекомендуемые сообщения

По просьбі  мого сусіда-пасічника, з яким ми посадили не один десяток медоносних дерев, розміщую його об'яву.

Продам сім'ю бджіл  Української Степової породи хмельницького типу, яка займає десять рамок. Бджоли спокійні, здорові, рамки в основному світлі. Вартість - 200 грвн. за рамку.Матка виведена цього року.

Самовивіз з пасіки с. Княжичі, Броварського р-ну, Київська обл.

тел. (067)359-09-10, Олександр Фролович.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кому потрібно - дзвоніть, домовляйтеся, мій сусід не жадний, працьовитий. Просто з роками доводиться і йому потроху скорочуватися. Від метро 12 км , поряд комплекс відпочинку ''Княжий двір''. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я нехочу нікого обідити, але зараз в середньому сім'я має 25 -30 рамок. Це виходить вартість сімї 5-6 тисяч.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, TVA1963volodya сказал:

Я нехочу нікого обідити, але зараз в середньому сім'я має 25 -30 рамок. Це виходить вартість сімї 5-6 тисяч.

 

Так це всього ціна 20л акації в роздрібних цінах. А вона Вам ще дасть і різнотрав'я, і прополісу, і воску, зробите як мінімум один відводок і продасте через рік :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

07.07.2021 в 19:52, TVA1963volodya сказав:

Я нехочу нікого обідити, але зараз в середньому сім'я має 25 -30 рамок. Це виходить вартість сімї 5-6 тисяч.

 

Сім'ї різні бувають . У мене були колись, коли молодше був та ще гриж на попереку не мав, багатокорпусники і на чотири корпуси Рута,а це 40 рамок. Але мова саме про молоду сім'ю, створену навесні з молодою цьогорічною маткою. Якраз можна ще й сонях качнути і до зими наростити. Усе написане відповідає дійсності. :ay::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...