Jump to content

Куплю прополіс по 1300 грн. за кг.

Recommended Posts

9 годин тому, Taras NTG сказав:

А ще краще куплять наложеним платижем

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Так, але як перевірити якість? На НП приходити зі своїм спиртом? Мати справу тільки з перевіреними продавцями покупцями  :IMHO:

Так, але як перевірити якість? На НП приходити зі своїм спиртом? Мати справу тільки з перевіреними продавцями покупцями  :IMHO:
Ну при наложкі можна хоча б відкрити і подивиться що в посилці

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

19 часов назад, Niland сказал:

Мати справу тільки з перевіреними продавцями покупцями

А если нет у проверенного , а надо что будем делать ?

52 минуты назад, blek-269 сказал:

А если нет у проверенного , а надо что будем делать ?

Серед пасічників потрібно трохи довіряти один одному.

довіра може бути тільки довгостроковою, а так це як презерватив, одноразові стосунки

29 минут назад, larson сказал:

довіра може бути тільки довгостроковою, а так це як презерватив, одноразові стосунки

Я знайомий з великою кількістю людей, які бувають часто на форумі або колись стояли  у витоків і в принципі намагаємося довіряти один одному.

10 часов назад, Wladimir_K сказал:

Вот я за что и веду речь , а всё остальное  как говорится у кого какая совесть .

30.03.2020 в 21:26, Wladimir_K сказав:

Навіть у раю ангели грішили і ставали чортами в пеклі.

1 минуту назад, язичник сказал:

Навіть у раю ангели грішили і ставали чортами в пеклі.

Мені здається, що проблема в тому, що ми так живемо, що в значної частини населення відсутнє поняття - "совість".

Продовжую купувати прополіс по 900 грн. за кг.

28.03.2020 в 20:53, Мико сказав:

Но все настойки на 70 * спирте 

в аптеці продається на 80* в флаконі з-під йоду. 20 грн. ціна

31.03.2020 в 21:30, Wladimir_K сказав:

ми так живемо, що в значної частини населення відсутнє поняття - "совість".

:ay:

В 01.04.2020 в 13:33, Олександр Коваль сказал:

в аптеці продається на 80* в флаконі з-під йоду. 20 грн. ціна

Виробництво поставлено на потік і має вже реєстрацію. Можливо хоч прополісу перехідних залишків не залишиться.

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Виробництво поставлено на потік і має вже реєстрацію.

круто :ay:

інгрідієнт для розчинення, я так розумію з меду по 0,8-1 отримується

яку мінімальну к-сть прополісу купуєте, в кг?

шкода, що я свої 2 кг здав ще в вересні, але ще може назбираю

18 минут назад, Олександр Коваль сказал:

круто :ay:

інгрідієнт для розчинення, я так розумію з меду по 0,8-1 отримується

яку мінімальну к-сть прополісу купуєте, в кг?

шкода, що я свої 2 кг здав ще в вересні, але ще може назбираю

Не знаю не цікавився. Зазвичай від 1 кг.

• 3 weeks later...

куплю струганого прополісу 3-4 кг., ціна без змін.

В 26.03.2020 в 15:35, Wladimir_K сказал:

Особисто я скажімо прополіс з великою кількістю воску пропускаю через гарячу воду . І прополіс знизу, віск зверху

Опишіть будь ласка,більш детально, цю процедуру

• 4 weeks later...
В 24.04.2020 в 21:21, Укроп сказал:

Опишіть будь ласка,більш детально, цю процедуру

Не люблю цю процедуру, але коли воску багато, то по іншому не вийде. Достатньо взяти каструлю і засипати подрібненні куски прополісу з воском і залляти водою, віск зверху прополіс знизу.

З останньої закупівлі. Продали мені у Харківській обл. віск обмазаний прополісом, купив 20 днів назад.

Тому як кажуть чи то такі "пасічники" чи не зовсім пасічники. До речі, весь прополіс, що купував у форумчан можу назвати чесним , який пройшов через руки пасічника. Він буває різний, як і всі, ми, а те, що зібраний пасічником з совістю, то  однозначно. 

34 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Не люблю цю процедуру, але коли воску багато, то по іншому не вийде. Достатньо взяти каструлю і засипати подрібненні куски прополісу з воском і залляти водою, віск зверху прополіс знизу.

Дякую. Ще одне питання. Вода має бути холодна?

3 минуты назад, Укроп сказал:

Дякую. Ще одне питання. Вода має бути холодна?

Якщо зможете подрібнити сильно, бажано щоб був мінус при цій операції, то холодна.

В гарячій воді легко відділити, але тоді прополіс стає темнокоричневим і на мою думку його якість вже трохи гірша.

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Якщо зможете подрібнити сильно, бажано щоб був мінус при цій операції, то холодна.

В гарячій воді легко відділити, але тоді прополіс стає темнокоричневим і на мою думку його якість вже трохи гірша.

Дякую

45 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

З власного досвіду- якість не відрізняється від стандартної. Швидше навпаки- при тій же вазі концентрація прополіса збільшується

У мене попала сумнівна партія 7.2 кг., купив ще 20 днів назад і просто лежав, трохи видно було що явно з воском, але не думав, що стільки. Вирішив перевірити скільки воску розігрівши в гарячій воді. Виявилося воску більше 4 кг. і от тепер сиджу в осаді. Злість бере не за кошти, а за совість і після цього вір людям.

14 минут назад, Wladimir_K сказал:

У мене попала сумнівна партія 7.2 кг., купив ще 20 днів назад і просто лежав, трохи видно було що явно з воском, але не думав, що стільки. Вирішив перевірити скільки воску розігрівши в гарячій воді. Виявилося воску більше 4 кг. і от тепер сиджу в осаді. Злість бере не за кошти, а за совість і після цього вір людям.

А не пробували домовлятись що розрахунок буде тоді коли провірите якість? До прикладу я як би продавав би то так і зробив. Вислав би, і якщо якість підходить б’єм по рукам. Звичайно всім підряд так не висилав би, але Вам вислав би без оплати без проблем. Думаю що Ви купували не у геть не знайомих людей?. Можна було б спробувати домовитись, на таких умовах

9 часов назад, Укроп сказал:

А не пробували домовлятись що розрахунок буде тоді коли провірите якість? До прикладу я як би продавав би то так і зробив. Вислав би, і якщо якість підходить б’єм по рукам. Звичайно всім підряд так не висилав би, але Вам вислав би без оплати без проблем. Думаю що Ви купували не у геть не знайомих людей?. Можна було б спробувати домовитись, на таких умовах

Так не хотіли та й купувати не хотів його сильно, але те, що сталося, те сталося, буде наука.

У прополісу може бути віск і в цьому нічого поганого, чистоти 100 % добитися складно, але віск обклеювати прополісом це вже дно.

Що найбільше дістало, що робили спеціально "куклу".

• Wladimir_K changed the title to Куплю прополіс по 1300 грн. за кг.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...